wrestling wwe tna ecw


WrestleMania 34 za nami. W poprzednim głosowaniu obstawialiście, kto zwycięży walkę wieczoru pomiędzy Brockiem Lesnarem i Romanem Reignsem o mistrzostwo Universal. Okazało się, że tym razem zdecydowana większość z Was myliła się.
SONDA
Walkę o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na WrestleManii:
Brock Lesnar (261) 16%  
Roman Reigns (1362) 84%  
Łącznie oddano 1623 głosy 

Czas na podsumowanie. Odpalamy więc sondę, jak Waszym zdaniem wypadła tegoroczna WrestleMania. Zaczynamy!


Wszystko wskazuje na to, że WWE i UFC doszły do specjalnego porozumienia odnośnie Brocka Lesnara. Tym samym "Bestia" mimo pozostania w WWE dostanie kilka miesięcy wolnego na przełomie 2018 i 2019 roku, by móc stoczyć kolejną walkę w oktagonie. W takim przypadku obie federacje będą też stosowały wzajemną promocję, tak jak to miało miejsce przy okazji UFC 200.

Undertaker znajduje się obecnie w dobrej formie fizycznej i z tego względu zamierza kontynuować karierę. Po pojawieniu się zawodnika na WrestleManii 34, zapowiedziano już jego występ na Greatest Royal Rumble. Spekuluje się, że Undertaker będzie skłonny przepracować jeszcze kilka kolejnych WrestleManii.

WWE oficjalnie potwierdziło, że WresteMania 35 odbędzie się na MetLife Stadium w East Rutherford (New Jersey) w dniu 7 kwietnia 2019. Tym samym federacja powróci na ten obiekt po sześciu latach, bowiem to właśnie na MetLife Stadium odbyła się WrestleMania 29, która zgromadziła na trybunach ponad 80 tysięcy fanów.

Skrót wydarzeń:
WWE WrestleMania 34WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 34
Środa 11.04.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:45
Sobota godz. 11:45
Niedziela godz. 18:00

Relacja z Kick-Off do WrestleManii 34 - aktualizacja na żywo
Dodano: 08-04-2018, 22:42
O 23.00 rozpocznie się 2-godzinny Kick-Off do WrestleManii 34, który będę relacjonował na żywo w tym poście, aktualizując go co kilkanaście minut. W trakcie tego wstępu do głównej części WM czekają nas na pewno wywiady i dyskusje, ale także trzy walki: Andre The Giant Memorial Battle Royal, WrestleMania Women's Battle Royal i pojedynek o WWE Cruiserweight Championship.

Zachęcam do śledzenia relacji poprzez odświeżanie tego posta.
.
.
.

Koniec czekania – jesteśmy w Mercedes-Benz Superdome w Nowym Orleanie i rozpoczynamy 2-godzinny Kick-Off, po którym czeka nas kilka kolejnych godzin głównego show. Czas na WrestleManię 34!

Sporo osób jest już na stadionie, a kolejne są już w drodze. Na trybunach już teraz było trochę chantów „Rusev Day”, a tymczasem w panelu dyskusyjnym są Renee Young, Booker T, JBL i David Otunga.

Przelecieliśmy przez kartę WrestleManii. Wspomniałem już o trzech walkach do Kick-Off, a w głównej karcie mamy dodatkowo aż dziesięć walk, z czego osiem o tytuły mistrzowskie.

Promo walki Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn, gdzie na szali znajdą się kariery Kanadyjczyków na SmackDown. Jeśli wygrają to powracają do niebieskiego brandu, ale jeśli przegrają to pozostają poza SmackDown.

Eksperci przypomnieli sukces Daniela Bryana na WrestleManii XXX, a dzisiaj na tym samym obiekcie Bryan powróci do akcji. Otunga i JBL byli zachwyceni, że Bryan wraca, ale Booker zwrócił uwagę na to, iż równie dobrze może to być dla niego katastrofa, bo Daniel ma naprzeciw siebie groźnych rywali. JBL po chwili przyznał mu rację i także David przyznał, że Kanadyjczycy są nieobliczalni.

