wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE WrestleMania 35 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 07-04-2019, 15:39
Dzisiaj przed nami 35 już edycja WrestleManii, która odbędzie się na stadionie MetLife Stadium w New Jersey. Początek głównej karty o 1.00 w nocy czasu polskiego, natomiast galę poprzedzi 2-godzinny Kick-Off, który wystartuje o 23.00. Podczas wstępu odbędą się trzy pojedynki, natomiast do samej głównej części zapowiedziano aż trzynaście walk. Gospodarzem WrestleManii jest w tym roku Alexa Bliss, natomiast ogłoszony jest także występ muzyczny Eliasa. Poniżej typy redakcji dotyczące poszczególnych pojedynków.


Raport z gali będę przygotowywał na żywo, więc pełna relacja znajdzie się na stronie do godziny po zakończeniu show.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.Kick-Off
WWE Cruiserweight Championship

Buddy Murphy vs. Tony Nese


Paweł: Ciężko wyrokować w przypadku tytułu Cruiserweight, ponieważ wydarzyć się może wszystko. Bezpiecznie byłoby postawić na Buddy’ego Murphy’ego i tak postąpię.
Typ: Buddy Murphy

Rafał: Piszę to samo co miesiąc - jedna z lepszych walk w karcie oczywiście trafia do Kickoffu. W dywizji Cruiserweight mile widziana jest jakaś zmiana, a Nese zapracował na to aby trafić na szczyt. To WrestleMania, więc szykuje się z pewnością wielu nowych mistrzów. Po niezłym okresie, w ostatnich tygodniach w 205 Live jest lekki zastój i Tony może choć trochę to zmienić.
Typ: Tony Nese

Piotrek: Powinien być niezły pojedynek, choć fajerwerków prawdę mówiąc nie oczekuję. Nie będę się powtarzał – Buddy z pasem mi bardzo odpowiada, lecz pewnie będą chcieli nakręcić publiczność w trakcie Kick-Offu i zmienią mistrza.
Typ: Tony Nese

Kick-Off
Andre The Giant Memorial Battle Royal


Paweł: Jedynym słusznym faworytem jest Braun Strowman, ale nie zdziwię się, jak wygra Colin Jost :D. Postawię jednak na Strowmana.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Z jednej strony fajnie, że wprowadzono Battle Royal im. Andre the Gianta, ale z drugiej, zwycięstwo i zdobycie trofeum kompletnie nic nie znaczy. To zwykły zapychacz do Kickoffu, nic więcej. Będzie trochę szopki ze względu na udział Josta i Che, lecz zwycięzca może być chyba tylko jeden. A może nie? Został jeszcze Owens.
Typ: Braun Strowman

Piotrek: Kolejne edycje potwierdzają, że to jedynie taka ładna wstawka by upchać sporo gwiazd i dać komuś fajny moment, natomiast zwycięstwo w tej walce nie ma żadnego znaczenia pod kątem ewentualnego pushu. Przez szopkę z tymi reporterami w tym roku więcej niż oczywiste jest zwycięstwo Strowmana.
Typ: Braun Strowman

Kick-Off
WrestleMania Women’s Battle Royal


Paweł: Zakładając, że nie dołączy w międzyczasie żadna „niespodzianka” wydaje się, że największe szanse ma Asuka, co podkreśliła na ostatnim SmackDown. To jednak byłoby za proste, gdyż... podkreśliła to na ostatnim SmackDown :). Rozkręcam ruletkę: Mandy Rose.
Typ: Mandy Rose

Rafał: Kobiety, które nie dostały się do głównej karty, będą mogły dzięki temu starciu powiedzieć, że "walczyły" na WrestleManii. Nic szczególnego. Pewnie wygra Asuka i zupełnie nic to jej nie da, ale wcale nie zaskoczy mnie zwycięstwo Lacey Evans, przecież ma dostać mega push (ponoć już go dostaje) i nie ma lepszego miejsca od WrestleManii na jego rozpoczęcie...
Typ: Lacey Evans

