wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sheamus powraca do pracy w WWE, Impact Wrestling blisko nowej umowy telewizyjnej, Allie tłumaczy odejście z IW na rzecz AEW, WWE przygotowuje nowy stage, Andrew Everett powraca do akcji, Zmiana w walce Winners Take All, Prawdopodobny Ladder Match na Extreme Rules, Spoilery z RAW: jaka była rola Paula Heymana przy wczorajszej tygodniówce, przebieg Falls Count Anywhere i informacje o Lashleyu oraz Strowmanie, debiut z NXT, zmiana mistrza 24/7, rozbicie pary w telewizji, duży heel turn na koniec RAW
Dodano: 02-07-2019, 08:41
PWInsider informuje, że Sheamus powraca już pomału w trasę z rosterem WWE, choć na razie zaangażowany został jedynie w sesje rozdawania autografów, lecz jest to sygnał, iż wkrótce można go oczekiwać znów w ringu. Zawodnik pauzował od kwietnia, gdy pojawiły się informacje o wstrząśnieniu mózgu, które miało się zakończyć jakimiś powikłaniami. Przez jakiś czas status Sheamusa stał pod znakiem zapytania, lecz z najnowszych wieści wynikało już, że będzie mógł dalej występować.

Jak wiadomo Impact Wrestling jest bardzo rozczarowane współpracą z Pursuit Channel i poszukuje nowej stacji telewizyjnej. Według „Voice of Wrestling” ta sztuka niemal się już udała, bowiem IW ma negocjować z AXS TV i rozmowy są na ostatniej prostej. AXS transmituje obecnie gale Women of Wrestling i New Japan Pro Wrestling. Z tego co wiadomo choć IW i NJPW mogą wkrótce dzielić wspólny kanał, to dalej nie będzie tematu współpracy między federacjami, gdyż japońska strona nie jest tym po prostu zainteresowana.

Po AEW Fyter Fest, Allie wypowiedziała się o tym czemu pozostawiła Impact Wrestling na rzecz AEW. Zawodniczka stwierdziła, że spędziła w Impact dużo czasu i czuła, iż ta historia po prostu dobiega końca. Mniej więcej w tym samym okresie pojawiło się AEW, co wywołało u niej dużą ekscytację i chciała wziąć udział w początkach tej federacji. Dodała, że z IW wiąże same dobre wspomnienia, podobnie jak z wszystkimi występującymi tam zawodniczkami.

WWE przygotowuje obecnie nowy stage, na pewno pod kątem RAW, a możliwe, iż także innych gal głównego rosteru. Prace trwały od jakiegoś czasu, ale teraz je przyspieszono i możliwe, że nowy wystrój eventów zobaczymy już wkrótce.

Były zawodnik Impact Wrestling, Andrew Everett, poinformował, że po kilku miesiącach rehabilitacji doszedł już do siebie po urazie więzadła pobocznego piszczelowego. Zawodnik wystąpi 28 lipca na gali WrestleCircus.

Do karty Extreme Rules PPV nie trafiło żadne nowe starcie, natomiast federacja potwierdziła, że Winners Take All Match pomiędzy Sethem Rollinsem i Becky Lynch, a Baronem Corbinem i Lacey Evans będzie pojedynkiem Extreme Rules.

Poczekamy jeszcze na potwierdzenie na dzisiejszym SmackDown, lecz wiele wskazuje na to, iż pojedynek Kofiego Kingstona z Samoa Joe o mistrzostwo WWE na Extreme Rules będzie Ladder Matchem.

Uwaga na spoilery z RAW!
|
|
|
|
|
|
|

Wczorajsze RAW było pierwszym pod sporym nadzorem Paula Heymana i choć nie przejął on jeszcze pełni swoich obowiązków, gdyż WWE miało już zabookowane swoje plany względem Extreme Rules, to po gali na pewno dało się odczuć wpływ Heymana. Z tego co wiadomo rzeczywiście odegrał on już dużą rolę w ten poniedziałek i spora część gali była rozpisana bezpośrednio przez Paula, a Vince McMahon jedynie ją zaakceptował, nie mieszając się w jego segmenty. Heyman miał odpowiadać między innymi za początkowy Falls Count Anywhere, segment z Marią Kanellis czy zakończenie show.
Choć tygodniówka na pewno nie była jeszcze idealna to zebrała jak na razie dość dobre recenzje wśród zagranicznych widzów. Sporo pochwał pojawiło się też na Twitterze i to nie tylko od fanów, ale też różnych osób z wrestlingowego biznesu, w tym Taza, Micka Foleya czy Lance’a Storma. Do Extreme Rules prawdopodobnie rola Paula odnośnie RAW będzie wyglądała podobnie jak teraz (to samo w przypadku Erica Bischoffa na SmackDown), a z czasem będzie on przejmował coraz więcej odpowiedzialności za show. Oczywiście programy nadal odbywają się na zasadach PG, lecz poszedł też sygnał, iż tygodniówki mogą teraz zawierać trochę ostrzejszych momentów i języka, stąd choćby segment otwierający RAW, gdzie Corey Graves powiedział też „Holly shit”, co wcześniej było dla komentatorów niewskazane.

Przechodząc już jednak do wydarzeń z RAW to galę otworzył Falls Count Anywhere Match pomiędzy Braunem Strowmanem i Bobbym Lashleyem. Pojedynek zakończył się bez rozstrzygnięcia, po tym jak Strowman pchnął Lashleya na scenie w ten sposób, że panowie przelecieli przez ścianę LED, co skończyło się jej wyłamaniem i paroma wyładowaniami elektryczności. Był to oczywiście koniec pojedynku i obaj zawodnicy opuścili arenę w karetkach.
WWE podało potem informację, że Lashley dochodzi do siebie i obyło się u niego bez większych urazów, natomiast Strowman mógł uszkodzić śledzionę. Informacje są oczywiście storyline’owe, ale ostatnio mówiło się o urazie Brauna, więc być może wypisano go na jakiś czas z telewizji. Jeśli Strowman jest w stanie dalej występować to można oczekiwać rewanżowego starcia obu panów na Extreme Rules.
Podczas RAW zadebiutowali mistrzowie tag teamowi NXT, Street Profits. Z tego co wiadomo na razie nie będzie to jednak pełnoprawny awans z NXT, a w każdym razie zawodnicy dalej będą pojawiać się w żółtym brandzie.

Drake Maverick odzyskał 24/7 Championship pokonując z zaskoczenia R-Trutha. W segmentach na RAW brała udział także jego świeżo upieczona żona.


W trakcie RAW odbył się nieco dziwny segment z walką Setha Rollinsa i Becky Lynch z Mikiem i Marią Kanellis. Podczas starcia Maria zasugerowała, że jest w ciąży, po czym zaczęła krytykować swojego męża za to, iż nie jest wystarczająco męski dla kogoś takiego jak ona. Całą podstawą tego storyline’u było prawdopodobnie odłączenie Marii od jej męża. Ponoć Heyman jest dużym fanem Marii i będzie ją widział na RAW, natomiast podobnie jak wiele innych osób nie ma przekonania do Mike’a, więc parę postanowiono rozdzielić w telewizji.

Na koniec wczorajszego RAW doszło do heel turnu AJ Stylesa, który po porażce z Ricochetem zaatakował mistrza Stanów Zjednoczonych. Dołączyli do niego przy tym Luke Gallows z Karlem Andersonem i cała trójka ponownie ma występować na RAW jako stajnia pod nazwą The Club.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.