wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po
paru miesiącach spekulacji wiadomo już oficjalnie, że John Morrison związał się kilkuletnią umową z WWE. Dla zawodnika będzie to powrót do federacji po ponad ośmiu latach, gdyż opuścił on szeregi WWE w listopadzie 2011 roku. 
Na jesieni kilka gwiazd WWE przedłużyło swoje kontrakty z federacją, natomiast w grudniu nastąpiło z kolei rozwiązanie kontraktów z paroma osobami, które nie były zbytnio wykorzystywane w WWE TV. Za porozumieniem stron WWE rozstało się z Sin Carą, Lukiem Harperem oraz The Ascension (Viktorem i Konnorem). Do marca 2020 roku całą czwórkę obowiązuje 3-miesięczna klauzula zakazu występów na galach telewizyjnych oraz PPV od innych federacji. 

WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło czołowe gwiazdy 2020 WWE Hall of Fame. Głównymi postaciami ceremonii będą członkowie grupy nWo (w składzie: "Hollywood" Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Sean Waltman) oraz Batista. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku i otworzy weekend WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jordan Myles ogłosił odejście z WWE, Aktualna karta ROH Final Battle, CM Punk odrzucił ofertę AEW przed podpisaniem umowy z FOX?, Oglądalność WWE Backstage i Total Divas, Potencjalne TLC Matche na grudniowe PPV, Tom Lawlor żegna się z MLW, Atrakcje na przyszłotygodniowe AEW Dynamite, Spoilery z NXT: ważna walka na przyszły tydzień i rozstrzygnięcia z ostatniego odcinka, aktualna karta NXT TakeOver: WarGames
Dodano: 14-11-2019, 08:48
Sytuacja Jordana Mylesa względem WWE zdaje się być jasna, po tym jak zawodnik ogłosił, że odchodzi z federacji. Kontrowersje wywołał natomiast sposób w jaki to uczynił, zamieszczając w mediach społecznościowych filmik w którym głównie sypał przekleństwami. Stwierdził, że WWE zawsze blokowało czarnoskórych zawodników i on jest tylko tego kolejnym przykładem, lecz nie zamierza się na to godzić, bo on robi to także dla ich kultury. Powiedział także, że nie chce by więcej nazywano go Jordanem Mylesem, gdyż jest to przydomek jak z niewoli i woli by znów nazywano go ACH.
Taki niezbyt elegancki sposób rozstania wywołał też mieszane reakcje wśród fanów zawodnika. Przypomnę, że cała afera rozpętała się w związku z projektem koszulki wypuszczonym przez WWE, który Myles uznał za rasistowski. Federacja zareagowała wycofując koszulkę, lecz Myles w dalszym ciągu krytykował WWE za jego zdaniem dyskryminowanie między innymi czarnoskórych osób. Jak widać obie strony nie umiały się już potem porozumieć.

Ring of Honor ustaliło kolejne walki na galę Final Battle PPV, której karta wygląda w chwili obecnej następująco:

Matt Taven vs. Vincent

Street Fight
Mark Haskins vs. Bully Ray

ROH TV Championship
Shane Taylor vs. Dragon Lee

ROH TT Championship
The Briscoes vs. Jay Lethal & Jonathan Gresham

ROH World Championship
Rush vs. PCO

“Wrestling Observer” informuje, że CM Punk miał odrzucić lukratywną ofertę All Elite Wrestling, co miało też związek z decyzją o przyjęciu oferty FOX i dołączeniu do WWE Backstage. Spekuluje się, że Punk dalej sceptycznie podchodzi do powrotu na ring, a FOX oferuje mu dobre pieniądze za samą rolę analityka. Warte odnotowania jest to, że formalnie Punk jest związany z FOX, lecz program w którym uczestniczy jest oczywiście pod banderą WWE i cała operacja odbywa się w porozumieniu z federacją. Taka sytuacja wyklucza rzecz jasna to, by Punk mógł pracować jednocześnie dla AEW. Stosowne klauzule w tej sprawie zawarte zostały w umowie, którą Punk podpisał z FOX.

