wrestling wwe tna ecw


Tak oto głosowaliście na potencjalnego zwycięzcę Money in the Bank:
SONDA
Money in the Bank Ladder Match o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE wygra:
Kevin Owens (36) 5%  
AJ Styles (101) 13%  
Baron Corbin (325) 41%  
Sami Zayn (108) 14%  
Dolph Ziggler (46) 6%  
Shinsuke Nakamura (182) 23%  

Łącznie oddano 798 głosów

Zmieniamy temat sondy na WWE Great Balls of Fire oraz walkę o mistrzostwo WWE Universal. Choć Brock Lesnar wydaje się być nie do zdetronizowania, w WWE wszystko jest możliwe. Temat głosowania poświęcamy więc temu pojedynkowi. Kto Waszym zdaniem opuści tę galę z tytułem.

Powrót Johna Ceny do telewizji został zapowiedziany na SmackDown 4 lipca, które odbędzie się w Phoenix. Trwają jednak spekulacje, czy zawodnik nie zostanie przeniesiony na RAW, bowiem WWE wspomina przy okazji jego powrotu, iż Cena jest teraz "wolnym agentem".
W niedługim czasie dojdzie do większego programu na linii Stephanie McMahon-Kurt Angle, w który włączony zostanie finalnie Triple H. Ma to doprowadzić do walki Angle-HHH na jednej z większych gal - SummerSlam, Survivor Series lub Royal Rumble.
WWE wciąż dopracowuje plany dotyczące programu o zawodnikach z Wielkiej Brytanii. Ostatecznie gale mają być nagrywane w Anglii i emitowane na WWE Network w formie godzinnej tygodniówki. Wciąż jednak ustalane są szczegóły, co przesuwa premierę tego show.

Skrót wydarzeń:
WWE Money in the Bank 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Money in the Bank 2017
Niedziela 25.06.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 26.06.2017
godz. 20:00

WWE Money In The Bank 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 18-06-2017, 18:14
Już dzisiaj w nocy (o 2.00 czasu polskiego) w Scottrade Center w St. Louis odbędzie się Money In The Bank 2017 PPV, które będzie galą dedykowaną dla rosteru SmackDown. W głównej karcie znalazło się pięć pojedynków, z czego dwie walki o walizkę – w tym pierwszy w historii Money In The Bank kobiet. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego The Hype Bros zmierzą się z The Colons. Poniżej zapowiedź i omówienie głównej karty.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
SmackDown Women’s Championship
Naomi vs. Lana


Paweł: Zdziwiłbym się, gdyby tytuł mistrzowski przejęła osoba od miesięcy zmagająca się z treningami, aby odbyć pełnowymiarowy pojedynek w telewizji. Faktem jednak okazało się zdobycie przez midcardowego (momentami jobbera) mistrzostwa WWE, dlatego widać, że booking potrafi być nieprzewidywalny. Mimo wszystko stawiam na Naomi.
Typ: Naomi

Rafał: WWE lubi od czasu do czasu robić nam niespodzianki, lecz ewentualne zwycięstwo Lany w jej debiucie i przejęcie przez nią tytułu, to nie byłaby niespodzianka... Nie widzę innej opcji od zwycięstwa Naomi w dominującym stylu, przy czym Lana może pokazać kilka ciekawych akcji, ale nie pomoże jej nawet powracający Rusev.
Typ: Naomi

Piotrek: Przedziwnie to wyszło, bo Lana nie odbyła jeszcze walki na SmackDown, a tutaj od razu rywalizuje o tytuł. Logiki tu trochę brak, bo z jednej strony niemal cały kobiecy roster „ryzykuje” w walce z drabinami, by zyskać walizkę MITB, a z drugiej strony Lana wkracza na jeden epizod SmackDown, prowokuje mistrzynię i z miejsca ma title shota. Pojedynek to wielka niewiadoma, choć mocno się tego starcia obawiam, bo Naomi tradycyjnie zaliczy pewnie kilka wpadek w ringu, a niedoświadczona Lana może mieć problemy ze skorygowaniem takiej sytuacji, a niewykluczone, że sama dorzuci parę swoich wpadek. Kompletnie nie przemawia do mnie Naomi i wyczekuję z niecierpliwością kiedy straci tytuł. Czy będzie to już teraz? Byłoby to dziwne, ale tych dziwnych decyzji jest na ten moment w WWE naprawdę dużo. Jeśli mamy zmienić mistrzynię już teraz to bardziej spodziewałbym się jednak obrony tytułu przez Naomi i ewentualnego wykorzystania walizki jeszcze podczas tego PPV.
Typ: Naomi


SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day


Paweł: W pełni skłaniam się za zwycięstwem The New Day. Sprawdzili się na RAW, bez problemu sprawdzą się na SmackDown. Wydaje mi się, że bracia Uso zostali mistrzami trochę z braku laku. The New Day tymczasem śmiało mogą przejąć sztafetę ubarwiając dywizję drużynową niebieskiego brandu.
Typ: The New Day

Rafał: Trochę to zbyt banalne - New Day zostają przeniesieni na SmackDown, po kilku tygodniach pojawiają się na gali, rozpoczynają z marszu feud z Usos i zdobywają mistrzostwo na Money in the Bank. Prezes WWE pewnie tak to widzi, ale ja stawiam na nieczyste zwycięstwo Usos i duży rewanż np. za miesiąc. Wtedy New Day mogą przejąć pasy i posiadać je do WrestleManii :)
Typ: The Usos

Piotrek: New Day na jakiś czas zniknęli i teraz są jeszcze w miarę na świeżości, więc da się ich oglądać. Nie zmienia to faktu, że format tej grupy niezbyt już do mnie przemawia. Usos w ostatnich tygodniach dają radę i myślę, że ten program nam się wydłuży, a New Day sięgną po pasy dopiero na SummerSlam. Stąd stawiam na jakąś przekombinowaną końcówkę z DQ/Count-Outem lub szwindlem ze strony Usos.
Typ: The New Day (via DQ – The Usos pozostają mistrzami)


Women’s Money In The Bank Ladder Match
Tamina Snuka vs. Natalya vs. Charlotte vs. Carmella vs. Becky Lynch


Paweł: Nienawidzę typować zwycięzcy Money in the Bank, ponieważ jest to totolotek. W tym przypadku, podobnie jak w walce o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE zasugeruję się wyłącznie największym prawdopodobieństwem, nie wyglądając zbytnio w przyszłość. Jeśli chodzi o panie uważam, że być może na szczyt wróci Charlotte. Z drugiej strony mamy Taminę, która zwróciła uwagę na zbieżność daty z jej ojcem, choć wydawać się może, że tematy są zbyt odległe by je łączyć. Ostatnią kandydatką jest Carmella, dla której może to być mocny start. O pushu dla niej jednak specjalnie się głośno nie mówiło. Ze wszystkich opcji wybieram Charlotte.
Typ: Charlotte

Rafał: Jestem fanem Becky Lynch, a więc stawiam na nią, ale równe szanse daję Carmelli. której należy się ta wygrana. Zwycięstwo Charlotte byłoby przesadą, Natalyę i Tamine pominę. Liczę też na to, że do realizacji kontraktu nie dojdzie na tej samej gali. Czasem wychodzi to fajnie, a czasem słabo. Carmella, która trochę odstaje od pozostałych uczestniczek walki, wzmocniłaby swoją pozycję dzięki walizce. Zawsze gdzieś wokół ringu będzie plątał się Ellsworth, który też pewne dostanie jakąś rolę.
Typ: Carmella

