wrestling wwe tna ecw


Troszkę przykurzyła się nam sonda. Na szybko przedstawiamy wyniki związane z typowaniem zwycięzcy walki o mistrzostwo Interkontynentalne na TLC pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:
Dean Ambrose (495) 54%
Seth Rollins (421) 46%
Łącznie oddano
916 głosów

Nowy rok to dobra okazja na podsumowanie poprzedniego. Tym samym rozpoczynamy głosowanie, którego jeszcze nie robiliśmy. Która Waszym zdaniem gala WWE PPV (poza WrestleManią 34) była najlepsza?


Z ostatnich doniesień wynika, że Batista odbędzie duży pojedynek na WrestleManii 35. Z pewnością jego rywalem nie będzie kontuzjowany Triple H, jak wcześniej planowano. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi.

Braun Strowman usunięty został z walki o mistrzostwo WWE Universal. Zastąpił go wyłoniony na RAW w Fatal 4 Wayu o miano pretendenta do tytułu Finn Balor i to on zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble.

2. stycznia br. zmarła legenda wrestlingu, znany reporter oraz prezenter "Mean" Gene Okerlund. Eugene Arthur Okerlund zasłynął zarówno z dawnego WWF, jak i WWE, aby w roku 2006 dołączyć do WWE Hall of Fame. R.I.P.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Royal Rumble 2019
Środa 30.01.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NXT UK TakeOver: Blackpool - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 12-01-2019, 13:03
Już o godzinie 20.00 w Empress Ballroom w Blackpool rozpocznie się pierwsza gala TakeOver brandu NXT UK. W karcie znalazło się pięć pojedynków, a gala zaplanowana jest ramowo na dwie i pół godziny. Raport z gali zamieszczę na stronie do kilkudziesięciu minut po zakończeniu gali, a poniżej możecie przeczytać zapowiedź.Typują: Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Travis Banks vs. Jordan Devlin


Rafał: Uważam, że trochę za szybko zorganizowano pierwsze NXT UK TakeOver. Połowa marca lub kwietnia byłaby lepszym terminem ze względu na dłuższą i lepszą podbudowę. Biorąc pod uwagę wydarzenia z tygodniówek i trochę lepszą pozycję Devlina, Travisowi Banksowi potrzebne jest ważne zwycięstwo.
Typ: Travis Banks

Piotrek: Devlin jest dla mnie jak na razie odkryciem NXT UK, bo od początku pokazuje się z naprawdę niezłej strony. Zaliczył już nieudane podejście do WWE UK Championship, ale myślę, iż wiele jeszcze przed nim i kiedyś zobaczymy Devlina nawet z tytułem. Banks nieco miota nam się obecnie w programie, ale należy pamiętać, że to finalista drugiego turnieju WWE UK. Zapowiada się ciekawe i dobre ringowo starcie. Jeśli chcą przedłużyć program to (być może dość szczęśliwie) wygra Banks, natomiast ja postawię na Jordana.
Typ: Jordan Devlin


No DQ Match
“Bomber” Dave Mastiff vs. Eddie Dennis


Rafał: Pierwszą walkę wygrał Mastiff, później była podwójna dyskwalifikacja, więc wydaje się, że w tym rewanżowym starciu No DQ górą powinien być, mimo wszystko, Dennis. Z drugiej strony, Dave Mastiff jest niepokonany. 50/50. Zwycięzca może zostać pretendentem do mistrzostwa WWE UK.
Typ: Dave Mastiff

Piotrek: O ile poprzednia walka zapowiada się dla mnie emocjonująco, to ta zdecydowanie najsłabiej z karty. Mastiff ma jakiś tam potencjał, natomiast Dennis to dla mnie póki co ogromny niewypał w NXT UK i ogląda się go bardzo topornie. Liczę, że z uwagi na No DQ zobaczymy trochę przedmiotów i urozmaici to ten pojedynek.
Typ: Dave Mastiff


