wrestling wwe tna ecw


Czas podsumowań zeszłego roku dobiegł końca wraz z rozpoczęciem drogi na WrestleManię. o wyniki:
SONDA
Najlepiej w 2017 roku wypadło:
RAW (948) 36%
SmackDown (647) 25%
NXT (1028) 39%
Łącznie oddano 2623 głosy

Czas ruszyć w kierunku "Pokazu Nieśmiertelnych", a pierwszym dużym wydarzeniem prowadzącym na WrestleManię będzie Elimination Chamber. Rozpoczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tej wyjątkowej bitwy, by zmierzyć się z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal.


WWE poinformowało o rozwiązaniu kontraktu z Enzo Amore. Jest to następstwo oskarżeń o gwałt, w związku z którymi federacja początkowo zawiesiła zawodnika. Z uwagi na zwolnienie Amore, tytuł mistrzowski WWE Cruiserweight został wakowany.

Począwszy od 15. lutego Extreme Sports Channel skraca opóźnienie emisji gal WWE zaledwie do trzech dni. RAW emitowane będzie w czwartki o 20:00, SmackDown piątki o 20:00, NXT soboty o 20:00, a Miain Event w soboty o 21:00. Gale pojawią się w środy o 20:00. W weekendy i w ciągu tygodnia przewidziana są również bloki powtórkowe.

Paige została oficjalnie wykluczona z akcji przez sztab medyczny WWE po tym, jak podczas live eventu otrzymała silne kopnięcie w plecy od Sashy Banks. Może to nawet oznaczać koniec jej kariery.


Skrót wydarzeń:
WWE Royal Rumble 2018WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 28.02.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:45
Sobota godz. 11:45
Niedziela godz. 18:00

WWE Royal Rumble 2018 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 28-01-2018, 16:09
Pozostajemy w Wells Fargo Center w Filadelfii, gdzie dzisiaj w nocy odbędzie się pierwsze WWE PPV w tym roku i jednocześnie gala rozpoczynająca oficjalnie „Road to WrestleMania 34”. Główna karta wystartuje o 1.00 w nocy czasu polskiego, natomiast poprzedzi ją 2-godzinny Kick-Off, w trakcie którego mają się odbyć trzy walki:
- US Championship Open Challenge
- Karl Anderson & Luke Gallows vs. The Revival
- Kalisto, Lince Dorado & Gran Metalik vs. TJP, Jack Gallagher & Drew Gulak.

Poniżej znajdziecie zapowiedź pojedynków z głównej karty. Typują tradycyjnie: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
RAW Tag Team Championship
Seth Rollins & Jason Jordan vs. Sheamus & Cesaro


Paweł: Pojedynek może stanowić początek feudu Rollinsa z Jordanem, czego przebłyski dało się dostrzec w ciągu ostatnich kilku tygodni. Według mnie lepszej okazji prowadzącej na WrestleManię nie będzie, dlatego stawiam na zwycięstwo Sheamusa i Cesaro.
Typ: Sheamus & Cesaro

Rafał: Przyznam, że niezbyt interesuje mnie ta walka, podobnie jak jej wynik i ewentualnie przyszły feud na RAW - Rollins vs. Jordan. Załóżmy, że mistrzowie obronią tytuły, ale w takim stylu, że rozpocznie się między nimi konflikt. Zdarzały się już takie rzeczy w WWE, ale obsada była o wiele lepsza.
Typ: Rollins & Jordan

Piotrek: Średnio podoba mi się pomysł by Jason Jordan jeden do jednego zastępował Deana Ambrose’a, bo mówi się także o tym, że to właśnie JJ zmierzy się z Rollinsem na WrestleManii. Ringowo walka powinna być niezła, chociaż emocji raczej specjalnych nie będzie.
Typ: Rollins & Jordan
2 out of 3 Falls Match
SmackDown Tag Team Championship

The Usos vs. Chad Gable & Shelton Benjamin


Paweł: W tym przypadku coś mi się wydaje, że tytuły wreszcie zgarną Shelton Benjamin i Chad Gable, jednak jest to zwykła zgadywanka. Strzelam – Gable i Benjamin.
Typ: Gable & Benjamin