Przed stadionem Sam Roberts jest z fanami, którzy chantowali „Rusev Day”. Przy okazji promocja tego, że WrestleManię za darmo mogą obejrzeć nowi subskrybenci WWE Network.

Co ciekawe John Cena rzeczywiście zasiadł na trybunach wraz z publicznością i robi sobie fotki z fanami. W panelu pogadali nieco o niespełnionym marzeniu o walce z Undertakerem.

Czas na promo walki o mistrzostwo WWE, czyli oczywiście AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura.

Trochę pogadanki o wspomnianej walce. Booker uważał Stylesa za faworyta, a JBL był przekonany, iż będzie to walka, która skradnie dzisiejsze show. W małym typowanku Booker i JBL postawili na Stylesa, a Otunga na Nakamurę.

Promo Mixed Tag Team Matchu: Kurt Angle & Ronda Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon. Przy okazji pokazano sporo materiału z czasu Rondy w UFC. W ramach ciekawostki można wspomnieć, że na WrestleManię wybiera się i Dana White, który napisał na Twitterze, iż chce zobaczyć debiut Rousey na żywo.

Superdome już solidnie zapełnione, a w panelu pogadali trochę o debiucie Rondy Rousey w ringu WWE. Do głównej części show pozostało półtorej godziny, więc za chwilę zapewne czeka nas pierwsza z walk zaplanowanych na Kick-Off.

Na razie jeszcze promo walki Asuki z Charlotte. Swoją drogą chyba przemyśleli w tym roku sprawę i wpuszczają ludzi odpowiednio wcześniej, bo wygląda na to, że na czas pojedynków z Kick-Off będziemy już mieli właściwie komplet widzów.

Eksperci chcieli pogadać o walce o SmackDown Women’s Championship, ale przerwało im nadejście Miss Money In The Bank, Carmelli. Ta stwierdziła, że powinniśmy mówić o niej, a nie Charlotte i Asuce. Po chwili oddaliła się, by szykować się do WrestleMania Women’s Battle Royal.

Przenosimy się do stolika komentatorskiego, gdzie są teraz Jerry Lawler, Byron Saxton i Jim Ross, którzy skomentują Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Kick-Off #1: Andre The Giant Memorial Battle Royal

Wszyscy są już w ringu i mamy oczywiście ogromny chaos, więc pewnie dopiero z czasem będziemy się szczegółowo orientować w sytuacji. Pierwsze rozczarowanie jest takie, że ostatecznie nie ma żadnych niespodzianek i walczą tylko zapowiedziani wcześniej zawodnicy, zatem w ringu mamy głównie jobberów.

Jako pierwszy z walką pożegnał się Aiden English, a po chwili to samo spotkało Konnora z Ascension i Curta Hawkinsa. W całym chaosie Goldust i R-Truth pozwolili sobie na chwilę zabawy, ale skończyło się to tym, że Goldust wyrzucił Trutha z ringu. Parę sekund później z pojedynkiem pożegnał się też Primo.

Kolejne eliminacje to Mike Kanellis i Tyler Breeze, a tymczasem Dolph Ziggler bodajże trzeci raz ledwo ratował się przed wyrzuceniem z ringu. Uratować nie zdołał się natomiast Victor i delikatnie przejaśnia nam się w ringu, choć wciąż mamy tłum. Z uczestników walki szanse na zwycięstwo wydają się mieć Matt Hardy, Ziggler i Kane, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Hardy poobijał Goldusta w narożniku, a z kolei Ryder szykował się do Broski Boota dla Zigglera, ale wtedy z ringu wypchnął go Mojo Rawley. Gable efektownie pozbył się z ringu Karla Andersona, a moment później w walce nie było już jego partnera tag teamowego – Luke’a Gallowsa, którego wyrzucił Titus O’Neil.

