wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Akam blisko powrotu na ring, Sasha Banks nawiązuje do chęci odejścia z WWE?, Joey Ryan wyjaśnił swoją przyszłość, Ruszyły prace na stadionie w Jeddah, WWE definitywnie zrezygnuje z poniedziałkowych live eventów SmackDown?, Goldberg na najbliższym SmackDown, Data pierwszej walki o AEW World Championship
Dodano: 31-05-2019, 10:04
Akam z Authors of Pain jest już ponoć o krok od zielonego światła względem powrotu na ring. Zawodnik pauzuje od stycznia, gdy doznał kontuzji kolana. AoP wkrótce powinni powrócić do telewizji, lecz nie do końca wiadomo na razie do którego brandu trafią – wiele będzie zależało od pomysłu WWE na program dla tego zespołu.

Sasha Banks zdaje się wciąż nawiązywać w mediach społecznościowych do chęci opuszczenia WWE, bowiem napisała tym razem na Twitterze cytat z utworu „Dumb It Down” Kendricka Lamara: Podbiję swoje największe marzenia. Założę się, że gdy otworzysz tę klatkę to rozwinę skrzydła. Przypomnę, że Banks przestała występować na galach WWE po weekendzie WrestleManii i według niektórych źródeł poprosiła o rozwiązanie umowy.

Joey Ryan poinformował, że ostatecznie nie dołączy do AEW ani WWE i będzie kontynuował swoją karierę na scenie niezależnej.

Tymczasem na stadionie w Jeddah rozpoczęła się już budowa konstrukcji pomyślanej w kontekście gali WWE Super ShowDown, która odbędzie się 7 czerwca.

WWE odwołuje kolejne live eventy SmackDown zapowiedziane na poniedziałki i prawdopodobnie definitywnie zrezygnuje z dodatkowych gal tego dnia. Federacja chce mieć do dyspozycji oba rostery z uwagi na wprowadzoną zasadę „Wild Card”, która zakłada wykorzystanie osób ze SmackDown także na RAW i odwrotnie.

Tymczasem na przyszłotygodniowe SmackDown zapowiedziany został Goldberg, który wypowie się o swojej walce z Undertakerem na Super ShowDown. Przypomnę jeszcze, że sam Undertaker został z kolei zapowiedziany na najbliższy odcinek RAW.

Chris Jericho poinformował, że jego walka z Adamem Pagem, która ma wyłonić pierwszego mistrza AEW, odbędzie się 31 sierpnia na gali All Out w Chicago.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-04-2019, 00:19
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

wm słaba max!!! ale to max 4/10.
suplex miza do zapamiętania bo mocne to było!! fajnie że kofi zdobył pas i przegrał lesner.. reszta żeby nie powiedzieć gorzej to po prostu bardzo słabo, a samo mainevent zawiodło mnie bardzo i chodzi o poziom walk przede wszystkim. nawet 3/10 dał bym.

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.