Rafał: Wszystko wskazuje tu na wygraną Gable'a i Benjamina, lecz ich program z Usos nie zachwyca. Postawię na braci Uso, ponieważ są zdecydowanym tag teamem numer jeden na SmackDown, ale przecież panują jako mistrzowie ponad trzy miesiące - to w obecnym WWE szmat czasu, tytuły powinny już zmienić posiadaczy jakieś pięć razy...
Typ: The Usos

Piotrek: Zobaczymy czy ostatnie wybryki Jey’a Uso wpłyną na sytuację Usos na SmackDown. Nie ma wątpliwości, że panowie się rozwinęli i w ostatnich miesiącach oglądało się ich naprawdę dobrze, więc chciałbym żeby potrzymali jeszcze pasy. Gable i Benjamin z początku wydawali się zespołem z potencjałem, ale na przestrzeni czasu wypadają trochę nudno, pomijając oczywiście czysto ringowe aspekty, które stoją na wysokim poziomie. Wolałbym żeby tytuły zostały z Usos.
Typ: The Usos

Handicap Match
WWE Championship

AJ Styles vs. Kevin Owens & Sami Zayn


Paweł: Kompletna dezorientacja. Z jednej strony wyjście Stylesa zwycięsko zamknęłoby temat i byłoby pozamiatane, ale z drugiej strony zwycięstwo Owensa i Zayna otworzyłoby furtkę do bardzo ciekawego rozwiązania, którego finał miałby miejsce na WrestleManii – odbierają tytuł Stylesowi, po czym tam właśnie wyjaśniają między sobą, który powinien być mistrzem WWE... jednak Sami vs Owens o mistrzostwo WWE??? AJ Styles!
Typ: AJ Styles

Rafał: Nie wiem co za "geniusz" wpadł na taki pomysł, ale ten Handicap Match to jakieś nieporozumienie. Vince pewnie świetnie by się bawił dając pas Zaynowi i Owensowi, a we wtorek na SmackDown powinni jeszcze przeciąć tytuł na pół... A tak na poważnie, to starcie obniża pozycję Owensa i Zayna, a AJ męczy się w tym dziwnym feudzie, czas już zakończyć ten cyrk.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Klasyczny przykład idiotycznego bookingu, bo sami odpowiedzmy sobie na pytanie czy cieszy nas Handicap Match o teoretycznie jeden z dwóch najważniejszych tytułów w WWE. Plany na SmackDown wydają się zmieniać z dnia na dzień, więc wszystko jest tu możliwe. Stawiam na Stylesa, bo po ubiegłym roku zdecydowanie chciałbym żeby „Phenomenal One” trafił tym razem na WrestleManię jako mistrz WWE.
Typ: AJ Styles

WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Braun Strowman vs. Kane


Paweł: Jestem niemalże przekonany o zwycięstwie Brocka Lesnara, ale gdy pojawia się takie przeczucie, zapala mi się czerwona lampka. Ujmę to tak... Brock Lesnar 51% szans, Braun Strowman 49%, Kane 0%.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Będzie ciekawie, jednak od kilkunastu miesięcy znamy plan Vince'a McMahona - na WrestleManii 34 Roman pokonuje panującego przez rok Brocka Lesnara i przejmuje mistrzostwo Universal. Każdy o tym wie, jednak nie sądzę aby Vince nagle zmienił plany i przerzucił pas np. na Strowmana. Czasem zdarza się, iż prezes WWE odpuszcza oraz przestaje forsować swoje (zazwyczaj dziwne) pomysły, ale zdarza się to bardzo rzadko. W celu zaskoczenia fanów Braun może dostać pas np. na jeden dzień lub miesiąc, ale Reigns ma przecież wygrać z niepokonanym od roku Lesnarem...
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: Raczej mocne fizycznie starcie i choć fajerwerków bym się nie spodziewał, to powinno być przyzwoicie i liczę na trochę soczystej demolki. Zwycięzca tym razem wydaje się być oczywisty.
Typ: Brock Lesnar

30-Woman Royal Rumble Match


Paweł: Asuka
Typ: Asuka

Rafał: Gdyby w WWE zadebiutowała Ronda Rousey, to raczej pewne jest, iż wygra Rumble Match, jednak wiele wskazuje na to, iż jej pojawienie się jest mało prawdopodobne (ale nie jest niemożliwe). Moja faworytka to mimo wszystko Asuka, która w głównym rosterze jest bookowana nawet za mocno, ale obecność Stephanie McMahon przy ringu sugeruje oczywiście jej udział w Royal Rumble Matchu. Nieporozumieniem byłaby wygrana Stephanie, lecz właśnie tak może się stać... Co miałoby z tego wyniknąć? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.
Typ: Asuka

