wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kontrowersje wokół zakończenia walki wieczoru WrestleManii, odejście Rondy Rousey oraz Brocka Lesnara, decyzja o walce Universal z ostatniej chwili, Batista kończy karierę, John Cena o gimmicku "Doktora Thugonomiki", napastnik na Breta Harta zwolniony z aresztu, spoiler walki o mistrzostwo WWE, więcej o bumpie Mustafy Aliego, dwie divy NXT w głównym rosterze?, gratulacje dla Becky Lynch, Conor McGregor spoileruje pojawienie się w WWE?, zakończenie WrestleManii oraz problemy fanów, zapowiedź dzisiejszego RAW
Dodano: 08-04-2019, 20:43
* Pojawiła się pogłoska, jakoby Ronda Rousey nie kryła niezadowolenia z końcówki walki o oba tytuły mistrzowskie, bowiem miała odkopać z pinu, a triple threat match miał zakończyć się zmuszeniem Charlotte do poddania przez Becky Lynch. Sytuację jakoby potwierdza fakt, że ramiona Rondy nie dotykały maty, gdy była odliczana przez Becky. Z drugiej strony Dave Meltzer zaprzeczył tym doniesieniom, jakoby plan taki obowiązywał od samego początku. Dodał, że Ronda skończyła pojedynek z poważnym złamaniem ręki.

* Tymczasem coraz pewniejsze jest rozstanie Rondy z ringiem i to prawdopodobnie na bardzo długi czas. Niewykluczone, że pojawi się dzisiaj na RAW po raz ostatni. Podobnie mieć się może sytuacja z Brockiem Lesnarem, który ma zmierzyć się z Danielem Cormierem na UFC 241.

* Decyzja o rozpoczęciu WrestleManii walką o mistrzostwo Universal zapadła dosłownie na kilka minut wcześniej. Hulk Hogan nawet nie wiedział, dlaczego pojawia się Paul Heyman w tym dokładnie momencie.

* Tuż po porażce z Triple H'em na WrestleManii, Batista ogłosił na twitterze, że w wieku 50 lat kończy karierę. W tej chwili skoncentruje się z pewnością na przyszłości związanej z branżą filmową.

* John Cena wyjawił, że w związku z ukończeniem zdjęć do nowego filmu, postanowił pojawić się osobiście na WrestleManii, gdzie powrócił jednorazowo do persony "Doktora Thugonomiki". Dodał, że nieco dziwnie się czuł w tym gimmicku, lecz uznał to za coś znacznie lepszego, niż pojawienie się na miejscu drogą satelitarną (jak wiadomo Cena pojawił się również na ceremonii Hall of Fame).

* Szaleństwo napastnika, który podczas ceremonii Hall of Fame zaatakował Breta Harta, jedynie potwierdza jego wypowiedź dla ABC News. Zapytany, dlaczego zaatakował Breta odpowiedział, że "nadarzył się ku temu odpowiedni moment". Zachary Madsen, bo tak brzmi jego nazwisko, wypuszczony został z aresztu i oczekuje na sprawę sądową.

* Wygląda na to, że WWE przyspoilerowało zakończenie walki o mistrzostwo WWE wystawiając w sklepie wwe.com koszulki Kofiego z napisem "New Champ", zanim jeszcze pojedynek zakończył się.

* Mustafa Ali poinformował na twitterze, że ostatecznie nic poważnego nie stało się mu po fatalnie wyglądającym bumpie podczas Andre The Giant Memorial Battle Royal. Ali niefortunnie uderzył głową w stół komentatorski, po czym błyskawicznie zajęła się nim opieka medyczna.

* Ponoć Kairi Sane oraz Candice LeRae mają dołączyć w najbliższym czasie do głównego rosteru.

* Rozgrzały się konta twitterowe gwiazd oraz legend WWE, które złożyły gratulacje Becky Lynch zwycięstwa tytułów mistrzowskich kobiet RAW i SmackDown. Wpisy zamieścili m.in. tacy jak: Mick Foley, Sheamus, Natalya, Zelina Vega, Lana oraz kilka innych osób z WWE.* Wpis zamieścił także Conor McGregor jakoby sugerując, że sam wkrótce pojawi się w WWE:* Apropos samej WrestleManii, a konkretnie jej zakończenia, dodać należy, że stadion MetLife opustoszał dosłownie w kilka minut. Zdjęcie zrobione tuż po zakończeniu gali prezentuje się następująco:* Znacznie odmiennie miała się sytuacja z powrotem fanów do hoteli, czy domów. Osoby, które nie zdążyły na pociąg przed 1:00 utknęły zdane na taksówki. Koszt powrotu kształtował się od stu do nawet, w skrajnych przypadkach, dwustu dolarów.

* Zapowiedź dzisiejszego WWE RAW:
- Pojawienie się mistrzyni kobiet RAW i SmackDown
- Seth Rollins pogromcą Bestii
- Big Dog o odzyskaniu swojego terenu
- Kolejne panowanie Finna Balora jako mistrza Interkontynentalnego
- Seria Curta Hawkinsa zakończona zdobyciem mistrzostwa tag teamów RAW

Autor:
Paweł BorkowskiDodano: 09-04-2019, 09:51
Host: agov178.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.253.178

Widać nikt nie ogląda Raw do końca tylko od razu płacze o łączenie pasów, pozazdrościć. Jak dla mnie Raw było jednym z najlepszych od dawien dawna. Cieszy powrót Zayna, chociaż osobiście nie lubię go jako heela to i tak jest świetny. McGregor w WWE? Czemu nie. Jest wygadany i potrafi przyciągnąć publikę. Spodziewałem się natomiast kto przerwie Eliasowi koncert, zawsze jest miło zobaczyć go powracającego na taki segnemt. Jestem ciekawy co będzie na Smackdown, a przyszły tydzień pokaże kierunek w jakim pójdzie WWE.

autor: just another victim

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.