wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po
paru miesiącach spekulacji wiadomo już oficjalnie, że John Morrison związał się kilkuletnią umową z WWE. Dla zawodnika będzie to powrót do federacji po ponad ośmiu latach, gdyż opuścił on szeregi WWE w listopadzie 2011 roku. 
Na jesieni kilka gwiazd WWE przedłużyło swoje kontrakty z federacją, natomiast w grudniu nastąpiło z kolei rozwiązanie kontraktów z paroma osobami, które nie były zbytnio wykorzystywane w WWE TV. Za porozumieniem stron WWE rozstało się z Sin Carą, Lukiem Harperem oraz The Ascension (Viktorem i Konnorem). Do marca 2020 roku całą czwórkę obowiązuje 3-miesięczna klauzula zakazu występów na galach telewizyjnych oraz PPV od innych federacji. 

WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło czołowe gwiazdy 2020 WWE Hall of Fame. Głównymi postaciami ceremonii będą członkowie grupy nWo (w składzie: "Hollywood" Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Sean Waltman) oraz Batista. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku i otworzy weekend WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aliyah bierze udział w storylinie mającym wyjaśnić zabieg nosa, Young Bucks o tym czy zmierzą się przeciwko sobie w ringu AEW, Aktualna mistrzyni WWE sonduje szanse na powrót do Japonii?, Flamita podpisał kontrakt z Ring of Honor, Rusev dementuje plotki o nowej umowie z WWE, WWE potwierdziło ostatnią uczestniczkę drużyny SmackDown na Survivor Series, Mark Henry o feudzie Braya Wyatta z Danielem Bryanem
Dodano: 18-11-2019, 07:09
„Wrestling Observer” informuje, że Aliyah tak naprawdę nie złamała nosa podczas ostatniego odcinka NXT i była to zaaranżowana, storyline’owa sytuacja. Federacja zastosowała takie zagranie, by wytłumaczyć operację nosa zawodniczki, której ta zamierza się wkrótce poddać. W chwili obecnej nie wiemy czy jest to zabieg wymuszony przez jakieś problemy zdrowotne czy jedynie operacja plastyczna.

Podczas panelu Starrcast, Young Bucks odnieśli się do tego jakie są szanse na to, iż zmierzą się przeciwko sobie w ringu AEW. Panowie stwierdzili, że szanse są dość duże, ale w sytuacji, gdy mieliby się zmierzyć choćby w ramach jakiegoś turnieju. Nick i Matt Jacksonowie powiedzieli, że ich zdaniem historie z feudami braci są oklepane i nie chcą nigdy robić czegoś takiego, więc możemy się spodziewać ich walki w ringu AEW, ale nie będzie ona efektem żadnego feudu.

Ponoć Kairi Sane nie jest zbytnio zadowolona ze swojej przygody z WWE i ogółem z pobytu na stałe w Stanach Zjednoczonych. Zawodniczka ma sondować inne opcje i z chęcią wróciłaby do Japonii, a obecnie przydarza się ku temu doskonała okazja. Po tym jak Bushiroad przejęło federację Stardom, pojawiły się tam większe możliwości finansowe i japońska federacja będzie mogła złożyć Sane konkurencyjną ofertę, także pod względem zarobków. Szansa na taki transfer pojawi się już w przyszłym roku, gdyż w 2017 roku Sane podpisała 3-letnią umowę z WWE, więc pozostało jej już tylko kilka miesięcy kontraktu.

Flamita podpisał ponoć roczną umowę z Ring of Honor i rozpocznie regularną pracę w tej federacji od 13 grudnia i gali Final Battle. Zawodnik zadebiutował w ROH w październiku podczas Honor United UK Tour, gdy zastąpił kontuzjowanego Bandido.

Rusev zdementował na Twitterze plotki jakoby podpisał nową umowę z WWE, co zasugerował jeden z fanów. Przed paroma miesiącami pojawiały się doniesienia, iż obecny kontrakt Ruseva wygasa wkrótce, choć nie podano żadnej konkretnej daty, więc ciężko tak naprawdę powiedzieć do kiedy obowiązuje aktualna umowa zawodnika.

WWE oficjalnie potwierdziło, że skład drużyny kobiet SmackDown na Survivor Series uzupełni Nikki Cross, która dołączyła do wcześniej ogłoszonej czwórki: Sashy Banks, Lacey Evans, Carmelli i Dany Brooke. Gala Survivor Series odbędzie się 24 listopada i przypomnę, że podczas tej edycji mają się odbyć dwie tytułowe walki tej gali, lecz w wariantach 3-zespołowych, gdyż tym razem rywalizować będą ekipy RAW, SmackDown oraz NXT.

Podczas „Busted Open Radio” Mark Henry odniósł się do obecnego programu Braya Wyatta z Danielem Bryanem i stwierdził, że może to być pierwszy feud, podczas którego fani nie będą kibicować „Fiendowi”. Henry powiedział, że Bryan ma wystarczające poważanie wśród fanów i umiejętność opowiedzenia w ringu historii, iż jego zdaniem na Survivor Series w walce o WWE Universal Championship zobaczymy sprzedanie ciekawej opowieści. Mark wspomniał, że jest skłonny założyć się, iż Bryanowi uda się sprzedać historię na tyle, że w połowie walki zdamy sobie sprawę z tego, iż fani po raz pierwszy gwiżdżą na „Fienda” i kibicują jego rywalowi.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
vs
Becky Lynch i Charlotte Flair

TLC Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

"The Fiend" Bray Wyatt
vs
The Miz

Rusev
vs
Bobby Lashley

Aleister Black
vs
Buddy Murphy
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniela Bryana

Survival Series Match
Mężczyzn
Team SmackDown
pokonało
Team RAW
i Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team NXT
pokonało
Team RAW
i Team SmackDown

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego
Shinsuke Nakamurę
i
Mistrza
Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Shayna Baszler
pokonała
Becky Lynch
i
Bayley

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
pokonali
Revival
Undisputed Erę

Mistrzostwo NXT
Adam Cole
pokonał
Pete'a Dunne'a

Mistrzostwo Cruiserweight
Międzybrandowy Triple Threat Match

Lio Rush
pokonał
Akirę Tozawę
i Kalisto

10 Team Battle Royal
Zwycięzcy:
Dolph Ziggler
i Robert Roode
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.