Chwila reklam (promo walki Brock Lesnar-Roman Reigns), po czym wracamy na ring, a tutaj Revival wyrzucili Apollo oraz Sheltona Benjamina. Z pojedynkiem pożegnał się i Rhyno, ale Miztourage z kolei zaskoczyli eliminując Revival, chociaż sami pożegnali się z walką z pomocą Kane’a. John Cena przyglądał się akcji z trybun, a tymczasem Kane załatwił jeszcze Fandango, a Baron Corbin łatwo poradził sobie z Heathem Slaterem. Wcześniej wyleciał też Sin Cara, a tymczasem w ringu szykowała się konfrontacja dwóch największych zawodników, czyli Corbina i Kane’a, ale gdy panowie patrzyli na siebie to pozostali zawodnicy ich zaatakowali. Szybko jednak padły koalicje i znowu wszyscy walczyli ze wszystkimi. Wydawało się, że na falę wskoczył Titus, ale ostatecznie Ziggler zaskoczył go Superkickiem i posłał następnie na podłogę. Goldust popisał się paroma Powerslamami, po czym niezbyt elegancko kopnął Dillingera, ale gdy to samo chciał zrobić z Zigglerem to spotkała go kontra. Dolph pozbył się go z ringu, ale sam miał problemy z Hardym, który wpadł jednak na Dillingera. Przez chwilę mieliśmy licytację na „10” i „Delete”, ale to doświadczony Matt przeszedł do ataku i wyrzucił rywala. Po chwili zamieszania Kane wyrzucił Zigglera, ale sam został z kolei wyrzucony przez Corbina. Tym samym w ringu pozostało już tylko trzech: Mojo Rawley, Baron Corbin i Matt Hardy. Jak wiemy pierwszych dwóch wygrało już Andre The Giant Memorial Battle Royal, więc już można przewidywać, że wygra Hardy. Rawley i Corbin zaczęli jednak współpracować i już mieli wyrzucić Hardy’ego, gdy zobaczyliśmy intro Wyatta i w ringu jest Bray Wyatt! Bray wystawił Mojo na eliminację przez Matta i choć ten sam nadział się na mocną akcję od Corbina, to po chwili Bray zajął Barona przyjmując jego End of Days. Moment później Matt skorzystał jednak z tego i wyrzucił Corbina, a jak się okazało, po tym został ogłoszony zwycięzcą, bo Bray nie brał oficjalnie udziału w walce.

Zwycięzca: Matt Hardy – 16.36

Po walce Hardy świętował zwycięstwo razem z Wyattem, który najwyraźniej łączy z nim teraz siły.

Znów przypomnienie karty WrestleManii. Rozpoczynamy drugą godzinę Kick-Off, która emitowana jest także na USA Network.

Mała zmiana w panelu dyskusyjnym – miejsce JBL’a zajął Peter Rosenberg.

Kolejny meldunek od Sama Robertsa, który tym razem jest już wśród fanów na trybunach.

Czas na drugi pojedynek – wyłonimy teraz nowego mistrza Cruiserweight.

Kick-Off #2: Cedric Alexander vs. Mustafa Ali – WWE Cruiserweight Championship Match

Jest to finał turnieju o zawieszone mistrzostwo Cruserweight. Turnieju, który wypadał w ostatnich tygodniach naprawdę dobrze, dzięki czemu odżył nam program 205 Live. Miejmy nadzieję, że i teraz panowie dadzą radę.