Piotrek: Tu już więcej wątpliwości, ale może postawią na Asukę, by osłodzić jej nieco to co zrobili ostatnio. Tak czy siak podobnie jak w przypadków panów, tak i triumf w tym Battle Royal nie ma najmniejszego znaczenia względem tego co będzie potem.
Typ: Asuka

RAW Tag Team Championship
The Revival vs. Curt Hawkins & Zack Ryder


Paweł: Wygląda na to, że Curt Hawkins dotarł do momentu, kiedy jego fatalna seria porażek zakończy się. Nie ma innego uzasadnienia ustalenia tej walki na WrestleManii. Przy niemalże trzystu kolejnych przegranych Curt Hawkins wspierany przez Zacka Rydera zakończy serię zwycięstwem na WrestleManii oraz zdobyciem tytułów mistrzowskich tag teamów RAW, które obaj utracą dzień później w walce rewanżowej.
Typ: Hawkins & Ryder

Rafał: Walka dodana w ostatniej sekundzie. Nie wiem w jakim celu, ale niech będzie, nie mnie to oceniać. Revival rozmywają się na RAW, mogę wręcz powiedzieć, że są nijacy. Powrót do NXT zrobiłby im najlepiej. Ryder & Hawkins już tak długo pracują w WWE, że powinni dostać tytuły choćby na jeden dzień.
Typ: Hawkins & Ryder

Piotrek: Gdyby zbudowali to w kilka tygodni to może historia miałaby ręce i nogi, a tak jest bardzo, bardzo słabo. Tygodnie budowania rywalizacji Revival z Blackiem i Ricochetem, by nagle shota dostali Ryder i Hawkins za to, że… zapytali o to mistrzów w segmencie nie pokazanym nawet w trakcie transmisji. Jeżeli poznamy nowych mistrzów to bardzo prawdopodobny jest obrót spraw podobny do tego co Ryder zaliczył na WrestleManii 32, gdy miał swój WM Moment, a potem szybko umoczył na tygodniówce. Nie zdziwię się, a nawet liczę na to, że rzutem na taśmę wcisną to jednak do Kick-Offu, by nie zaśmiecać głównej karty. Totalnie nie rozumiem tego fenomenu Rydera – ok, z Hawkinsem są długo w WWE i za to szacunek, ale Zack zupełnie niczym się nie wyróżnia i nigdy nie widziałem by jego występy naprawdę sprawiały jakieś wyjątkowe wrażenie.
Typ: Hawkins & Ryder

SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. Ricochet & Aleister Black vs. The Bar vs. Shinsuke Nakamura & Rusev


Paweł: Oczywiste jest, że wszyscy chcą, aby wygrali Aleister Black i Ricochet, a wydarzenia poprzedzające ich udział we WrestleManii jedynie to potwierdzają. Stawiam na nich.
Typ: Ricochet & Black

Rafał: Usos jako mistrzowie spisują się naprawdę dobrze, lecz dywizja tag teamowa niebieskiej gali wskoczyłaby na wyższy poziom, gdyby tytuły przejęli Black & Ricochet. Tak też typuję, ponieważ gwarantuje to wiele ciekawych starć w kolejnych epizodach SmackDown.
Typ: Ricochet & Black

Piotrek: Jedna z mniej zrozumiałych decyzji, bo aż się prosiło o Usos-Hardys, a pojedynek kilku tag teamów powinien być na RAW, gdzie dywizja jest po prostu słaba. Rzecz jasna Bar i Rusev z Nakamurą pełnią tu role raczej turystyczne i nie wiem po co ich tu upchano. Rico oraz Black mają szanse na pasy, choć trochę irytujące zaczyna być to, że WWE nie może się zdecydować o tytuły którego brandu powinni się tak naprawdę bić. Ja stawiam jednak na Usos. Motywuję to tym, że jak dla mnie WWE lada dzień da Ricochetowi i Blackowi kolejną walkę o pasy RAW i to właśnie tamte tytuły będą ich.
Typ: Usos

