wrestling wwe tna ecw


W ostatnim głosowaniu wypowiedzieliście swoje zdanie na temat wprowadzenia nowego mistrzostwa WWE Universal zamiast użycia dawnego mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Mimo, że zdecydowana większość była za drugą opcją, WWE wydaje się tłumaczyć nowa era i jaskrawy podział na dwa brandy. Oto wyniki:

Sonda
Wprowadzenie tytułu Universal:
jest dobrą decyzją. (517) 19%  
lepsze byłoby przywrócenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej. (2245) 81%  
Łącznie oddano 2762 głosy


Pozostajemy w temacie brandów, lecz w sondzie zmieniamy temat na PPV. Głosujemy.


WWE ogłosiło wprowadzenie nowego tytułu WWE United Kingdom Championship. Pierwszego mistrza poznamy na specjalnym dwudniowym turnieju, który odbędzie się 14. i 15. stycznia 2017, a transmitowany będzie na WWE Network.

Podczas Survivor Series Shane McMahon przeżył groźny moment, gdy wykonując cost-to-cost został realnie ogłuszony spearem Romana Reignsa. Shane wyprowadzony został przez opiekę medyczną za kulisy, gdzie został przebadany. Do TV powrócił dwa dni później na SmackDown.

Podczas 900. epizodu SmackDown do WWE powrócił Undertaker. Był to jego pierwszy występ od czasu WrestleManii 32. Prawdopodobnie Undertaker pozostanie w telewizji przez kilka miesięcy i stoczy pojedynki między innymi na Royal Rumble oraz WrestleManii 33.

Skrót wydarzeń:
WWE Roadblock:
End of the LineWWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Royal Rumble
Niedziela 12.02.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 13.02.2017
godz. 20:00

Walka wieczoru WK11 dostała sześć gwiazdek od Meltzera, Mark Andrews weźmie udział w turnieju WWE, Galloway spóźni się na nagrania TNA, Trudne rozmowy TNA z braćmi Hardy, Aktualne informacje dotyczące kontraktów w ROH
Dodano: 05-01-2017, 17:15
Dave Meltzer, który słynie z wystawiania swoich ocen systemem gwiazdkowym, ocenił walkę wieczoru Wrestle Kingdom 11 – Kazuchika Okada vs. Kenny Omega, na ******. Od razu zaznaczam, że nie jest to błąd – w standardowym systemie 5-gwiazdkowym, Meltzer postanowił wyróżnić ten pojedynek 6 gwiazdkami. Dziennikarz podkreślił, że może to być najwspanialsza walka w historii pro wrestlingu. Jednocześnie jest to drugi przypadek by Meltzer sięgnął po taką ocenę, ale pierwszy oficjalny. W latach 80. ubiegłego wieku miało miejsce kilka pamiętnych pojedynków Rica Flaira z Rickym Steamboatem. Aż trzy z nich otrzymały od Meltzera pięć gwiazdek, ale jedna walka została oceniona wyżej – właśnie sześcioma gwiazdkami. Problem w tym, że był to pojedynek, który nigdy nie był transmitowany w telewizji czy PPV i z tego względu ocenę uznaje się za nieoficjalną.

WWE poinformowało, że Mark Andrews weźmie udział w turnieju o UK Championship. Andrews od 2014 roku pracował dla TNA i wygrał drugi sezon British Boot Camp. Dotychczas nie mieliśmy oficjalnych informacji, ale ogłoszenie WWE wskazuje, że pożegnał się on z TNA.

Drew Galloway dotrze na nagrania TNA dopiero 7 stycznia, więc opuści dzisiejszy Impact oraz jutrzejszą galę One Night Only. Zawodnik wykonuje swoje zobowiązania dla What Culture Pro Wrestling w Wielkiej Brytanii. Galloway jest tam mistrzem Wagi Ciężkiej i ustalił te występy zanim TNA poinformowało go o planowanych tapingach.

