wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Cody powróci do akcji na najbliższym AEW Dynamite, Nowa walka na IW No Surrender, Drugie dziecko zawodnika WWE, Oglądalność SmackDown, Pomyłka w końcowej fazie emisji SmackDown, Kolejne eventy rodem z WCW w AEW?, WWE utrzymuje prawa do WarGames, Data i gospodarz kolejnej gali NXT TakeOver, Skład zespołu kobiet NXT na Survivor Series + informacja odnośnie składu drużyny mężczyzn, Triple H o tym czemu pokazano Britt Baker podczas NXT TakeOver
Dodano: 24-11-2019, 12:55
All Elite Wrestling poinformowało, że 27 listopada, podczas najbliższego odcinka Dynamite, do akcji powróci Cody. Zgodnie z zapowiedzią zawodnik ma stoczyć solową walkę, lecz na razie nie ogłoszono jeszcze jego przeciwnika.

Impact Wrestling zapowiedziało walkę Michaela Elgina z Larrym D na gali No Surrender, która odbędzie się 7 grudnia i będzie zorganizowana we współpracy z Pro Wrestling Revolver. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Samiego Callihana z Richem Swannem o Impact World Championship.

W sobotę Tony Nese i jego żona powitali na świecie swoje drugie dziecko – jest to syn, któremu nadali imię Eric.

Oglądalność ostatniego SmackDown przed Survivor Series wyniosła 2.6 miliona widzów, co oznacza wzrost o 250 tysięcy widzów względem ubiegłego tygodnia. Pierwszą godzinę programu oglądało 2.7 miliona widzów, natomiast drugą 2.5 miliona.

A skoro o SmackDown mowa to okazuje się, że program zszedł z anteny nieco przedwcześnie, przez co nie wyemitowano w telewizji dużego spotu. Podczas brawlu Lio Rush wspiął się na narożnik, gdzie dołączył do niego Mustafa Ali, wykonując mu Spanish Fly z narożnika poza ring na tłum zawodników. To właśnie takim widokiem miało się zakończyć SmackDown, ale program zszedł z anteny przed tym zdarzeniem.

Wysoce prawdopodobne, że w All Elite Wrestling będziemy oglądać więcej motywów rodem z WCW, gdyż Cody Rhodes wystąpił o zarejestrowanie nazw kolejnych wydarzeń z przeszłości, które odbywały się w tej federacji. Mowa tutaj o Slamboree, a więc eventach, które odbywały się od 1993 do 2000 roku (potem koncept sprzedano WWE, ale prawa wygasły w 2005 roku) oraz Superbrawl, a więc eventach WCW od 1991 do 2001 roku.

Tymczasem WWE przedłużyło swoje prawa do WarGames. Przypomnę, że swego czasu WWE zagapiło się z zarejestrowaniem tej nazwy i prawa do niej nabyło MLW, lecz WWE porozumiało się z tą federacją i odkupiło prawa w marcu tego roku.

WWE ogłosiło, że kolejna gala NXT TakeOver odbędzie się 16 lutego 2020 roku w Portland (Oregon). Tym samym gala odbędzie się w niedzielę, a nie jak zwykle w sobotę, co łączy się z tym, iż event odbędzie się niezależnie, a nie przy okazji PPV głównego rosteru.

Po wydarzeniach z TakeOvera, z Survivor Series wypadły Mia Tim i Tegan Nox, więc ostateczny skład drużyny kobiet NXT do Survivor Series Matchu prezentuje się następująco: Rhea Ripley, Bianca Belair, Io Shirai, Candice LeRae & Toni Storm. Jeśli chodzi o drużynę mężczyzn z NXT to Triple H poinformował po TakeOverze, że Shawn Michaels pojawi się podczas Kick-Offu do Survivor Series i ogłosi wtedy kto będzie reprezentował NXT w drugim Survivor Series Matchu. HHH wytłumaczył też, że specjalnie czekają z ogłoszeniem do ostatniej chwili, gdyż nie byli pewni czy po WarGames wszyscy będą zdolni do występu w niedzielę.

Podczas konferencji po NXT TakeOver: WarGames, Triple H odniósł się do tego, że podczas transmisji pokazano zawodniczkę AEW – Britt Baker. Doszło do tego po walce wieczoru, w której uczestniczył życiowy partner Baker – Adam Cole. W tym momencie wspomniał o niej także Mauro Ranallo, który nie wiedział, iż kadr nie był zaplanowany. Hunter stwierdził, że cała sprawa nie ma drugiego dna i był to błąd reżysera, który nie wiedział kim jest Baker i puścił ujęcie kobiety, która wydawała mu się najbardziej zmartwiona, co miało się dobrze wpisać w obraz po zakończeniu walki. HHH wspomniał, że on nie ma oczywiście problemu z tym, iż pokazano Baker w WWE TV i chodzi tu tylko i wyłącznie o to, że nie chce by to Britt miała problemy u swojego pracodawcy za to, że pokazano ją u konkurencji. Hunter dodał, że to świetna zawodniczka, życzy jej powodzenia i nie chce w żaden sposób przeszkodzić jej w odnoszeniu dalszych sukcesów.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.