Farewell Match
Kurt Angle vs. Baron Corbin


Paweł: To wszystko jest zbyt transparentne, aby tak miało wyglądać od początku do końca, jak jest pisane. Moim zdaniem Corbin albo szybko przegra, albo w jakiś sposób wyeliminowany zostanie jeszcze przed walką, a jego miejsce zajmie John Cena i padną słowa „Ruthless Aggression”. Wygra Kurt Angle.
Typ: Kurt Angle

Rafał: Fajny pomysł na zakończenie kariery Kurta, lecz należało zrobić inną stypulację. Pomijam już temat przeciwnika, Corbin to jakieś nieporozumienie. Bardziej pasowałby tu "Career Threatening Match", tak jak na WM24. Liczę na bardzo szybkie zwycięstwo Kurta i rzucenie wyzwania kolejnemu rywalowi, którym będzie... John Cena.
Typ: Kurt Angle

Piotrek: Trochę to wszystko jak policzek w twarz, ale nie zdziwi mnie zupełnie jeżeli naprawdę tak to zostawią. Lepszy byłby motyw z szybkim załatwieniem Corbina albo tym by zaatakował go John Cena i to on zawalczył z Kurtem, ale nie mam bladego pojęcia czy to zrobią. Jeżeli tak to wolałbym tylko uniknąć czegoś takiego jak szopka z WM34, gdy Undertaker doczłapał się na ring by przerobić parę akcji na Cenie. Jak mają to robić to niech to Angle-Cena będzie już pełną walką, a jak nie to już niech lepiej Kurt pokona sobie Corbina.
Typ: Kurt Angle

WWE Intercontinental Championship
Bobby Lashley vs. “The Demon” Finn Balor


Paweł: Przybranie postaci Demona przez Finna Balora jakoby wskazywało, że to on wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Dało się zauważyć, że miał ważne walki, a jedną z nich był pojedynek z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal, ale jakoś nie skory był wykonywać na Royal Rumble demonicznych posunięć. Balor.
Typ: Finn Balor

Rafał: Strasznie przynudzają w tej rywalizacji i przeciągają to w nieskończoność. Niech już Balor wreszcie zdobędzie ten tytuł Interkontynentalny i przejdźmy do nowych programów... Lashley zasługuje na main eventy, a nie taki syf w jaki go wpakowano po powrocie do WWE...
Typ: Finn Balor

Piotrek: Oczywista oczywistość, nie po to jest Demon żeby miał tu uwalić z nijakim w WWE Bobbym. Żeby było jasne – nie mówię, że Lashley jest ogólnie zły, tylko po prostu od czasu powrotu do dablju nie pokazał w zasadzie nic ciekawego.
Typ: Finn Balor

WWE United States Championship
Samoa Joe vs. Rey Mysterio


Paweł: Nie chcę się jakoś specjalnie rozjechać z wynikami WrestleManii i w tym przypadku zagram bardzo asekuracyjnie stawiając na Samoa Joe. Na dobrą sprawę to dopiero początek jego „runu” z mistrzostwem US, a po stronie Reya nie dostrzegam zbyt wielu argumentów... no chyba, że chęć powtórzenia WrestleManii 22. Stawiam jednak na Joe.
Typ: Samoa Joe

Rafał: Moim zdaniem, Mysterio powinien walczyć z Andrade. Gdzieś zniknęła ta rywalizacja, co oznacza kolejną "genialną" decyzję creative teamu. Oczywiście to konflikt zrobiony na szybko. Skoro muszę typować, stawiam na Joe. No i zastanawiam się czy przypadkiem Dominick wkrótce nie zadebiutuje w ringu WWE :) Druga opcja jest również taka, iż Rey ostatecznie nie stoczy walki i ktoś go zastąpi.
Typ: Samoa Joe