Piotrek: Zobaczymy jak to wyjdzie, bo choć osobiście doceniam większe stawianie na ringowe umiejętności pań, to pewne walki niekoniecznie im wychodzą. Wystarczy wspomnieć ubiegłoroczny Hell in a Cell, który pokazał, że pewne walki jednak lepiej zawodniczkom darować. Z drugiej strony gdy na jednym z epizodów SmackDown doszło do mocniejszego brawlu, to wyszło to bardzo przyjemnie, więc mam nadzieję, że i tutaj pewne elementy pozytywnie nas zaskoczą. Spodziewam się, że walka nie będzie zbyt długa i potrwa w granicach 10-12 minut, a zwyciężczyni pozostaje sporą niewiadomą. Moją cichą faworytką jest Becky Lynch, bo otworzyłoby to furtkę do ciekawego heel turnu, który przydałby się jej postaci. Charlotte moim zdaniem walizki nie potrzebuje, a Tamina i Natalya są na nią za nudne. I choć trzymam kciuki za Lynch, to spodziewam się triumfu Carmelli, oczywiście z wydatną pomocą Jamesa Ellswortha, który albo utoruje jej drogę do walizki, albo wręcz sam ją dla niej ściągnie.
Typ: Carmella


Men’s Money In The Bank Ladder Match
Dolph Ziggler vs. Sami Zayn vs. US Champion Kevin Owens vs. AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura vs. Baron Corbin


Paweł: Sygnałem świadczącym o mojej decyzji może być rezultat z przedostatniego SmackDown, gdzie Kevin Owens czysto pokonany został przez Shinsuke Nakamurę. Oznacza to jakoby Nakamura poziomem przewyższył mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, co plasuje go na mocnej pozycji, jeśli chodzi o ten Ladder Match. Oczywiście ciekawostką by było zwycięstwo Owensa, gdzie jako mistrz Stanów Zjednoczonych mógłby ruszyć na mistrza WWE, choć wracając do wspomnianej porażki mógłby w międzyczasie utracić tytuł na rzecz Nakamury. Są to oczywiście dywagacje, a ja typuję Nakamurę.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: Mam dwóch faworytów, to Nakamura i Corbin. Wszystko wskazuje na Corbina, który jest jednym z ulubieńców McMahona i w tym roku ma otrzymać push na main eventera, MITB wydaje się do tego najlepszą okazją. Sam fakt posiadania walizki w najbliższych tygodniach/miesiącach już podnosi rangę wrestlera. Co do Nakamury, lubię oglądać jego walki, ale zaliczam się do grupy osób do których jakoś nie przemawia jego taniec, luz, mimika itd. Chciałbym widzieć jako zwycięzcę Zayna lub Stylesa, ale zapewne będzie inaczej.
Typ: Baron Corbin

Piotrek: Mamy dwóch wyraźnych faworytów, czyli Barona Corbina i Shinsuke Nakamurę. Na niekorzyść Nakamury wskazuje fakt, że na ostatnim SmackDown ściągnął walizkę, a to zwykle nie jest dobrym znakiem dla tych osób. Nie będę też ukrywał, że walizka kompletnie nie pasuje mi do Nakamury, którego postać przedstawiana jest jako majestatyczna i artystyczna. Jedyny scenariusz dla Nakamury z walizką to wcześniejsza zapowiedź, że wykorzystuje walizkę na jakiejś większej gali, ale takich cashingów nie lubimy. Cały booking wskazuje jasno na Corbina, ale czy nie byłoby to zbyt oczywiste? Moim zdaniem tak i WWE mimo wszystko delikatnie zaskoczy, stawiając na Kevina Owensa.
Typ: Kevin Owens


WWE Championship Match
Jinder Mahal vs. Randy Orton


Paweł: Randy Orton ma zrobić sobie wkrótce trochę wolnego i znacznie rzadziej, o ile w ogóle pojawiać w ciągu najbliższych tygodni na SmackDown. WWE oczywiście może powtórzyć patent z detronizacją na PPV i zatoczeniem kręgu na pierwszym SmackDown, jak było z Owensem i Jericho na RAW, jednak to wydaje mi się zbytnią wtórnością na tak krótki odstęp czasu. Uważam, że dojdzie do dyskwalifikacji i Mahal obroni tytuł. Czy wygra Orton, czy Mahal ciężko powiedzieć, jednak po cichu jestem zdania, że to Orton pozwoli się zdyskwalifikować. Głośno potwierdzać to może fakt, że przecież już wybierany jest nowy pretendent w Money in the Bank, co świadczy, że Orton faktycznie wypadnie z obiegu, jeśli chodzi o mistrzostwo WWE.
Typ: Randy Orton