Obaj zawodnicy byli wyraźnie podekscytowani taką szansę, ale pora na akcję, więc mamy zwarcie w którym odrobinę lepiej radził sobie Alexander. Ali jednak nieźle odpowiedział i po Hurricanranie mina Cedrica nie była już tak przekonująca. Sędzia z trudem rozerwał zwarcie w narożniku i panowie nakręcili się, ruszając z ciosami. Alexander popisał się Hurricanraną i Dropkickiem, po czym przytrzymał rywala w Arm Stretchu, ale nie potrwało to długo, a Ali odgryzł się Pop-Out Dropkickiem. Cedric posłał przeciwnika kopniakiem na podłogę i wyskoczył na niego z Planchą. Wracamy na ring, gdzie Alexander uspokoił nieco akcję, ale po chwili popisał się wysokim Back Body Dropem, który dał mu 2 count. Cedric miał sytuację pod kontrolą, ale tylko do tego momentu, bo Mustafa poderwał się z Clotheslinami, a po kopniaku w narożniku zdołał też wykonać X-Factor, które dało mu 2 count. Ali zamroczył rywala Spin Kickiem, ale Alexander odpowiedział poprzez Spanish Fly i obaj zawodnicy znaleźli się na macie. Alexander nadział się na kopniaka przy szarży, ale ładnie przechwycił z kolei rywala przy próbie Tornado DDT i umieścił go na narożniku, myśląc nad wzmocnionym Lumber Checkiem. Ostatecznie nic z tego, ale trwa rywalizacja na linach i ostatecznie to Ali popisał się efektownym Spanish Fly z narożnika! Po chwili Mustafa zgarnął z tego 2 count, ale sam odczuł skutki tej akcji. Ali ustawił rywala pod swoją akcję kończącą, ale nic z tego, bo Cedric wypchnął go na podłogę. Mustafa zaliczył bardzo nieprzyjemne lądowanie, ale sprowokował rywala do dalszej walki i Alexander trochę się podpalił, bo mógł poczekać na zwycięstwo przez Count-Out, a z frustracji wrzucił rywala na ring i szukał odliczenia go do trzech, co się nie udało. Alexander zaczynał przesadnie poddawać się emocjom i dostał odwróconą Hurricanranę, a do tego mamy też Tornado DDT oraz 054 od Aliego! Z pewnością Cedric nie zdołałby odkopać po tej akcji, ale na swoje szczęście był blisko lin i w ten sposób przerwał liczenie. Szykowała się powtórka, ale tym razem Ali już nie trafił, a Alexander odzyskał oddech i po małej wymianie słów poczęstował rywala nieprzyjemnymi łokciami. Ali nie zamierzał się poddawać, ale czekał go kolejny Back Fist, a do tego Lumber Check i Cedric został mistrzem.

Zwycięzca i nowy WWE Cruiserweight Champion: Cedric Alexander – 12.19 via Pinfall


Nieco ponad pół godziny do rozpoczęcia WrestleManii, ale na razie na tapecie walka o mistrzostwo Interkontynentalne, która zapowiada się bardzo interesująco.

Reporterka poprosiła o komentarz Johna Cenę, który świetnie się bawił oglądając akcję z perspektywy trybun i wcale nie narzekał na swoją sytuację, wznosząc toast za WM.

Pora na ostatni pojedynek w Kick-Off, a do Michaela Cole’a i Corey Gravesa dołączyły gościnnie Beth Pheonix oraz Paige.

Kick-Off #3: WrestleMania Women’s Battle Royal

Już na pierwszy rzut oka widzę, że oprócz zawodniczek z RAW i SmackDown mamy pare pań z NXT, w tym mignęły mi Dakota Kai, Bianca Belair, Kairi Sane i Peyton Royce.

W ringu jest też zawodniczka z Indii, która nie tak dawno podpisała kontrakt z WWE, a tymczasem na wejściu wszystkim podpadła Carmella i ona jako pierwsza pożegnała się z walką, a po chwili taki sam los spotkał Danę Brooke. Do zsynchronizowanego ataku przystąpiły zawodniczki z NXT (oprócz już wymienionych jest też Taynara Conti), które wyszły z tego górą i wzniosły nawet chant „NXT!”. Ku rozczarowaniu Paige z walką pożegnałą się Mandy Rose z Absolution, natomiast Bianca Belair popisała się z kolei 450 Splashem. Po chwili było już po Absolution, bo z walką pożegnała się Sonya Deville.