Piotrek: Trochę z kosmosu z tym wyszli i można to było dużo lepiej rozegrać (Mysterio vs. Andrade!). Są pewne obawy o stan zdrowia Reya i planem awaryjnym może być Kevin Owens, ale nie wybiegajmy tak do przodu i skupmy się na tym co jest na papierze. A tutaj mamy legendę Mysterio i dobrze spisującego się Joe, któremu WWE jednak nie do końca potrafi zaufać, przez co nie został mistrzem WWE i udało się dopiero za którymś podejściem do tytułu US. Wolałbym triumf Joe, ale mam przeczucie, iż może wygrać Rey (lub jego zastępca), bowiem Joe raczej przegrywał wszystkie ważniejsze walki w głównych rosterach.
Typ: Rey Mysterio

WWE Women’s Tag Team Championship
Bayley & Sasha Banks vs. Beth Phoenix & Natalya vs. The IIconics vs. Nia Jax & Tamina


Paweł: Świetnie, że powróciła Beth Phoenix, bo z oczywistych względów czuję do niej, podobnie jak większość, sympatię, jednak nie widzę jej z Natalyą jako mistrzyń. Identycznie jest z IIconics. Moje faworytki do zwycięstwa do Sasha i Bayley, bądź Tamina i Nia, a zazwyczaj drugiej parze brakuje sprytu i kończą rozłożone (przeważnie pod własną masą) poza ringiem. Tu liczyć się będzie szybkość i spryt, więc postawię na Boss’n’Hug Connection.
Typ: Bayley & Banks

Rafał: Chciałbym aby Sasha & Bayley pozostały mistrzyniami nawet do SummerSlam, ale przejęcie tytułów przez Taminę & Nię może na kilka tygodni stworzyć znośny klimat w TV, więc postawię na nie. Takie rozwiązanie otwiera kilka nowych oraz w miarę wiarygodnych możliwości. Gdyby tytuły dostał duet IIconics, zacznie się cyrk, ale to nic nowego.
Typ: Nia Jax & Tamina

Piotrek: Trochę bardziej do mnie przemawiały wcześniejsze spekulacje o Stratus i Licie, ale jest jak jest i mamy Phoenix do której doczepiono Natalyę. Teoretycznie wydaje się, że zbyt szybko by Banks i Bayley straciły pasy, ale nie wykluczałbym tego. Poza mistrzyniami jedynym teamem z prawdziwego zdarzenia są IIconics i w sumie mogłyby zdobyć złoto, choć nie sądzę by miały to uczynić już teraz.
Typ: Bayley & Banks

Roman Reigns vs. Drew McIntyre


Paweł: Definitywnie stawiam na Romana Reignsa, jednak podchodząc z drugiej strony warto posiłkować się ostatnimi wydarzeniami. Reigns wyeliminowany został z rywalizacji przez chorobę, a część fanów znacznie zmieniła do niego nastawienie. Pojawia się więc pytanie, czy WWE powróci do statusu niezniszczalnego wojownika, czy może podłoży go, aby jeszcze bardziej został „over” z fanami. Typując: Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: McIntyre mi nie przeszkadza, ale jakoś nie mogę przekonać się do niego w roli main eventera. Reigns musi tu wygrać, tylko ciekawe jak dalej go poprowadzą - czy znów za jakiś czas zacznie się mega push taki jak w ostatnich latach, czy może na dłużej pozostanie w upper mid-cardzie? Zobaczymy. A tak swoją drogą, feud zrobiony za szybko. To WrestleMania, a nie kolejna zwykła gala PPV (chociaż tak to zaczyna wyglądać).
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Skoro Reigns jest w stanie stoczyć pełny pojedynek to wybór walki z Drew raczej optymalny, choć odbyło się to trochę kosztem Strowmana, bo to on miał się bić z McIntyrem. Typ dla mnie oczywisty, WWE nie uwali przecież teraz Romka. Nie zdziwi mnie zresztą jak przyczają się jeszcze chwilę, po czym latem znowu zaczniemy przerabiać Romana wokół tytułu Universal.
Typ: Roman Reigns

