wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Wybrane kwestie z występu Jona Moxleya w "Talk Is Jericho"
Dodano: 29-05-2019, 20:28
Jon Moxley gościł w „Talk Is Jericho” i ten epizod podcastu wypadł szalenie ciekawie, bowiem nie owijając w bawełnę wypowiedział się on o swoim pobycie w WWE i odejściu z tej federacji. Poniżej znajdziecie kilka wybranych fragmentów, lecz zachęcam do zapoznania się z całością.

Jon przytoczył kulisy swojego odejścia mówiąc, że nie miał pojęcia o tym, iż federacja ogłosi to z wyprzedzeniem i w taki sposób, dlatego też sam nie mówił nic o tym publicznie. Jeśli chodzi o nowy kontrakt to dostał propozycję podczas weekendu Royal Rumble, ale nawet jej nie oglądał tylko od razu powiedział, że odchodzi i nie podejmie żadnych rozmów. Jon zaznaczył, że WWE, a właściwie bardziej sam Vince McMahon chciał zrzucić winę na niego, podkreślając, iż po prostu do nich nie pasuje i oni nie są niczemu winni. Jest to pewien sposób Vince’a, który wszędzie próbuje wpychać swoją narrację i udaje, iż kontroluje każdą sytuację – to dlatego płaci Brockowi Lesnarowi miliony dolarów za rujnowanie jego federacji, tylko dlatego by spróbować pokazać, iż Brock należy do niego –jest „jego” atrakcją. Moxley wyjaśnił, że mimo wszystko jest wdzięczny WWE, bo zmieniło jego życie – tam poznał wiele niewiarygodnych osób poprzez Make-A-Wish, które jest jego zdaniem absolutnie cudowną inicjatywą. Oczywiście WWE zawdzięcza też to, że poznał swoją żonę i przez tych osiem lat odniósł wiele sukcesów, więc pozostanie za to wdzięczny federacji.

Moxley zaznaczył, że chciał odejść już w lipcu 2018, gdy dochodził do siebie po fatalnej kontuzji tricepsu, która zakończyła się powikłaniami i wykluczyła go z akcji na dłużej niż zakładano. Po dojściu do zdrowia palił się do powrotu, choć marzył, żeby było to CZW czy Japonia, a nie WWE. Zacisnął jednak zęby i dalej pracował. Już wtedy podjął decyzję, iż odejdzie, ale chciał wypełnić kontrakt, a nie rozwiązywać go czy próbować doprowadzić do swojego zwolnienia, bowiem stawiałoby to w niezręcznej sytuacji jego żonę i po prostu byłoby to głupie zakończenie tego etapu. Zamiast tego wolał zatem cierpliwe poczekać, aż umowa wygaśnie i będzie wolnym człowiekiem.

Zawodnik podkreślił, że w WWE chciał wrócić od razu jako heel i jakoś odświeżyć swoją postać, ale Vince McMahon szybko wytłumaczył mu, iż już zapowiedzieli eventy z udziałem The Shield, więc nie ma nawet o czym marzyć i po powrocie będzie na razie pełnił rolę „kolegi Setha Rollinsa”. Szybko powrócił też temat kretynizmów związanych z kwestiami kreatywnymi, które są jego zdaniem tym co zabija WWE. Mają szatnię pełną wspaniałych zawodników i nie można ich winić za jakość produktu, bowiem nie mają żadnej swobody i muszą wypełniać swoje idiotyczne skrypty, które zupełnie psują program i ich samych, do tego stopnia, że większość z nich przestaje odczuwać jakąkolwiek przyjemność z tego co robią. Podkreślił, że wrestling był jego pierwszą miłością, a szczególnie uwielbiał proma – po pobycie w WWE był to jego najbardziej znienawidzony element z całej pracy.

Moxley stwierdził, że problemem WWE jest Vince McMahon i jego struktura, którą budował wokół siebie odkąd rozwalił WCW i która osiągnęła teraz taki pułap w którym nikt nie wie do końca jak podejmowane są kwestie kreatywne i w żaden sposób nie da się ich ruszyć. Część decyzji zapada w Stamford, część w domach, jeszcze co innego mówią ci ludzie od produkcji, a potem i tak dostajesz jakieś gnioty będące efektem pracy Vince’a i jego sztabu, bo McMahon uważa wszystko co stworzy za genialne. Jon porównał swoją relację z McMahonem do wrzucenia Mentosa do butelki Coca-Coli. Kłócił się z nim milion razy i o wiele aspektów, choć niewiele udawało mu się ostatecznie ugrać.

Jon przytoczył anegdotę, która miała odzwierciedlić jak mniej więcej wyglądają rozmowy „kreatywne” z Vincem. Już po powrocie dostał od niego kartkę z bezsensownym promo w którym miał opowiadać o tym co robił tego dnia i wymienione były tam jakieś idiotyczne rzeczy pokroju jeżdżenie samochodem na wstecznym czy zjedzenie pizzy z bezdomnym. Odmówił wygłoszenia tego proma i poprosił o jego zmianę, po czym po rzekomym „przepisaniu” McMahon dał mu z powrotem to samo. Na pytanie Jona o co chodzi Vince odparł mu, że to jest „tak zajebiste” i „za to ludzie cię kochają”. Spytał zatem Vince’a czy ten uważa go za idiotę, na co McMahon z uśmiechem odparł mu „Nie, po prostu taki jesteś! Jesteś odmienny!”. Moxley zaznaczył, że mniej więcej tak wyglądają „dysputy” z szefem WWE, który każdą bzdurę jaką wymyśli uważa za genialną i nie daje sobie niczego przetłumaczyć.

Co do swojego przejścia do AEW to Moxley wspomniał, że rzeczywiście chce by Vince zrozumiał wreszcie, że po prostu daje ciała. Dodał, że nie chce robić tego przez bezpośrednią konkurencję, bo jako AEW chcą zwyczajnie w świecie robić jak najlepszy produkt, a jeśli efektem ubocznym będzie zmuszenie WWE do przemyślenia ich procesów kreatywnych to tym lepiej. Nie mówi o tym, iż Vince ustąpi, bo wszyscy wiedzą, że umrze przytwierdzony do swojego stołka, ale może choć trochę dotrze do niego, iż jest w błędzie, co skłoni go do posłuchania innych i zrobienia czegoś w odmienny sposób.

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-04-2019, 20:54
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

@Karol Krawczyk - To była walka na live evencie między Stone Coldem a Triple H. Gość zaatakował leżącego po odkopanym przez Huntera Stunnerze Stone Colda, Triple H zaraz go ściągnął z niego slamem i zaczął okładać, a sędzia jeszcze kilka razy typa kopnął. Jest wideo na youtube.

autor: marky

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.