wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Crown Jewel 2019
Środa 6.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Edge w Pittsburghu w związku z planami WWE?, W piątek ogłoszenie dwóch dużych walk w WWE?, Kulisy zatrzymania Jeffa Hardy'ego, Nowa reporterka w WWE, Triple H o tym czy odbędzie się druga edycja gali Evolution, Materiały z AEW Dynamite od jednego z czytelników
Dodano: 09-10-2019, 13:12
PWInsider informuje, że Edge zjawił się w Pittsburgu w sprawach związanych z WWE. Jak wiadomo to właśnie tam znajduje się główny ośrodek medyczny WWE, co wywołało znów plotki, iż zawodnik jest badany pod kątem ewentualnych występów w ringu. Sam Edge ostatnio zaprzeczał jakoby dostał zielone światło i szykował się do powrotu. W ostatnim czasie WWE Hall of Famer podpisał nową umowę z WWE, które chciało zapobiec tym samym temu, by Edge związał się na przykład z AEW.

WWE poinformowało, że w piątek w Las Vegas odbędzie się specjalna konferencja prasowa, podczas której federacja wyda ogłoszenie w sprawie ostatnich wydarzeń związanych z Brockiem Lesnarem, Cainem Velasquezem, Braunem Strowmanem i Tysonem Fury.

„TMZ” dotarło do kulisów ostatniego zatrzymania Jeffa Hardy’ego. Ponoć w trakcie interwencji Jeff miał zakrwawiony nos i zeznał, iż jest to skutek wcześniejszej ostrej kłótni z żoną. Policjanci zwrócili uwagę na Jeffa po tym jak ktoś zadzwonił na komisariat z informacją o osobie prowadzącej samochód w nieobliczalny i niebezpieczny sposób. Po odpowiedzi na zgłoszenie funkcjonariusze odnaleźli opisane auto zaparkowane przed sklepem monopolowym, więc zaczekali na rozwój wypadków. Hardy miał opuścić sklep ze skrzyneczką piwa, po czym odjechał samochodem, lecz policjanci szybko zauważyli, iż porusza się zygzakiem, więc go zatrzymali.
Hardy miał się przyznać do jazdy pod wpływem i zeznał, iż wypił dwa kieliszki wódki. Wcześniej wspomniał też o kłótni z żoną, po tym jak funkcjonariusze zauważyli krew na jego twarzy. Policja nie będzie się jednak zajmowała sprawą ewentualnej przemocy domowej w rodzinie Hardych, gdyż nie dostali żadnego zgłoszenia odnośnie tej sytuacji. Jeśli chodzi o dalszy etap zatrzymania to Jeff nie przeszedł standardowego testu trzeźwości w terenie, jaki przeprowadza się w USA. Potem był już mniej skory do współpracy i odmówił badania alkomatem lub krwi. Dopiero potem przeprowadzono takie badania, już na wniosek sędziego. Hardy odpowie za jazdę pod wpływem oraz poruszanie się samochodem mimo cofniętej licencji na jazdę. O tym jakie czekają go konsekwencje tych czynów, dowie się na początku listopada.

WWE zakontraktowało pracującą dla NY1 News, Alyse Zwick, która wraz ze Scottem Stanfordem będzie teraz prowadziła program „This Week in WWE”, emitowany w czwartki na WWE Network.

Triple H przyznał w rozmowie z „Digital Spy”, że wciąż nie można wykluczyć, iż w tym roku odbędzie się druga edycja Evolution PPV. Hunter dodał, że jest to możliwe, choć wszystkie decyzje podejmowane są na bieżąco, więc nie może niczego powiedzieć na pewno. HHH wspomniał, że obecnie o wielu rzeczach muszą decydować nieco z doskoku, gdyż jest to dość szalony rok, w którym zachodzi wiele kluczowych zmian, takich jak przejście SmackDown na FOX czy NXT na USA Network, przez co mają jeszcze więcej roboty i wszystko musi się trochę poukładać pod względem organizacyjnym.

Na koniec podziękowania dla jednego z naszych czytelników. Paweł Pietka podesłał nam trochę swoich materiałów i uwag po debiutanckim epizodzie AEW Dynamite, który miał okazję oglądać z perspektywy trybun. Pomimo początkowego tempa sprzedaży biletów, ostatecznie sporo wejściówek trafiło na rynek wtórny, a dodatkowa pula pojawiła się też na etapie produkcyjnym, więc koniec końców każdy mógł bez problemu nabyć bilet. Wyłączając miejsce na scenę i obszar, gdzie ulokowane zostały główne kamery, zajętych zostało mniej więcej ¾ wszystkich miejsc w Capitol One Arena. Poza główną galą odbyły się cztery Dark Matche – jeden przed tygodniówką i aż trzy po jej zakończeniu. Łącznie dla fanów na arenie wydarzenie rozpoczęło się zatem o 19.30 i zakończyło o 23.00. Podczas Dark Matchów po nagraniach, widzowie powoli opuszczali arenę i na koniec trybuny były zajęte mniej więcej w połowie. Atmosfera była bardzo dobra także z perspektywy widowni, a najcieplej przyjęto Cody’ego, Chrisa Jericho, Luchasaurusa oraz Riho.
Nasz czytelnik zdradził również, że pewnym problemem było nagłośnienie, gdyż przez sporą część gali w górnym pierścieniu hali niewiele można było usłyszeć, co zostało naprawione dopiero w drugiej połowie gali. Fani na arenie nie słyszeli też elementów typowo nagrywanych, jak choćby intro, w związku z czym w niektórych momentach atmosfera na hali wyraźnie przygasała i wszyscy czekali na zakończenie takich przerw. Poniżej jeszcze kilka podesłanych zdjęć, za które jeszcze raz dziękujemy Pawłowi, podobnie jak za podzielenie się wrażeniami z gali.---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


31. października 2019

Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
Seth Rollins
vs
"The Fien" Bray Wyatt

Brock Lesnar
vs
Cain Velasquez

Braun Strowman
vs
Tyson Fury

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The New Day
vs
The Viking Raiders
vs
Heavy Machinery
vs
Lucha House Party
vs
Zack Ryder i Curt Hawkins
vs
The Revival
vs
The O.C.
vs
Dolph Ziggler
i Robert Roode
vs
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
???
???
vs
Team Flair
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
Kng Corbin
Bobby Lashley
???

Mansoor
vs
Cesaro
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt
(bez rezultatu)

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo
Tag Teamów Kobiet

Kabuki Warriors
pokonały
Alexę Bliss i Nikki Cross

Tornado Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
pokonali
Ericka Rowana
i Luka Harpera

6 Man Tag Team Match
The Viking Raiders
i Braun Strowman
pokonali
The OC

Chad Gable
pokonał
Barona Corbina

Randy Orton
pokonał
Aliego

Pre-show
Natalya
pokonała
Lacey Evans31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.