AJ Styles vs. Randy Orton


Paweł: Choć faworytem w tym starciu jest z pewnością AJ Styles, bowiem to on jest „wybrańcem”, postawię raczej na Randy’ego Ortona, ponieważ wydaje mi się, że SmackDown to nieco więcej, niż tylko to, co „AJ Styles built”.
Typ: Randy Orton

Rafał: Niezły feud, ale trwa zdecydowanie za krótko, a rzucenie kilku ostrzejszych argumentów to nie jest tworzenie klimatu na WrestleManię. Przydałby się tutaj chociaż jakiś gimmick match, gdyż właściwie jest to walka o nic. Teoretycznie chodzi o dominację na SmackDown, ale w rzeczywistości niewiele to znaczy. Podchodzę do tego bez większych emocji. 50/50.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Obu lubię i jest to ciekawe zestawienie, odpowiednie na WrestleManię. Z tego co wiadomo Orton ma tam jakieś filmy po WM i pewnie zniknie z TV, więc jego zwycięstwo raczej nie miałoby sensu. Zwłaszcza, że AJ będzie pewnie niedługo pchnięty na RAW. Z drugiej strony WWE lubi czasem na siłę postawić na tych w pełni „swoich” (przykład to Hunter ze Stingiem), więc zwycięstwo Ortona też jakimś szokiem dla mnie nie będzie.
Typ: AJ Styles

Falls Count Anywhere Match
Shane McMahon vs. The Miz


Paweł: Oczywiście, że wygra Miz. Domyślam się nawet, jak się walka zakończy. Shane wykona karkołomny lot z wysokości, po którym zostanie przypięty przez Miza.
Typ: The Miz

Rafał: Szykuje się kolejny spot lub spoty z udziałem Shane'a. Lubię oglądać takie walki, chociaż to nie jest wrestling, raczej pseudo brawl, ale mam jednak nieodparte wrażenie, iż feud Shane-AJ Styles z WM33 był poskładany o wiele lepiej. Mimo wszystko, na historię Miz-Shane patrzyło się przyjemnie. Mój problem z zaakceptowaniem Miza trwał długie lata, ale już w 2017 doszło do tego, że właściwie nic mi w nim nie przeszkadza.
Typ: The Miz

Piotrek: Skłamałbym mówiąc, że jakoś specjalnie czuję to starcie, natomiast Falls Count Anywhere trochę to ratuje, bo pewnie będą efektowne spoty na czele z zeskoczeniem z jakiegoś elementu konstrukcji sceny przez Shane’a. Wygrać powinien Miz, a Shane chyba mógłby już sobie darować występy w ringu, bo z roku na rok jest to coraz bardziej naciągane i mało ciekawe.
Typ: The Miz

No Holds Barred Match
*jeżeli Triple H przegra to kończy karierę
Triple H vs. Batista


Paweł: Powiem tak, Triple H już się na WrestleManii naprzegrywał. Do tego, czy faktycznie miałby już kończyć karierę. Teoretycznie jest to możliwe, a w sumie Batista jako ostatni rywal to układanka doskonale do siebie pasująca. Jeśli faktycznie Triple H już nie widzi się w kolejnych WrestleManiach, przegra. Jeśli ma jeszcze jakieś plany, wygra. Moim zdaniem wygra, bo lubi kombinować co roku przy swoich wejściówkach.
Typ: Triple H

