wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Ring of Honor kończy współpracę z Kelly Klein, WWE zadowolone z Samoa Joe i Jerry'ego Lawlera, NXT pierwszy raz pokonało AEW Dynamite pod względem oglądalności, Widownia finałowego odcinka 9 serii "Total Divas", WWE ograniczy liczbę live eventów NXT na Florydzie?, ACH poza WWE - pierwsze występy na scenie niezależnej, Steve Austin o CM Punku w obsadzie WWE Backstage
Dodano: 22-11-2019, 12:09
Ring of Honor postanowiło zakończyć współpracę z Kelly Klein, informując ją o tym, że jej obecna umowa z federacją nie zostanie przedłużona. Klein jest aktualną Women of Honor Champion, lecz pauzuje, dochodząc do siebie po wstrząśnieniu mózgu – wobec takiej decyzji należy natomiast zakładać, iż tytuł zostanie zwakowany. O ROH niezbyt dobrze świadczy fakt, że zawodniczkę poinformowano o tym w mailu, wysłanym przez ROH COO, Joe Koffa. Powodem pożegnania Klein jest jej udział w ostatnim zamieszaniu na linii Joey Mercury-ROH. Klein pozwoliła wtedy Mercury’emu na opublikowanie treści maili między nią, a ROH General Managerem, Gregiem Gillelandem, z których wynikało, iż Klein otrzymuje 24 tysiące dolarów rocznie i wszystkie kobiety w federacji mają zarabiać tyle samo. Klein przyznała też, że ROH nie przestrzega żadnych protokołów dotyczących wstrząśnień mózgu, przez co nie udzielono jej odpowiedniej pomocy, gdy doznała takiego urazu. W mailu od Koffa możemy przeczytać, że ROH uznało takie działania za naruszenie kontraktu między Klein i ROH, co jest podstawą decyzji o zakończeniu współpracy.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE było pod wrażeniem doskonałej pracy Samoa Joe przy stoliku komentatorskim RAW, gdzie zastąpił w tym tygodniu pauzującego wciąż Dio Maddina. Ponoć federacja jest również bardzo zadowolona z postawy Jerry’ego Lawlera, więc ten powinien pozostać przy stoliku komentatorskim na dłużej – początkowo zakładano, iż będzie on pracował na RAW raczej tymczasowo i za parę miesięcy dojdzie do rotacji wśród komentatorów. WWE uznało jednak, że Lawler świetnie sobie radzi, a do tego miał bardzo pomóc Vicowi Josephowi we wdrożeniu się w rytm komentowania takiego programu jak RAW.

W ósmym tygodniu rywalizacji NXT po raz pierwszy pokonało AEW Dynamite pod względem oglądalności. Show od WWE oglądało 916 tysięcy widzów, podczas gdy w przypadku Dynamite były to 893 tysiące. Tym samym oglądalność NXT znacznie wzrosła względem 750 tysięcy widzów sprzed tygodnia, natomiast program AEW odnotował spadek widowni o 64 tysiące osób. Wśród pozytywów dla AEW można natomiast wspomnieć, że Dynamite osiągnęło lepszy rating w kluczowym przedziale wiekowym 18-49, gdzie Dynamite osiągnęło wynik 0.39, natomiast NXT 0.30.

Finałowy odcinek tego sezonu „Total Divas” oglądało 295 tysięcy osób, co jest jednocześnie najlepszym wynikiem całej dziewiątej serii, która osiągnęła średnią widownię na poziomie 262 500 widzów na odcinek. Dla porównania w przypadku ósmego sezonu było to 391 700 osób, siódmego sezonu 582 583 widzów, a szóstej serii 613 000 osób. Jak widać z sezonu na sezon program systematycznie traci widzów.

WWE planuje podobno ograniczyć liczbę live eventów NXT organizowanych na Florydzie, gdzie odbywają się one regularnie. Na tym etapie lokalny rynek miał się mocno nasycić i frekwencja na tych galach systematycznie spada. Wynika to także z faktu, że obowiązki głównych gwiazd NXT sprawiają, iż na live eventach występują głównie osoby, które nie pojawiają się w telewizji.

Dość niespodziewanie ACH został zapowiedziany na parę nadchodzących gal od mniejszych federacji niezależnych, takich ja Heavy Metal Wrestling czy Atlanta Wrestling Entertainment. „Wrestling Inc” skontaktował się z WWE i otrzymał odpowiedź, iż zawodnik oficjalnie nie jest już związany kontraktem z WWE. Nawet w takiej sytuacji należy natomiast oczekiwać, że przez najbliższe trzy miesiące ACH nie pojawi się na żadnych galach telewizyjnych innych federacji, gdyż WWE uwzględnia takie klauzule w kontekście przedterminowo rozwiązywanych umów.

Steve Austin odniósł się podczas podcastu „State of Combat” do dołączenia CM Punka do obsady WWE Backstage. Steve stwierdził, że nie wie czy będzie to prowadziło do czegoś więcej w kontekście WWE i zapewne jest to rozwojowa sprawa, więc przekonamy się o tym w przyszłości. Sam fakt, że Punk bierze udział we wspólnym projekcie z WWE jest natomiast bardzo pozytywny i cieszy go to, gdyż jak wiadomo rozstawał się z federacją w raczej przykrych okolicznościach. Austin stwierdził, że CM Punk był znakomitym wrestlerem, doskonale pracował w ringu i przy mikrofonie, natomiast teraz najwyraźniej wyprostował pewne kwestie z WWE i obie strony są zadowolone z całej operacji, a to jest najważniejsze. Na koniec wspomniał, że jest to także pewien powiew świeżości, gdyż Punk patrzy na wszystko z ciekawej perspektywy, ma rozległą wiedzę i to od podszewki, a do tego potrafi bardzo atrakcyjnie formułować swoje opinie.

----------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.