TNA ma pewne problemy z utrzymaniem The Hardy Boyz, bowiem federacja chce podpisać umowy na wyłączność, a bracia chcą pracować na takich zasadach jak obecnie – gdy sami ustalają sobie grafik i decydują gdzie się pojawić (chociażby stąd zapowiedź walki Hardy Boyz z Young Bucksami w ROH). Dzięki temu zarabiają też zdecydowanie więcej pieniędzy. Ich obecne kontrakty obejmują już tylko najbliższe nagrania Impact Wrestling. Jeśli TNA będzie chciało dopiąć umowy na wyłączność to będzie się to wiązało z bardzo dużą podwyżką.
Sami bracia raczej woleliby obecny układ, ale tylko jeśli zachowają swobodę kreatywną i obecne zarobki. W odpowiedniej chwili do akcji może też wejść WWE, które przy odrobinie determinacji przebije oczywiście finansowo wszystkie inne oferty, ale będzie się to wiązało z większą intensywnością pracy, czego bracia Hardy obecnie raczej unikają.

„Wrestling Observer” informuje, że Jay Lethal, Bobby Fish, Hangman Page i Christopher Daniels przedłużyli kontrakty z ROH, a niemal na pewno nie zrobią tego Kyle O’Reilly i Ray Rowe, którzy chcą przejść do WWE. Ponoć War Machine chcieliby pozostać zespołem i razem trafić do WWE. Co ciekawe Adam Cole, który w trybie nagłym przejął pas od O’Reilly’ego… prawdopodobnie również pożegna się z ROH w przeciągu kilku miesięcy. W kuluarach spekuluje się, że Cole nieoficjalnie dogadał się już z WWE i trafi tam w maju. Oznacza to, że jego reign jako ROH Championa nie powinien potrwać długo i możliwe, że straci on tytuł na przykład podczas weekendu WrestleManii 33.

---------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-01-2017, 17:53
Host: 193-108-220-2.ip4.wifimax.pl, IP: 193.108.220.2

@venra

Zgadza się. Jednak poza wspaniałą współpracą postać Okady kompletnie mnie nie przekonuje. Nie ma tego czegoś. Jest taki zbyt zwykły.

autor: ReallyGunner

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Podział gal PPV na RAW i SmackDown...

wyszedł WWE na dobre.
nie sprawdza się.
nie robi mi różnicy.29. stycznia 2017


30 Man Royal Rumble Match

Mistrzostwo
WWE
AJ Styles
vs
John Cena

Mistrzostwo WWE Universal
Kevin Owens
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo WWE
Kategorii Półciężkiej
Rich Swann
vs
Neville

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte
vs
Bayley
18. grudnia 2016


Mistrzostwo WWE Universal
Kevin Owens
pokonał (DQ)
Romana Reignsa

Mistrzostwo RAW
Tag Teamów

Cesaro i Sheamus
pokonali
The New Day

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Triple Threat Match

Rich Swann
pokonał
TJ Perkinsa
i Briana Kendricka

Mistrzostwo Kobiet RAW
30-minutes Iron Woman Match

Charlotte
pokonała
Sashę Banks

Limit 10 Minut
Sami Zayn
pokonał
Brauna Strowmana

Seth Rollins
pokonał
Chrisa Jericho

Rusev
pokonał
Big Cassa
2. października 2016


Mistrzostwo TNA
Wagi Ciężkiej
No Holds Barred Match

Bobby Lashley
pokonał
Ethana Cartera III

Bound for Glory
o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego
TNA Wagi Ciężkiej
Zwycięzca:
Eli Drake

Mistrzostwo TNA X Division
DJ Z
pokonał
Trevora Lee

The Great War
o mistrzostwo Tag Teamów TNA
M
att Hardy i Brother Nero
pokonali
Abyssa i Crazzy'ego Steve'a

Mistrzostwo TNA Knockout
Gail Kim
vs
Maria Kanellis

Finał turnieju o miano mistrza TNA Impact Grand
Aron Rex
pokonał
Eddiego Edwardsa

Moose
pokonał
Mike Bennett

Jade
pokonała
SiennęDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.