Piotrek: Cieszę się, że zdecydowali się na tę walkę, choć mam pewne obawy o booking, bo tu WWE może nam narobić trochę kwiatków. Zapewne będzie kilka fajnych niespodzianek, do tego debiut Rondy Rousey, więc trochę się będzie działo. Z powodu problemów zdrowotnych wypadła Paige, a wydawała się faworytką tej walki, co trochę miesza w moim typowaniu. Nie sądzę by WWE od razu zaszalało ze zwycięstwem Rousey, więc bezpiecznie postawię na Asukę. Choć bardzo fajnym motywem byłaby ewentualna niespodzianka na przykład w postaci wygranej Becky Lynch.
Typ: Asuka

30-Man Royal Rumble Match


Paweł: Roman Reigns
Typ: Roman Reigns

Rafał: Zwycięstwo Reignsa byłoby, bardzo delikatnie mówiąc, grubą przesadą. Roman może wygrać Elimination Chamber i niech już zostanie sobie tym pretendentem do tytułu Universal. Gdyby zrezygnowano z opóźnionego o kilka lat starcia Johna z Undertakerem na WrestleManii, Cena staje się faworytem. Ja postawię jednak na Nakamurę i pojedynek, który większość fanów chciałaby zobaczyć na WM34 - AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Mam czterech głównych faworytów – Roman Reigns, John Cena, Finn Balor i Shinsuke Nakamura. Tak naprawdę każdemu z nich przydzieliłbym tutaj równe szanse, więc mój typ będzie w dużej mierze losowy. Spróbujmy jednak delikatnej dedukcji. Wiemy, że na WM będzie Lesnar-Reigns, ale to można zabookować inaczej, bo kolejny RR Match wygrany przez Romka jedynie dolałby oliwy do ognia, a i tak wiemy jak WWE swoim przesadzonym bookingiem doprowadziło do obecnego odbioru tego zawodnika przez fanów. Korci mnie by postawić na Cenę i absolutnie nie zdziwi mnie jego zwycięstwo, ale przyjmijmy, że jednak ma być jego walka z Undertakerem na WrestleManii. To pozostawia nam dwójkę Balor-Nakamura, a tu większy element zaskoczenia miałoby jednak zwycięstwo Finna i z tego względu stawiam na niego, bo od paru lat brakuje jakiejś niespodzianki, a zwycięstwo Balora jednak by się do takich zaliczało. Nakamura zawsze ma w obwodzie walkę z Randym Ortonem na WM.
Typ: Finn Balor

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-05-2017, 23:26
Host: 90-156-99-77.internetia.net.pl, IP: 90.156.99.77

ogladajac wwe mam czarno na białbym ze amerykanie gdyby byli malbym biednym panstwem typu polska to byli by wysmiewani przez wszystkich i poziom myslenia humoru i ta durna pewność siebie ze są najlepsi we wszystkim
wykrzykiwanie JU Łes Ej to kpina szkoda ze nie wiedzą ze to inne kraje robią za nich brudną robotę przykład NASZ GROM w AZJI

autor: LaParka

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Elimination Chamber Match zwycięży:

Braun Strowman
Roman Reigns
Elias
Miz
John Cena
Finn Balor
Seth Rollins25. lutego 2018


Elimination Chamber Match o miano pretendenta do mistrzostwa WWE Universal
The Miz
vs
Roman Reigns
vs
John Cena
vs
Braun Strowman
vs
Elias
vs
Finn Balor/Seth Rollins

Elimination Chamber Match o mistrzostwo kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Bayley
vs
Sasha Banks
vs
Sonya Deville
vs
Mandy Rose
vs
Mickie James

Asuka
vs
Nia Jax
28. stycznia 2018


Royal Rumble Match
Zwycięzca:

Shinsuke Nakamura

Royal Rumble Match
(kobiet)
Zwyciężczyni:
Asuka

Triple Threat Match
o mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Kane'a
i
Brauna Strowmana

Handicap Match
o mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Kevina Owensa
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Seth Rollins i Jason Jordan
vs
Sheamus i Cesaro

2 out of 3 Falls Match
o mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
Chada Gable'a
i Sheltona Benjamina
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.