A skoro mowa o WWE Backstage, to w tym tygodniu show oglądało 100 tysięcy osób, a więc ponad dwa razy więcej niż przed tygodniem. Oczywiście w kolejnym odcinku ma się pojawić CM Punk, więc można oczekiwać sporego zainteresowania następnym epizodem i znacznym wzrostem widowni.

Tymczasem Total Divas oglądało w tym tygodniu 258 tysięcy osób, więc show odbiło się po słabszym wyniku sprzed tygodnia, gdy program obejrzało 191 tysięcy widzów.

Target Center w Minneapolis lokalnie awizuje na galę TLC PPV aż dwa tytułowe pojedynki, sugerując, że w TLC Matchach mogliby się spotkać Roman Reigns z Baronem Corbinem oraz Kabuki Warriors z Charlotte Flair i Becky Lynch (o tytuły tag teamowe kobiet). Oczywiście do informacji trzeba na razie podejść z dużym dystansem. Gala odbędzie się 15 grudnia i będzie ostatnim WWE PPV w tym roku.

MLW prawdopodobnie straciło ważnego zawodnika, gdyż z federacją miał się pożegnać „Filthy” Tom Lawlor. Obie strony rozmawiały ponoć na temat nowej umowy, ale nie zdołały się porozumieć i Lawlor spróbuje teraz swoich sił gdzie indziej. Informacje zdaje się potwierdzać wpis Courta Bauera na Twitterze, w którym ten dziękuje zawodnikowi za jego dwa lata spędzone w MLW.

Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano starcie Jona Moxleya z Darby Allinem, specjalne Battle Royal oraz potyczkę Private Party z Santaną i Ortizem.

Uwaga na spoilery z NXT.

Z kolei w kolejnym odcinku NXT znów odbędzie się Ladder Match, ale tym razem z udziałem panów i stawką będzie przewaga w WarGames Matchu mężczyzn na TakeOverze. W walce wezmą udział Adam Cole oraz Dominik Dijakovic. Po wczorajszym odcinku wiemy już natomiast, iż przewagę w WarGames Matchu kobiet będzie miała drużyna Shayny Baszler, co jest zasługą zwycięskiej walki Io Shirai. Do drużyny Baszler dołączyła także niespodziewanie mistrzyni kobiet NXT UK, Kay Lee Ray.

Wobec urazu Johnny’ego Gargano, w NXT doszło do małych przetasowań i na najbliższy TakeOver zapowiedziano starcie Finna Balora z Mattem Riddlem. Oczywiście wyłączyło to Riddle’a z udziału w WarGames, gdzie zastąpił go wspomniany wcześniej Dijakovic. Aktualna karta NXT TakeOver: War Games (23 listopada) wygląda następująco:

Finn Balor vs. Matt Riddle

WarGames Match
Rhea Ripley, Tegan Nox, Mia Yim & Candice LeRae vs. Shayna Baszler, Io Shirai, Bianca Belair & Kay Lee Ray

WarGames Match
Undisputed Era (Adam Cole, Roderick Strong, Kyle O’Reilly & Bobby Fish) vs. Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic & ???

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
vs
Becky Lynch i Charlotte Flair

TLC Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

"The Fiend" Bray Wyatt
vs
The Miz

Rusev
vs
Bobby Lashley

Aleister Black
vs
Buddy Murphy
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniela Bryana

Survival Series Match
Mężczyzn
Team SmackDown
pokonało
Team RAW
i Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team NXT
pokonało
Team RAW
i Team SmackDown

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego
Shinsuke Nakamurę
i
Mistrza
Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Shayna Baszler
pokonała
Becky Lynch
i
Bayley

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
pokonali
Revival
Undisputed Erę

Mistrzostwo NXT
Adam Cole
pokonał
Pete'a Dunne'a

Mistrzostwo Cruiserweight
Międzybrandowy Triple Threat Match

Lio Rush
pokonał
Akirę Tozawę
i Kalisto

10 Team Battle Royal
Zwycięzcy:
Dolph Ziggler
i Robert Roode
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.