wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Nieporozumienia na linii Vince McMahon-Triple H po decyzjach szefa WWE?, Hunter przeforsował zmianę planów na debiut Ricocheta, Wydarzenia z RAW i SmackDown wpłyną na NXT?, Potencjalne trzy czołowe nazwiska w dywizji kobiet po WrestleManii, Vince McMahon niezadowolony z decyzji Undertakera, Kolejne nagrania NXT UK
Dodano: 20-02-2019, 17:54
Ponoć ostatnie promocje z NXT poskutkowały dużymi nieporozumieniami na linii Vince McMahon-Triple H, bowiem były to suwerenne decyzje szefa WWE i nadzorujący NXT Hunter dowiedział się rzutem na taśmę, iż Vince chce debiutów czterech topowych gwiazd NXT. HHH oczekiwał ponoć, że Vince nie zabierze nikogo z NXT przed WrestleManią i dlatego nie spieszono się z aktualnymi storyline’ami w żółtym brandzie.
Wydarzenia na RAW i SmackDown mogą teraz wpłynąć także na rozpisanie programów w NXT. Tutaj wciąż zastanawiano się nad ewentualną finałową walką Tommaso Ciampy z Johnnym Gargano na NXT TakeOver: New York, co nie będzie już oczywiście wchodziło w grę w związku z przywróceniem DIY jako tag teamu w głównym rosterze.

Skoro o debiutach mowa to Hunter przyblokował ponoć jeden z pomysłów Vince’a by Ricochet zadebiutował na RAW jako rywal Finna Balora. HHH uważał bowiem, że żaden z nich nie powinien przegrać teraz takiego pojedynku i ostatecznie udało mu się przeforsować, że wystąpili po tej samej stronie. Tak czy siak McMahon może doprowadzić do ich feudu w kontekście WrestleManii 35, choć tak naprawdę dla całej czwórki debiutantów nie ustalono jeszcze planów na WM, skoro szef WWE powołał ich z NXT z dnia na dzień.

W ostatniej wiadomości nawiązującej do debiutantów można wspomnieć, że przepracują oni jeszcze zapewne NXT TakeOver: New York, więc w nadchodzących tygodniach będą na RAW, SmackDown i w NXT. W związku z całym zamieszaniem być może przyspieszonych będzie też kilka debiutów w NXT.

Według „Wrestling Observera” dla Lacey Evans szykowany jest na tyle duży push, że po WrestleManii dołączy ona do Charlotte i Becky Lynch w gronie topowych zawodniczek w WWE, po tym jak Ronda Rousey prawdopodobnie zrobi sobie przerwę od ringu. Chwilowo WWE odstawiło nieco na boczny tor Alexę Bliss, która co ciekawe miała oryginalnie zmierzyć się z Rondą Rousey na ostatnim RAW. Ostatecznie jednak wokół skryptu było sporo chaosu i WWE zdecydowało się na rewanż Rousey z Ruby Riott, bowiem panie popracowały już wcześniej ze sobą, gdyż przed decyzją o squashu na Elimination Chamber przygotowywały wariant dłuższego pojedynku.

Vince McMahon był ponoć wściekły po tym jak Undertaker zgodził się pojawić na Starrcast 2 w Las Vegas, które odbędzie się 25 maja, w dniu odbywania się tam gali Double or Nothing. Wydarzenia nie są ze sobą bezpośrednio połączone, ale Vince i tak uznał, że obecność Takera niepotrzebnie podbije jeszcze zainteresowanie pierwszą galą AEW. Ostatnie nieporozumienia na linii McMahon-Undertaker sprawiają też, że ani o krok do przodu nie przesunęły się rozmowy w sprawie pojawienia się Takera na WrestleManii. Sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż przed rokiem, gdy Taker długo trzymał McMahona w niepewności – tym razem temat pozostaje właściwie w zawieszeniu, a do WrestleManii pozostaje coraz mniej czasu.

WWE potwierdziło trzy kolejne nagrania NXT UK. Po pierwsze w dniach 19-20 kwietnia NXT UK po raz pierwszy zawita do Szkocji, z tapingami w Glasgow. W dniach 14-16 czerwca odbędą się specjalne nagrania podczas Download Music Festival, a wreszcie 19-20 lipca NXT UK będzie nagrywane w Plymouth w Anglii.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.