NXT UK Tag Team Championship
Moustache Mountain vs. Zack Gibson & James Drake


Rafał: Jakoś nie mam przekonania do Gibsona i Drake'a, nie trafiają do mnie. Turniej o tytuły Tag Teamowe był krótki, ale wynika to z niewielu drużyn w NXT UK. Nie ma chyba innej opcji i po niezłej walce muszą tutaj wygrać Tyler Bate i Trent Seven.
Typ: Moustache Mountain

Piotrek: Obecność Moustache Mountain w finale wydawała się oczywista, natomiast w kontekście ich rywali mimo wszystko pewna niespodzianka, bo większość osób regularnie oglądających NXT UK stawiałaby pewnie na Gallus. Drake jest przy Gibsonie trochę na doczepkę, bo cały ich tag team opiera się tak naprawdę na tym jaki heat ze strony fanów zbiera Zack. Docelowo Gibson to solowa postać, ale na poczet tej gali dość dobrze wybrnęli z tego by znaleźć mu miejsce w karcie. Wygrają moim zdaniem Bate oraz Seven.
Typ: Moustache Mountain


NXT UK Women’s Championship
Rhea Ripley vs. Toni Storm


Rafał: Chętnie popatrzę na to starcie. Będzie ciekawie i obie zawodniczki są doskonale znane wszystkim fanom, choćby z Mae Young Classic. Ripley jest promowana na twardą oraz dominującą mistrzynię i nie sądzę, aby w pierwszej dużej obronie tytułu miała przegrać. Będzie emocjonująco, ale moim typem jest Rhea.
Typ: Rhea Ripley

Piotrek: Ripley po zdobyciu pasa miała lepsze i gorsze występy, natomiast ogółem nie wypada źle. Naprzeciw niej zdecydowanie najgłośniejsze nazwisko wśród kobiet NXT UK i tak naprawdę ciężko będzie znaleźć dla Ripley mocniejszą rywalkę niż Toni. Dywizja kobiet w NXT UK nie jest na razie przesadnie mocno obsadzona, więc zakładałbym, że nie będzie to koniec rywalizacji Ripley ze Storm, a tutaj pas może trafić w ręce Toni.
Typ: Toni Storm


WWE United Kingdom Championship
Pete Dunne vs. Joe Coffey


Rafał: Joe Coffey jest solidnie pushowany (może nawet za mocno i za szybko), jednak daje radę, lecz jeszcze nie jest aż tak dobrze by mógł pokonać mistrza, który posiada pas od ponad 600 dni. Podbudowa taka sobie, właściwie z jednym konkretnym segmentem, jakim było podpisanie kontraktu. Coffey może kiedyś sięgnąć po mistrzostwo, ale to jeszcze nie jego czas.
Typ: Pete Dunne

Piotrek: Zacznę od tego, że projekt Gallus wypada moim zdaniem dobrze i Joe jako lider ma duże szanse na to by zakończyć szalenie długie panowanie Dunne’a. Pete wykonuje tak świetną robotę, że utrzymanie pasa też nie będzie nikomu przeszkadzało, ale wobec pierwszego NXT UK TakeOver – wokół gali musi być głośno i zakończenie ponad 600-dniowego panowania Dunne’a byłoby na pewno głośnym wydarzeniem. Dodatkowym prywatnym argumentem jest moje typowanie we wcześniejszych walkach triumfów babyface’ów (Moustache Mountain i Toni), więc dla zbalansowania tutaj byłby wielki triumf heela. Nie zdziwi mnie jeśli Dunne zachowa tytuł i absolutnie nie będzie mi to przeszkadzało, ale postawię na Coffeya.
Typ: Joe Coffey


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:

Royal Rumble
Elimination Chamber
Fastlane
Greatest Royal Rumble
Backlash
Money in the Bank
Extreme Rules
SummerSlam
Hell in a Cell
Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel
Survivor Series
TLC27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35


Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Finn Balor

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Rusev
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Sasha banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa
vs
Kalisto
vs
Hideo Itami
16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dean Ambrose
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Asuka
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
pokonał
The Usos
The New Day

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight

Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
pokonał
Barona Corbina
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
pokonał
Drew McIntyre'a

Elias
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Tables Match
Natalya
pokonała
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

R-Truth i Carmella
pokonali
Jindera Mahala i Alicię Fox

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.