wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Triple H wyleczy się na czas WrestleManii?, Wstępne plany dla dwóch gwiazd SmackDown na WM35, Nick Jackson zapowiada koniec przygody Young Bucksów z NJPW, Seth Rollins o sytuacji z Brockiem Lesnarem jako mistrzem Universal, Darren Young liczy na występy w Japonii i ROH, Zamieszanie USADA w związku z Brockiem Lesnarem, Oglądalność RAW
Dodano: 12-12-2018, 14:32
Ponoć istnieje szansa, że Triple H wyleczy się jednak na czas WrestleManii 35 i WWE liczy obecnie na jego występ na tej gali. Gdyby Hunter zdążył na czas WrestleManiii to ma się na niej zmierzyć z Batistą.

Pojawiają się też plotki odnośnie planów na WrestleManię dla innych zawodników i na ten moment na WM ma być planowane starcie AJ Stylesa z Randym Ortonem. O takim zestawieniu mówiło się już w kontekście poprzednich WrestleManii, ale ostatecznie WWE decydowało się wtedy na inne walki. Innym ważnym zawodnikiem na WM ma być Rey Mysterio i na pewno dostanie on jakąś sporą walkę, choć WWE wciąż ma się wahać odnośnie jego rywala. Prawdopodobnie zostanie on ostatecznie wybrany z grona trzech zawodników: Shinsuke Nakamury, Samoa Joe i Andrade „Cien” Almasa.

Nick Jackson podgrzał emocje w kontekście ewentualnego odejścia Young Bucksów z ROH i NJPW, pisząc na Twitterze, że fani nie powinni narzekać na ich walkę na Wrestle Kingdom, tylko cieszyć się tym starciem, bowiem nie pozostało im już wiele czasu w NJPW.

Seth Rollins wypowiedział się ostatnio szczerze o sytuacji w której Brock Lesnar jest mistrzem Universal i rzadko pokazuje się w telewizji, nie mówiąc już o live eventach. Seth stwierdził, że sytuacja jest rzeczywiście mało komfortowa dla tych którzy pracują regularnie, jak choćby on. Podkreślił, że przez to ciężko im też wyprzedawać live eventy, bo fani, którzy się nimi interesują wiedzą z góry, że nie dostaną tego co w telewizji, tylko coś wybrakowanego.
Rollins zaznaczył przy tym, że nie jest to osobisty atak na Lesnara, bowiem ten jest doskonałym atletą i po prostu ma takie ustalenia z WWE. Dodał, że sam bardzo lubi przebywać z Brockiem w ringu, bowiem sam ten fakt sprawia, iż dajesz z siebie więcej niż zwykle. Podkreślił też, że właśnie to poczucie wyjątkowości wokół Lesnara sprawia, że rozumie także WWE odnośnie ich decyzji wokół tego zawodnika.

Darren Young podkreślił, że choć rok 2018 spędził głównie na układaniu spraw osobistych i odpoczynku, to nie rezygnuje z wrestlingu i rok 2019 będzie pod tym względem zdecydowanie bardziej intensywny. Young wyraził nadzieję, że w przyszłym roku zaliczy jakieś występy w Japonii i chciałby się także pokazać w Ring of Honor.

Trochę zamieszania wywołała ostatnio USADA (agencja antydopingowa), bowiem błąd techniczny sprawił, iż z ich strony internetowej zniknął profil Brocka Lesnara, co wzbudziło oczywiście sporo dyskusji. Ostatecznie sytuację uporządkowano, a USADA poinformowała też, że sytuacja Lesnara jest monitorowana, a w roku 2018 przeszedł on łącznie pięć badań antydopingowych.

Dalsze fatalne wieści odnośnie oglądalności RAW, bowiem w miniony poniedziałek znów „poprawiono” wynik najgorszej widowni w historii programu. Średnia oglądalność RAW wyniosła 2.194 miliona widzów, co oznacza spadek względem 2.285 miliona sprzed tygodnia. Patrząc godzinowo RAW rozpoczęło się w tym tygodniu od 2.347 miliona widzów, w przypadku drugiej godziny było to 2.186 miliona, natomiast trzecia godzina zgromadziła ledwo ponad 2 miliony widzów – 2.048.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.