wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Hulk Hogan blisko kontraktu z WWE, Potencjalny główny inwestor All Elite Wrestling, Riddick Moss powrócił po kontuzji, PAC vs. Will Ospreay w RevPro, Australijska gwiazda w styczniowej grupie nowych adeptów WWE, Roderick Strong wystąpi na galach EVOLVE?, PCO o swoim powrocie na ring i kontrakcie z ROH
Dodano: 03-12-2018, 10:33
Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że w niedługim czasie Hulk Hogan podpisze wreszcie kontrakt z WWE i w pełni formalnie powróci do federacji. Dodał przy tym, że definitywnie miał już zostać ukrócony temat ewentualnego powrotu Hogana na ring i jego obecność w federacji nie będzie związana z żadną ostatnią walką w ringu.

Po meczu Jacksonville Jaguars w mediach społecznościowych znów rozgorzał temat All Elite Wrestling, bowiem w loży właścicielskiej zasiadł Cody Rhodes wraz z żoną. Jaki ma to związek z ewentualną nową federacją? Otóż właściciel klubu – Shahid Khan, jest ojcem Tony’ego Khana, w którego przypadku dużo mówi się z kolei właśnie o udziale w projekcie AEW. To właśnie Khan zaczął w ostatnim czasie rejestrować znaki towarowe powiązane z All Elite Wrestling i spekuluje się, że będzie on głównym inwestorem projektu, przy którym wspierać go będą Cody Rhodes oraz Young Bucks.

Podczas sobotniego live eventu NXT na ring powrócił Riddick Moss. Zawodnik, który powrócił po kontuzji, zmierzył się na tej gali z Mattem Riddlem. Moss napisał potem na Twitterze, że jest z siebie dumny, bowiem powraca po zerwaniu ścięgna Achillesa wcześniej niż ktokolwiek przed nim.

15 lutego 2019 na gali Hight Stakes od RevPro dojdzie do starcia o którym marzy wielu fanów, bowiem PAC spotka się wreszcie z Willem Ospreayem. O pojedynku mówiło się już od dawna i sam Ospreay wspomniał, że chce tej walki, gdy tylko okazało się, iż PAC opuścił WWE.

Wśród styczniowej klasy nowych adeptów WWE Performance Center znajdzie się prawdopodobnie australijski gwiazdor sceny niezależnej – Jonah Rock. Zawodnik uczestniczył między innymi w 2018 Battle of Los Angeles.

Roderick Strong zasugerował na Twitterze, że może wystąpić 15 grudnia na gali EVOLVE i zmierzyć się wtedy z Fabianem Aichnerem. Z kolei Darby Allin szybko wyzwał Stronga do walki dzień później, czyli 16 grudnia. Przypomnę, że ostatnimi czasy WWE pogłębiło współpracę z EVOLVE i nie tylko występuje tam więcej osób z NXT, ale niektóre z tych osób trafiły do EVOLVE na stałe.

Nie milkną echa niespodziewanego podpisania kontraktu z Ring of Honor przez 50-letniego już Pierre’a Carla Ouelleta. Sam zainteresowany w rozmowie z „Main Event Radio” przyznał, że pod względem szansy, którą otrzyma, a także pieniędzy, jest to najlepszy kontrakt w jego karierze. Dodał, że to początek nowej przygody i wierzy, iż jej podoła.
PCO odniósł się do tego, że wiele osób dziwi się, iż powraca na pełny kontrakt w tym wieku. Zawodnik stwierdził, że rzeczywiście jest to dość niespotykane i nawet spotkał się z określeniami, że to „cud”, iż wraca w pełnym wymiarze w tym wieku. Wspomniał też, że pojawiło się nawet zainteresowanie stworzeniem filmu o jego powrocie na ring. Podkreślił jeszcze, że ostro trenuje każdego dnia i zrobi naprawdę wszystko, by zaskoczyć fanów w jak najbardziej pozytywny sposób.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.