wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kontrakt Austina Ariesa z Impact Wrestling dobiegł końca, Na ile shootowy był program Ariesa z Johnnym Impactem?
Dodano: 16-10-2018, 13:23
Austin Aries jest już wolnym agentem, bowiem w niedzielę dobiegł końca jego kontrakt z Impact Wrestling. Petey Williams potwierdził w swoim podcaście, że Bound For Glory było ostatnią galą, którą obejmował kontrakt byłego mistrza. Sam Aries udał się już także do domu i nie pracuje na tapingach telewizyjnych, które odbywały się wczoraj i będą dokończone dzisiaj. Jak wiadomo federacja nagrywa programy na kilka tygodni, więc AA zniknie po prostu z IW. Do sytuacji nie odniesiono się też podobno w trakcie poniedziałkowych tapingów, więc historia Ariesa w federacji wydaje się być po prostu zakończona.

Cały program Ariesa z Johnnym Impactem wzbudzał sporo kontrowersji, głównie z uwagi na prowokacyjne wpisy Ariesa na Twitterze, gdy ten obrażał żonę Impacta. O ile zawodnicy dostali zapewne polecenie by podgrzać emocje w mediach społecznościowych, to widać było, że w pewnym momencie wymknęło się to spod kontroli federacji, bowiem oficjele IW nakazali zawodnikom usunąć niektóre wiadomości, gdyż zaczął się pojawiać w nich język, którego federacja nie mogła zaakceptować.Kolejnym punktem, który wzbudzał dyskusje była konferencja prasowa, w trakcie której doszło do bójki, choć pracownicy zgromadzeni obok starali się jak mogli by rozdzielić obu panów. Trwały dyskusje czy to work czy nie i ponoć prawda leży pośrodku. Impact Wrestling planowało oczywiście konfrontację, lecz w pewnym momencie sytuacja znów miała się wymknąć spod kontroli, czego najlepszym przykładem było to, iż w trakcie przepychanek „rykoszetem” oberwał jeden z przedstawicieli sponsorów, który został wywrócony na podłogę. W trakcie całego wydarzenia „zagotować” miał się szczególnie sam Aries. Ogółem po samej konferencji sponsorzy mieli mieć pewne pretensje odnośnie tego jak zostało to wszystko poprowadzone. Niezadowolone było też podobno samo Anthem, bowiem nie wyglądało to dobrze po prostu pod względem wizerunkowym.Dobitnym podkreśleniem sytuacji były wydarzenia z Bound For Glory. O ile zawodnicy zachowali profesjonalizm i poprowadzili walkę bez żadnych incydentów, to szerokim echem odbiło się zachowanie Ariesa po walce. Tutaj miał już dać o sobie znać temperament AA, który właściwie od razu po odliczeniu poderwał się, czego oczywiście IW nie zabookowało w ten sposób, bo przecież nie było przez to praktycznie żadnego sprzedania pojedynku wieczoru. Słowa i gesty Ariesa po walce były podobno skierowane głównie w stronę Dona Callisa. To co działo się na zapleczu zapewne pozostanie tajemnicą, lecz AA miał szybko opuścić budynek.Mówi się, że cały program został zabookowany worked-shootowo, bowiem federacja miała sobie zdawać sprawę z tego, iż panowie za sobą nie przepadają, lecz ponoć w wielu momentach okazywało się, że konflikt jest ciężki do kontrolowania. Efekt był tego taki, że we wspomnianych wyżej chwilach program wymykał się spod kontroli i federacja nie była z tego do końca zadowolona, choć ostatecznie o walce wieczoru Bound For Glory było na pewno głośno. Wszystko zakończyłoby się zapewne pełnym happy endem, gdyby nie zachowanie Ariesa po walce, które nie było elementem storyline’u, co potwierdza fakt, iż sprawy nie poruszano na tapingach. Całość wskazuje zatem na to, że to by było tyle jeśli chodzi o Austina Ariesa w Impact Wrestling i pozostał jedynie mały niesmak związany z tym jak ta historia się zakończyła.
--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.