wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Pete Dunne prawdopodobnie kontuzjowany, Liv Morgan potwierdza występ w Australii, Specjalne tatuaże Riott Squad, Duży turn na Super Show-Down?, Vickie Guerrero skorzysta ze stypendium od WWE, Pod koniec października konferencja odnośnie wyników finansowych WWE, Oglądalność Total Divas, Kiedy zostanie nagrane noworoczne SmackDown?, Przygotowania stadionu pod Super Show-Down
Dodano: 05-10-2018, 15:44
W ostatnich dniach kontuzji nabawił się prawdopodobnie Pete Dunne, bowiem Destiny Wrestling poinformowało, że nie wystąpi on na gali tej federacji w nadchodzący weekend, z powodu problemów zdrowotnych. Na razie nie znamy szczegółów, natomiast jeśli będzie to coś poważnego to informacja pojawi się na pewno na stronie internetowej WWE.

Liv Morgan potwierdziła w mediach społecznościowych, że wystąpi na WWE Super Show-Down. Podziękowała przy okazji sztabowi medycznemu WWE za opiekę i przyznała, że przeszła w pełni przez wymagający protokół wstrząśnień mózgu, więc mają pewność, że jest już w 100% zdrowa.

Tymczasem przed galą w Australii Riott Squad postanowiły sobie zrobić po specjalnym tatuażu, z datą ich debiutu w głównym rosterze:

„Cageside Seats” twierdzi, że podczas walki The Shield z Braunem Strowmanem, Dolphem Zigglerem i Drew McIntyrem ma dojść do dużego angle z turnem jednego z zawodników. Ma to być odwrócenie się Deana Ambrose’a od The Shield lub zwrócenie się Dolpha Zigglera przeciwko Drew McIntyre’owi.

Vickie Guerrero to kolejna osoba, która skorzysta ze stypendium od WWE. Federacja poinformowała, że Guerrero wraz z dwoma osobami z Performance Center – Theo Agbim i Joshem Woodsem, skorzystają z ich programu stypendialnego w celu uzyskania wyższego wykształcenia.

WWE poinformowało, że w czwartek 25 października odbędzie się konferencja z zaprezentowaniem dokładnych wyników finansowych za trzeci kwartał tego roku. W konferencji wezmą udział Vince McMahon, George Barrios i Michelle Wilson.

Oglądalność najnowszego epizodu „Total Divas” wyniosła 367 tysięcy widzów, odnotowując spadek o 23 tysiące względem poprzedniego tygodnia.

PWInsider potwierdza, że noworoczny epizod SmackDown będzie nagrany 29 grudnia w Pittsburgu i zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku z odtworzenia. WWE zdecydowało się tym razem nagrywać z wyprzedzeniem tygodniówki w okresie świąteczno-noworocznym, po tym jak na federację wylało się sporo krytyki za to, iż zawodnicy i zawodniczki musieli pracować w święta w poprzednim roku.

Podobnie jak było w przypadku Greatest Royal Rumble, tak i na WWE Super Show-Down w Australii możemy oczekiwać efektownej oprawy tej stadionowej gali. Pojawiły się pierwsze fotki ze stadionu, na których widać, iż nad ringiem została zbudowana spora konstrukcja, a prawdopodobnie wybudowana będzie także specjalna scena do wejściówek.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-10-2018, 18:35
Host: ip-37-248-153-230.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.153.230

Chyba jeszcze nie widziałem, żeby dwóch feudujących ze sobą wrestlerów posiadało pasy tag teamowe dłużej niż przez jedną walkę, w której je tracili. Chciałbym to zobaczyć, Ziggler i Drew przeciwko sobie i jednocześnie broniący tytułów. A już prędzej uwierzę w to, że odwróci się Ziggler, niż Ambrose, bo to jest klasyczne zagranie WWE - podsycajmy coś przed PPV, żeby fanów nastawić...po czym to wcale nie następuje.

autor: Raptor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.