wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez zadebiutował w WWE podczas premiery SmackDown na FOX i zmierzy się z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo WWE na gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Według informacji ESPN, Velasquez związał się z WWE kilkuletnią umową i wiąże swoją przyszłość z wrestlingiem. Zawodnik poinformował już UFC o zakończeniu swojej kariery w MMA.

WWE poinformowało, że Bruce Prichard zastąpił Erica Bischoffa na stanowisku dyrektora wykonawczego Friday Night SmackDown. Prichard będzie nadzorował show i odpowiadał bezpośrednio przed Vincem McMahonem. Sam Bischoff został definitywnie zwolniony z federacji.

Ember Moon doznała we wrześniu kontuzji nogi i istnieje podejrzenie, że uszkodziła ścięgno Achillesa. Jeśli doniesienia się potwierdzą, to Moon może czekać nawet roczny rozbrat z ringiem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Crown Jewel 2019
Środa 6.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Taz gościnnie w AEW, Oglądalność SmackDown, Nowa walka na Bound For Glory, WWE zaaranżowało specjalny lot po Crown Jewel, Kick-Off do Crown Jewel, Tyson Fury o tym czego można po nim oczekiwać w WWE, Kulisy sprowadzenia słynnego boksera na walkę na Crown Jewel, Problemy KUSHIDY po walce w NXT, Title change na gali ROH Glory by Honor
Dodano: 13-10-2019, 08:23
AEW ogłosiło, że w przyszłym tygodniu podczas nagrań zjawi się gościnnie były komentator ECW, WWE i TNA – Taz, który skomentuje walki do AEW Dark, w odcinku, który zostanie wypuszczony 22 października. Gala odbędzie się w The Liacouras Center w Filadelfii.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.899 miliona widzów, co oznacza spadek o 25% względem premiery na FOX. Dla porównania – Monday Night RAW z tego tygodnia oglądało 2.334 miliona widzów. Jeśli chodzi o szczegóły to pierwsza godzina SmackDown osiągnęła widownię na poziomie 2.925 miliona, a druga godzina 2.872 miliona, więc oglądalność utrzymywała się na bardzo podobnym poziomie. Show było numerem jeden jeśli chodzi o oglądalność w przedziale wiekowym 18-49.

Impact Wrestling poinformowało, że na Bound For Glory dojdzie do 6-osobowej walki tag teamowej: Aerostar, Taurus & Dr. Wagner Jr. vs. The Rascalz.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE zaaranżowało lot czarterowy z Riyadh w Arabii Saudyjskiej do Buffalo w Nowym Jorku. Cała załoga SmackDown wyruszy bezpośrednio po zakończeniu gali Crown Jewel, by wyrobić się na Friday Night SmackDown, odbywające się 1 listopada, a więc dzień po tym wydarzeniu.

WWE poinformowało, że galę WWE Crown Jewel poprzedzi godzinny Kick-Off. Wstęp będzie pokazywany nie tylko na WWE Network, ale też na stronie internetowej federacji, YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Po piątkowej konferencji prasowej, Tyson Fury udzielił jeszcze wywiadu Cathy Kelley, wypowiadając się o tym co oznacza dla niego występ w WWE i czego można po nim oczekiwać. Oto fragment wypowiedzi: To będzie niesamowita przemiana. Z natury jestem człowiekiem dającym rozrywkę. Jeśli oglądasz boks, to wiesz że jestem największą osobowością w tym sporcie. Przybycie tutaj i zaangażowanie się w coś w WWE, to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Szybko się uczę. W kontekście nauki nowych rzeczy czuję się jak ryba w wodzie, więc mam nadzieję nauczyć się kilku dobrych akcji i zaprezentować je na Braunie. Trenowałem w Performance Center przez ten tydzień i będę trenował jeszcze dwa tygodnie, po czym udam się do Londynu i tam dalej będę ćwiczył. Traktuję to wszystko poważnie i nie przybyłem tu jedynie, by rzucić paroma ciosami, które powalą Brauna Strowmana. Trafiłem tu, bo chcę się uczyć i docenić to jak dobrzy są ci zawodnicy. Nie uważam, że cokolwiek należy mi się z góry i jak zwykle będę ciężko pracował.

„Wrestling Observer” informuje z kolei, że Tyson Fury został sprowadzony w kontekście gali Crown Jewel, gdyż takie miało być osobiste życzenie Mohammada bin Salmana. Jest to następca tronu w Arabii Saudyjskiej, choć realnie rzecz ujmując już teraz sprawuje on władzę w państwie. Ponoć Salman wymarzył sobie występ Fury’ego w Arabii, więc dorzucił WWE dodatkową pulę pieniędzy, by zaaranżować tę walkę. Sam Fury rozmawiał już w przeszłości z WWE, lecz wcześniej nie udawało się dojść do porozumienia. Przypomnę, że na razie ma to być jednorazowa umowa i Tyson zawalczy tylko na gali Crown Jewel, po czym wróci do swojej kariery bokserskiej.

Po walce z WALTEREM na ostatnim NXT, KUSHIDA ma problemy z nadgarstkiem, które mogą wyłączyć go na jakiś czas z akcji. Zawodnik posiada obecnie usztywnienie na ręce, natomiast poinformował, że postara się powrócić jak najszybciej.

Podczas ROH Glory by Honor w Nowym Orleanie, Kelly Klein pokonała Angelinę Love, zdobywając Women of Honor Championship. W praktyce Klein odzyskała tytuł, który straciła na rzecz Love podczas Death Before Dishonor. Dla Klein to trzecie panowanie z tym tytułem mistrzowskim.


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


31. października 2019

Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
Seth Rollins
vs
"The Fien" Bray Wyatt

Brock Lesnar
vs
Cain Velasquez

Braun Strowman
vs
Tyson Fury

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The New Day
vs
The Viking Raiders
vs
Heavy Machinery
vs
Lucha House Party
vs
Zack Ryder i Curt Hawkins
vs
The Revival
vs
The O.C.
vs
Dolph Ziggler
i Robert Roode
vs
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
???
???
vs
Team Flair
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
Kng Corbin
Bobby Lashley
???

Mansoor
vs
Cesaro
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt
(bez rezultatu)

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo
Tag Teamów Kobiet

Kabuki Warriors
pokonały
Alexę Bliss i Nikki Cross

Tornado Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
pokonali
Ericka Rowana
i Luka Harpera

6 Man Tag Team Match
The Viking Raiders
i Braun Strowman
pokonali
The OC

Chad Gable
pokonał
Barona Corbina

Randy Orton
pokonał
Aliego

Pre-show
Natalya
pokonała
Lacey Evans31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.