Rafał: Jeśli plotki o dłuższym panowaniu Mahala jako mistrza są prawdziwe i rzeczywiście miałby stoczyć pojedynek z Ceną na SummerSlam, to nie może przegrać. Jinder jako mistrz nie wypada tragicznie, ale przeszkadza mi to, że nagle mid carder dostał taki push. Delikatna, kilkutygodniowa podbudowa przed zostaniem pretendentem byłaby wskazana. Inaczej wpadamy w znany od lat schemat - nie liczy się logika, ale wygląd. Nie wiem co byłoby dalej z Ortonem gdyby wygrał, kolejny rewanż z Mahalem? Mój typ: Mahal jakoś odnosi zwycięstwo i pozostaje mistrzem.
Typ: Jinder Mahal

Piotrek: Drugi raz mamy Mahala w walce o pas WWE na PPV i drugi raz WWE ma problem z wyprzedaniem biletów. Oglądalność SmackDown również pozostawia dużo do życzenia, a mistrzostwo WWE pomału przestaje dla mnie istnieć. Nie wykluczam, że eksperyment z Mahalem jeszcze potrwa, ale osobiście jest to dla mnie katorga. Orton jako mistrz też pozostawiał sporo do życzenia, ale zadajmy sobie proste pytanie – czy bardziej przemawia do nas ewentualna walka Randy Orton/AJ Styles o mistrzostwo WWE na Summerslam, czy ewentualna potyczka Jindera Mahala z Johnem Ceną? Bo dla mnie odpowiedź jest jedna.
Typ: Randy Orton

---------------
Zachęcamy do dzielenia się przemyśleniami i własnego typowania!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-05-2017, 22:14
Host: 188.146.3.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.146.3.108

Czyli Titus O’Neil na wylocie z WWE. Trochę gość jest zbyt "kontrowersyjny" :).

autor: .Kabrall

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Mistrzostwo WWE Universal na Great Balls of Fire...

zwycięży Brock Lesnar
zwycięży Samoa Joe
pozostanie w rękach Lesnara wskutek dyskwalifikacji któregoś uczestnika9. lipca 2017


Mistrzostwo WWE Universal
Brock Lesnar
vs
Samoa Joe

Ambulance Match
Roman Reigns
vs
Braun Strowman
18. czerwca 2017


Mistrzostwo WWE
Jinder Mahal
pokonał
Randy'ego Ortona

Money in the Bank
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE

Baron Corbin
pokonał
Kevina Owensa
AJ Stylesa
Samiego Zayna
Dolpha Zigglera
Shinsuke Nakamurę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Naomi
pokonała
Lanę

Money in the Bank
o miano pretendentki do mistrzostwa Kobiet WWE

Carmella
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair
Natalyaę
Taminę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
New Day
pokonali
Usos

Tag Team Match
Breezango
pokonali
Ascension

Tag Team Match
Pre-show

Hype Bros.
pokonali
Colonów2. października 2016


Mistrzostwo TNA
Wagi Ciężkiej
No Holds Barred Match

Bobby Lashley
pokonał
Ethana Cartera III

Bound for Glory
o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego
TNA Wagi Ciężkiej
Zwycięzca:
Eli Drake

Mistrzostwo TNA X Division
DJ Z
pokonał
Trevora Lee

The Great War
o mistrzostwo Tag Teamów TNA
M
att Hardy i Brother Nero
pokonali
Abyssa i Crazzy'ego Steve'a

Mistrzostwo TNA Knockout
Gail Kim
vs
Maria Kanellis

Finał turnieju o miano mistrza TNA Impact Grand
Aron Rex
pokonał
Eddiego Edwardsa

Moose
pokonał
Mike Bennett

Jade
pokonała
SiennęDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.