Rafał: Starcie zrobione o 2-3 lata za późno, ale dobrze, że do niego doszło. Dziwne, iż podobnie jak na WrestleManii 29 znów na MetLife Stadium mamy No Holds Barred Match o karierę Triple H'a... Wręcz niemożliwe jest by Batista wygrał i powrócił na dłużej do WWE, czyli rezultat jest oczywisty. Warto przygotować się na 20-minutową walkę. Na RAW Dave pożegna się z fanami i to chyba wszystko.
Typ: Triple H

Piotrek: W sumie powtórka z WM29, gdy dokładnie w takim układzie HHH walczył z Lesnarem, ale nie przeszkadza mi to, bo akurat historię Batisty i Huntera dobrze jest zakończyć w ten sposób. Optymalne byłoby zwycięstwo Batisty i zakończenie karier przez obu panów - w końcu Batista jasno powiedział, że wraca na jeden ostatni pojedynek. Ewentualnie wygrywa Hunter, ale potem i tak dojrzewa do odwieszenia butów na kołek. Moim zdaniem powinno tak być, bo jak lubię Triple H’a tak ringowo jest już u niego bardzo źle i od paru lat jego pojedynki wypadają głównie rozczarowująco, więc nie ma sensu tego kontynuować. Co do poziomu to nie oczekuję zbyt wiele, ale takie zestawienia są też jednak kwintesencją WrestleManii, która musi mieć coś dla obecnych, ale i coś dla starszych fanów.
Typ: Batista

WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Seth Rollins


Paweł: Zawsze byłem po stronie Lesnara i nic tego raczej nie zmieni w przypadku pojedynku z Rollinsem. Muszę jednak nieco uzasadnić swój typ. Vince McMahon zmienił ostatecznie plan, aby Lesnar wykonał Rollinsowi F5 na ostatnim RAW odchodząc jako dominator. Miało to jakoby wyrównać spekulacje. Imho jedynie podkreśliło, że wygra Lesnar, ale z drugiej strony trend może zostać zachowany i faktycznie dominator podczas RAW poprzedzającego WrestleManię okaże się zwycięzcą na WM. Zostaję jednak przy Lesnarze.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: W tym roku starcie Lesnara na WrestleManii jakoś mniej mnie ciekawi. Pewnie wynika to ze schematu, który jest znany wszystkim od lat - Lesnar pojawia się raz na kilka tygodni/miesięcy, Heyman w kółko nawija to samo i jest nudnawo. Nie do końca widzę w Rollinsie godnego rywala dla Lesnara o tytuł Universal na takiej gali jak WrestleMania, ale chyba każdy mistrz będzie lepszy od Brocka, choćby z tego względu, że mistrzostwo zacznie pojawiać się regularnie na RAW. Za bardzo to przewidywalne, stawiam na "Bestię" :)
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: Rok temu zaskoczyli z Lesnarem, ale nie spodziewałbym się powtórki. Próbowali nieco zmylić fanów segmentem na ostatnim RAW, lecz jak dla mnie faworytem pozostaje Rollins.
Typ: Seth Rollins

WWE Championship
Daniel Bryan vs. Kofi Kingston


Paweł: Nie wiem, co o myśleć o tej walce. Sam koncept i ścieżka Kofiego jest niemalże kalką drogi Daniela Bryana na WrestleManię 30. Czy zobaczymy wszystko w dosłownym negatywie? Boję się frywolnie stawiać na Kofiego, a zarazem nie wskazać go jako nowego mistrza. W stronę Kofiego skłania mnie tylko jedna rzecz – nie chcę dłużej oglądać drewnianego tytułu mistrzowskiego WWE. Z tego względu nie tyle chłodno kalkuluję, że wygra Kofi, lecz po prostu chcę jego zwycięstwa i tym się kieruję.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Klimat jak przed trzydziestą WrestleManią, tylko role się odwróciły. Zanosi się na to, że Kofi dostanie mistrzostwo WWE. Oczywiście na to zasługuje, ale cały ten scenariusz jest trochę... przypadkowy i oklepany. Nie zaliczam się w tym roku do fanów "KofiManii", wolałem "YEStleManię", gdyż było to wtedy coś nowego. Zobaczymy jak to dalej poprowadzą, czy będzie rozbicie New Day, jakieś świeże rywalizacje itd.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Cieszy mnie, że w tym roku w dużej mierze posłuchali fanów przy budowaniu karty. Na tym jednak moim zdaniem powinno się kończyć słuchanie publiczności i WWE czasem musi zabookować wyniki na swoją modłę, co jest ok, dopóki nie przesadzają ze swoimi wybranymi osobami. Na życzenie fanów Kofi walczy o tytuł, ale wygrać powinien Bryan. Po wygraniu z Shanem wkrótce Miz powinien wznowić rywalizację z Danielem i przejąć tytuł.
Typ: Daniel Bryan

