wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE rozpoczęło trasę po Europie, Kulisy decyzji Daniela Bryana o opuszczeniu Crown Jewel, Ile potrwa przerwa Triple H'a?, Daniel Cormier gotowy do walki z Brockiem Lesnarem, Ślub Ember Moon, Debiut Punishment Martineza na live evencie NXT, Wiadomości z NJPW Power Struggle
Dodano: 04-11-2018, 12:07
WWE rozpoczęło jesienny tour po Europie, w trakcie którego zawodnicy i zawodniczki wystąpią w Szkocji, Anglii, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech. Oczywiście wyjazd do Europy oznacza także, że odcinki RAW i SmackDown z przyszłego tygodnia odbędą się w Anglii – tym razem gospodarzem tygodniówek będzie Manchester. Przy okazji można wspomnieć, że w trasie jest już także Daniel Bryan, który opuścił ostatnią galę Crown Jewel.

Jeśli chodzi o wspomnianą absencję Bryana na Crown Jewel to PWInsider informuje, że Bryan miał poinformować WWE, że nie chce wystąpić na tej gali, jeszcze zanim wypłynęła cała sprawa z morderstwem dziennikarza. Danielowi nie podoba się po prostu wiele kwestii polityczno-kulturowych związanych z tym krajem i był on także zdegustowany tym, że wcześniej w tym roku organizatorzy w Arabii Saudyjskiej zabronili występu Samiego Zayna, ze względu na jego syryjskie korzenie. Jak pamiętamy Bryan wystąpił na Greatest Royal Rumble, ale ponoć dlatego, że wtedy niewiele wiedział jeszcze o Arabii Saudyjskiej, a teraz miał być już bardziej świadomy kraju do którego wybiera się WWE.

Według wstępnych szacunków Triple H może pauzować 5-9 miesięcy. W najbardziej optymistycznym wariancie Hunter mógłby się zatem wyrobić na czas WrestleManii 35, jednak w związku z urazem WWE może nie uwzględnić zawodnika w planach na tę galę. Przypomnę tylko, że sporo mówiło się o ewentualnej walce HHH’a z Batistą.

Coraz bardziej prawdopodobna jest walka Daniela Cormiera z Brockiem Lesnarem w UFC. Cormier obronił wczoraj swój tytuł mistrzowski, a po walce zasugerował, że chętnie spotka się z Lesnarem i rzucił też, iż Brock może wziąć ze sobą tytuł mistrzowski WWE, bowiem chętnie zdobędzie i ten pas. Zawodnik podkreślił także, że prawdopodobnie będzie to jego pożegnalna walka w MMA, bowiem wkrótce skończy 40 lat i uznaje to za granicę rozsądku, jeśli chodzi o występy w tej formule.

W ten weekend odbył się ślub Ember Moon z Matthew Palmerem. Para była zaręczona od 2015 roku, po tym jak Palmer oświadczył się Moon na gali Inspire Pro Wrestling.


Podczas piątkowego live eventu NXT w Ft. Pierce, swój debiut dla tego brandu zaliczył Punishment Martinez, który przegrał pojedynek z Nickiem Millerem.

Wczoraj odbyła się gala NJPW Power Struggle, poniżej parę wiadomości z tego eventu.
|
|
|
|
|
Chris Jericho pokonał EVILA i obronił IWGP Intercontinental Championship. Po walce doszło jeszcze do konfrontacji Jericho z Tetsuya Naito, z którym spotka się zapewne w rewanżu o tytuł.

Zwycięzcami turnieju Super Junior Tag League ponownie zostali Roppongi 3K, którzy triumfowali także rok temu. Jest to pierwsza sytuacja w której jakikolwiek zespół wygrał ten turniej dwa razy z rzędu.

Tymczasem Hirooki Goto pokonał Taichiego, sięgając po raz czwarty w swojej karierze po tytuł NEVER Openweight Championship.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.