Po przerwie w ringu jeszcze bardziej się przerzedziło, a z walką pożegnała się choćby Kairi Sane. Wyeliminowana została Lana oraz przybyszka z Indii, natomiast coraz lepiej radził sobie Riott Squad, który pozbył się choćby Conti. Belair skorzystała ze swoich włosów w ataku na Lynch, ale Becky solidnie odpowiedziała, bo posyłając ją kopniakiem poza ring. Na falę wskoczyła natomiast Dakota Kai, która efektownie zaatakowała Becky i Naomi, ale z Banks nie poszło jej już dobrze, bo Sasha wypchnęła ją z ringu. Ku niezadowoleniu fanów z ringiem pożegnały się Naomi oraz Becky Lynch, a tymczasem Riott Squad załatwił Mickie James. Peyton powaliła Morgan i Riott ładnymi kopniakami, ale potem wyniosła ją Logan i Riott Squad wyrzucił Australijkę z ringu, co również niezbyt spodobało się publiczności. Natalya chciała się podłączyć pod Riott Squad, ale nic z tego, choć mimo wszystko doświadczona Kanadyjka twardo walczyła. Bayley uratowała Sashę Banks i wraz z nią wyrzuciła Natalyę oraz Morgan, a po chwili także Ruby Riott. Banks i Logan rywalizowały na krawędzi ringu, ale wtedy Bayley wypchnęła Logan i po chwili w walce pozostała już jeden na jeden z Sashą. Banks zasygnalizowała, że chce się pogodzić z Bayley, ale ta nie dała się podejść i wyrzuciła Banks z ringu. Wydawało się, że tym samym Bayley wygrała, ale okazuje się, że wcześniej Naomi wypadła pod linami, a nie nad nimi, więc i ona jest jeszcze w akcji. I po chwili Naomi wyrzuciła zaskoczoną takim obrotem spraw Bayley, wygrywając pierwszy WrestleMania Women’s Battle Royal.

Zwyciężczyni: Naomi – 9.43


Na koniec jeszcze promo walki Brocka Lesnara z Romanem Reignsem i pora już kończyć Kick-Off, a zaczynać jeszcze poważniejszą zabawę. Dzięki za śledzenie relacji z Kick-Off, a raport z całej WrestleManii pojawi się na stronie kilkadziesiąt minut po zakończeniu transmisji tego PPV.


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-04-2018, 06:43
Host: 45.60.136.195.intelly.pl, IP: 195.136.60.45

Średnia WrestleMania. Jedyny plus że nieprzewidywalna. Ale nie r w a, jakieś dziecko obojniak mistrzem?

autor: piekielny

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
WrestleMania 34 była:

rewelacyjna!
bardzo dobra
dobra
średnia
słaba
fatalna!27. kwietnia 2018


50 Man Royal Rumble Match

Mistrzostwo Universal
Steel Cage Match

Brock Lesnar
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Interkontynentalne
Ladder Match

Seth Rollins
vs
Finn Balor
vs
Miz
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Jeff Hardy
vs
Jinder Mahal

Mistrzostwo Tag Teamów RAW (wakowane)

Sheamus i Cesaro
vs
Woken i Bray Wyatt

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Usos

Mistrzostwo Cruiserweight WWE
Cedric Alexander
vs
Mustafa Ali

John Cena
vs
Triple H

Casket Match
Undertaker
vs
Rusev
8. kwietnia 2018


Mistrzostwo WWE Universal
Brock Lesnar
pokonał
Romana Reignsa

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Shinsuke Nakamurę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Triple Threat Match

Seth Rollins
pokonał
Miza
i Finna Balora

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Fatal 4 Way

Jinder Mahal
pokonał
Randy'ego Ortona
Bobby'ego Roode'a
i Ruseva

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte Flair
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Braun Strowman i Nicolas
pokonali
Shamusa i Cesaro

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Bludgeon Brothers
pokonali
The Usos
i The New Day

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Finał turnieju

Cedric Alexander
pokonał
Mustafę Aliego

Mixed Tag Team Match
Triple H
i Stephanie McMahon
vs
Kurt Angle
i Ronda Rousey

Andra The Giant Mamorial Battle Royal
Zwycięzca:
Matt Hardy

WrestleMania Women's Battle Royal

Zwyciężczyni: Naomi

Mixed Tag Team Match
Kurt Angle i Ronda Rousey
pokonali
Triple H'a
i Stephanie McMahon

Tag Team Match
Shane McMahon
i Daniel Bryan
pokonali
Kevina Owensa
i Samiego Zayna
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.