wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po
paru miesiącach spekulacji wiadomo już oficjalnie, że John Morrison związał się kilkuletnią umową z WWE. Dla zawodnika będzie to powrót do federacji po ponad ośmiu latach, gdyż opuścił on szeregi WWE w listopadzie 2011 roku. 
Na jesieni kilka gwiazd WWE przedłużyło swoje kontrakty z federacją, natomiast w grudniu nastąpiło z kolei rozwiązanie kontraktów z paroma osobami, które nie były zbytnio wykorzystywane w WWE TV. Za porozumieniem stron WWE rozstało się z Sin Carą, Lukiem Harperem oraz The Ascension (Viktorem i Konnorem). Do marca 2020 roku całą czwórkę obowiązuje 3-miesięczna klauzula zakazu występów na galach telewizyjnych oraz PPV od innych federacji. 

WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło czołowe gwiazdy 2020 WWE Hall of Fame. Głównymi postaciami ceremonii będą członkowie grupy nWo (w składzie: "Hollywood" Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Sean Waltman) oraz Batista. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku i otworzy weekend WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tragiczna śmierć zawodnika ze sceny niezależnej, Zmiana planów odnośnie Shayny Balszer, Oglądalność SmackDown, Przesunięte tapingi RAW, Bójka Jimmy'ego Havoca i Excalibura, Sonny Onoo przeszedł zawał, Dolph Ziggler o frustracji związanej z walką z Goldbergiem
Dodano: 10-11-2019, 16:04
Tę paczkę rozpoczynam niestety od tragicznej informacji o śmierci zaledwie 25-letniego zawodnika, Matta Travisa. W sobotę rano jadący na rowerze Travis został potrącony na ulicach Nowego Jorku przez wykonującego nieprzepisowy manewr kierowcę wywrotki. Matta przewieziono do szpitala, lecz obrażenia okazały się zbyt poważne i na miejscu stwierdzono jego zgon. Zawodnik regularnie występował w takich federacjach jak House of Glory czy Gamechanger Wrestling.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE planowało promocję Shayny Baszler na RAW lub SmackDown i jej duży push na początku 2020 roku. Obecnie plany miały zostać jednak porzucone w związku z emisją NXT na USA Network. Federacja uznała, że potrzebuje tam solidnych nazwisk, a dywizja kobiet nie jest na tyle mocno obsadzona, by usunąć stamtąd Baszler, która ma bardzo mocną pozycję jako mistrzyni żółtego brandu. Z tego względu póki co należy oczekiwać, że Shayna dalej będzie występowała w NXT.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 2.617 miliona widzów, odnotowując wzrost względem 2.520 miliona sprzed tygodnia. Pierwszą godzinę show oglądało 2.725 miliona widzów, natomiast drugą 2.510 miliona osób. Dla WWE są to dobre wieści, gdyż gala odbywała się w Anglii, przez co w praktyce show było nagrane z delikatnym wyprzedzeniem i dopiero emitowane z poślizgiem w Stanach Zjednoczonych, co w przeszłości często wpływało negatywnie na oglądalność w USA, gdyż fani mają już wtedy do dyspozycji spoilery z gal.

WWE odwołało tapingi RAW zaplanowane na 17 grudnia, kiedy to planowano nagranie odcinka do emisji 23 grudnia. Przypomnę, że w tym roku WWE postanowiło dać pracownikom wolne na czas świąt, więc w dniach 22-26 grudnia nie odbędą się żadne gale na żywo. Nagrania z 17 grudnia miały się odbyć w Tyson Events Center w Sioux City (Iowa). Po kilku godzinach federacja przekazała także, że odcinek do emisji 23 grudnia zostanie nagrany tydzień wcześniej – 16 grudnia w Wells Fargo Arena w Des Moines (Iowa). Oznacza to, że fani, którzy pojawią się na hali 16 grudnia zobaczą dwa odcinki RAW – jeden na żywo, a potem drugi, który zostanie nagrany do późniejszej emisji.

W czwartek w jednej z restauracji w Baltimore doszło do spięcia na linii Jimmy Havoc-Excalibur. W knajpie znajdowało się wiele osób z AEW, zarówno spośród zawodników, jak i zarządzających (obecny był choćby Tony Khan), gdyż świętowano urodziny Tony’ego Schiavone. Głównym prowodyrem sytuacji miał być Havoc, który był ponoć pod znaczącym wpływem alkoholu. Wszystko rozpoczęło się od kłótni pomiędzy Jimmym i Excaliburem, po czym przerodziło się w bójkę. Havoc próbował uderzyć Excalibura, ale nie trafił, a ten złapał go w duszenie, które odpuścił dopiero, gdy zjawiła się ochrona. Gdy ochroniarze rozdzielili obu panów, to Havoc próbował jeszcze rzucić się na Excalibura z pięściami, więc wyprowadzono go z lokalu. Po chwili Excalibur wyszedł do Havoca, gdyż chciał załagodzić sytuację, lecz Jimmy miał rzucić w niego telefonem, nie trafiając zresztą i gadżet rozbił się ponoć na ścianie restauracji. Z tego co wiadomo panowie dogadali się jednak potem i obecnie nie ma już między nimi żadnego konfliktu.

Podczas panelu Starrcast IV, były menedżer z WCW – Sonny Onoo, zdradził, że kilkanaście dni temu doznał ataku serca podczas powrotu ze Stanów Zjednoczonych do Japonii. Onoo wspomniał, że wszczepiono mu stent (specjalna rurka umieszczana w naczyniach krwionośnych, by je poszerzyć i przywrócić drożność naczynia) i obecnie czuje się już dobrze, choć póki co ma zakaz latania samolotem. Onoo zjawił się na wydarzeniu w roli tłumacza dla The Great Muty.

W rozmowie z Alexem McCarthym, Dolph Ziggler przyznał, że był bardzo rozczarowany tym jak zabookowano jego walkę z Goldbergiem na SummerSlam i próbował wymusić na WWE zmianę planów, grożąc nawet odejściem z federacji. Dolph podkreślił, że bardzo cieszył się na pomysł walki z Goldbergiem, gdyż jest też jego dużym fanem, lecz gdy szykowali się do walki to usłyszał, iż plan jest taki, że od razu po gongu przyjmie Spear i będzie koniec. Ostatecznie udało mu się wykłócić chociaż tyle, by walka potrwała te dwie minutki, natomiast nie uzyskał nic więcej i nie ukrywa, że było to dla niego ogromne rozczarowanie.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
vs
Becky Lynch i Charlotte Flair

TLC Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

"The Fiend" Bray Wyatt
vs
The Miz

Rusev
vs
Bobby Lashley

Aleister Black
vs
Buddy Murphy
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniela Bryana

Survival Series Match
Mężczyzn
Team SmackDown
pokonało
Team RAW
i Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team NXT
pokonało
Team RAW
i Team SmackDown

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego
Shinsuke Nakamurę
i
Mistrza
Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Shayna Baszler
pokonała
Becky Lynch
i
Bayley

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
pokonali
Revival
Undisputed Erę

Mistrzostwo NXT
Adam Cole
pokonał
Pete'a Dunne'a

Mistrzostwo Cruiserweight
Międzybrandowy Triple Threat Match

Lio Rush
pokonał
Akirę Tozawę
i Kalisto

10 Team Battle Royal
Zwycięzcy:
Dolph Ziggler
i Robert Roode
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.