wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Ember Moon kontuzjowana, Shotzi Blackheart w WWE?, Pete Dunne potwierdza informacje odnośnie swojej przyszłości, Oglądalność AEW i NXT + wyniki SmackDown i Dynamite w Kanadzie, CMLL chce wykluczyć Rusha i Dragona Lee z występów?, WWE planuje ruszenie z NXT w trasę w 2020 roku, Mae Young Classic przełożone na przyszły rok
Dodano: 11-10-2019, 10:55
Ember Moon pauzuje obecnie z powodu kontuzji nogi. Zawodniczka ostatni raz pojawiła się 23 września na RAW. Z tego co wiadomo Ember uszkodziła kostkę albo ścięgno Achillesa – jeśli potwierdzą się doniesienia o tym drugim urazie, to mogą to być fatalne wieści dla Moon, gdyż przerwy związane z takimi urazami mogą sięgać nawet roku.

„Squared Circle Sirens” informuje, że Shotzi Blackheart podpisała kontrakt z WWE. Zawodniczka ze sceny niezależnej pojawiła się w przeszłości w „WWE Tough Enough”, ale nie dotarła do etapu finałowego z powodu problemów zdrowotnych. W 2016 roku brała też udział w try-outach do WWE. Od tego czasu występowała między innymi w BEYOND, SHIMMER, RISE, Sabotage Wrestling, SHINE czy EVOLVE.

Pete Dunne potwierdził w rozmowie z PWInsiderem, że przeniósł się na stałe do Stanów Zjednoczonych i będzie teraz pracował w pełnym wymiarze czasowym w NXT. Zawodnik nie wykluczył jednak, że okazjonalnie może się jeszcze zjawić w NXT UK.

AEW drugi tydzień z rzędu odnotowało zwycięstwo nad NXT w kwestii oglądalności, choć federacja z pewnością nie może być już tak zadowolona jak po premierowym odcinku. Środowy epizod AEW Dynamite oglądało 1.018 miliona widzów, co oznacza dość duży spadek względem 1.409 miliona z pierwszego odcinka. Jeśli chodzi o NXT to w tym tygodniu widownia wyniosła 790 tysięcy osób, co oznacza z kolei spadek o 101 tysięcy względem poprzedniego epizodu.

W ramach ciekawostki mogę jeszcze podać oglądalność Friday Night SmackDown i AEW Dynamite w Kanadzie – NXT nie jest emitowane na żywo w tym kraju. Program AEW oglądało w tym tygodniu na TSN 150 tysięcy osób, a zatem więcej niż przed tygodniem, gdy było to 109 tysięcy widzów. Jeśli chodzi natomiast o SmackDown to gala pokazywana była w piątek także na Sportsnet 360, gdzie program oglądało 326 tysięcy osób.

Okazuje się, że konflikt CMLL z Rushem i Dragonem Lee dalej trwa, bo meksykańska federacja miała poinformować inne federacje, by ci nie bookowali tych zawodników, jeżeli chcą występów gwiazd CMLL na swoich galach. Okazało się też, że nie były to słowa rzucone na wiatr, gdyż federacja Crash odmówiła wycofania Rusha i Dragona z gali, która odbyła się 5 października, a wobec takiej decyzji, CMLL wycofało czterech swoich zawodników z tego eventu.

WWE pozostanie na razie z NXT w Full Sail University, lecz ponoć rozpoczęło się snucie planów wypuszczenia żółtego brandu w trasę, co miałoby nastąpić na początku 2020 roku. Federacja nie chce przeszarżować, więc tygodniówka odbywałaby się prawdopodobnie w halach mogących pomieścić około 5-10 tysięcy osób. Oczywiście takie działanie ma celu podniesienie atrakcyjności całego show, co ma pomóc potem w rywalizacji z AEW, które obecnie siłą rzeczy prezentowane jest w bardziej okazały sposób.

Ponoć WWE wycofało się z pomysłu organizowania w tym roku Mae Young Classic i kolejna edycja odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Niewykluczone natomiast, że WWE nie będzie czekać do drugiej połowy roku, tylko nagra turniej w pierwszych miesiącach 2020 roku. Prawdopodobnie ma to związek z tym, że sztab NXT ma teraz sporo pracy po przejściu na format na żywo, a to właśnie ci pracownicy mieli się zajmować turniejem dla kobiet.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.