Winner Takes All
RAW & SmackDown Women’s Championship

Ronda Rousey vs. Charlotte Flair vs. Becky Lynch


Paweł: Prawdę mówiąc od początku stawiałem na Charlotte, jedynie wahając się pomiędzy nią i Becky, a potwierdziła to wiadomość, że Ronda zamierza zrobić sobie wolne po WrestleManii. Tutaj od razu zaznaczę, że absolutnie się tym nie kieruję, gdyż WWE niejednokrotnie rozsiewało fałszywe plotki, aby potem zaskoczyć... i bardzo dobrze. Ma być fun! Sęk w tym, że tu nie chodzi o Rondę, a bardziej o Charlotte oraz Becky. Uznaję, że większość wścieknie się, jeśli tytuły wzniesie Charlotte. Wszyscy po prostu mają już dosyć nepotyzmu nazbieranego wokół jej osoby (choć jest fenomenalną performerką). Rozsądek podpowiada Charlotte, serce Becky. Którą wybrać?..................... Mówimy w końcu o finale historycznej dla WWE walki wieczoru........ Dobra, Becky!
Typ: Becky Lynch

Rafał: Jeżeli Vince da zwycięstwo Charlotte, to nie mam już żadnych pytań... Na temat tej walki powiedziano wszystko - przekombinowany booking sprawił, że zainteresowanie spadło, ale pomimo tego, kobiety w main evencie WrestleManii to coś ważnego. Tylko Becky powinna tutaj wygrać. Charlotte powoli staje się żeńskim odpowiednikiem Romana Reignsa i chyba każdy ma już dosyć jej nieustannego pushowania.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Nie ma co ukrywać, że przekombinowali z promowaniem tej walki i mocno się w tym zagmatwali. Jeżeli chcieli dojść do czegoś takiego to trzeba było dużo wcześniej przerzucić tytuł na Charlotte, a nie robić tego na ostatnią chwilę. Zabili nieco momentum jakie stało za całym programem, ale wciąż jest to najbardziej rozbudowany storyline w WWE i dobrze, że kończy WrestleManię. Autentycznie nie widziałbym innej opcji jak Lynch, ale z drugiej strony na WM32 nie widziałem innej opcji jak Sasha Banks, a rok temu jak Asuka i pamiętamy co się działo. Powiedziałem wcześniej o tym, że WWE musi czasem postawić na swoim, ale w granicach rozsądku - tu byłoby to zdecydowane przekroczenie tych granic. Jeśli znowu wcisną tu zwycięstwo Charlotte to spodziewam się, że fani na tygodniówkach zgotują coś jeszcze mocniejszego niż to co było z Reignsem po pokonaniu Undertakera na WM33.
Typ: Becky Lynch

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-04-2019, 16:54
Host: public-gprs366855.centertel.pl, IP: 37.47.64.72

Żenada w openerze? Ahahahahahahahaha dobry żart. Opener ustawił tę galę jako genialną i nic włącznie z Kingstonkiem nie mogło tego zepsuć. Lesnar zdychaj cwelu hahahahahaha

autor: Karol Krawczyk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.