wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Will Ospreay z urazem i zakazem wykorzystywania dotychczasowego theme songu, Kontuzje po AEW Fight for the Fallen, Cody Rhodes o tym czy ostatnia gala nie była zbyt długa, Tony Khan o tym czego się spodziewać po programie AEW w TNT, Co planuje teraz Dustin Rhodes?, Za tydzień specjalne RAW Reunion + Jim Ross odrzucił zaproszenie na to wydarzenie
Dodano: 15-07-2019, 12:44
NJPW poinformowało, że Will Ospreay pauzuje obecnie z powodu kontuzji, w związku z czym opuścił niedzielną galę i wątpliwy jest także jego status względem eventu zaplanowanego na 18 lipca. Federacja nie podała dokładnie co dolega Willowi. A skoro o Ospreay'u mowa to ten nie może już używać swojego theme songu „Elevated”, gdyż zakazała mu tego wytwórnia muzyczna, która posiada obecnie prawa do tego utworu.

Po gali AEW Fight for the Fallen nie brakuje problemów zdrowotnych, a najpoważniejsze dotknęły Britt Baker i Maxwella Jacoba Friedmana. W przypadku Baker już w trakcie walki było widać, że zawodniczka jest oszołomiona i jest z nią coś nie tak. Po gali potwierdziło się, że doznała wstrząśnienia mózgu, prawdopodobnie wskutek kopnięcia w głowę od Priestley.
Z kolei MJF uszkodził łokieć, przez co musiał się także wycofać z zaplanowanego występu na gali Inspire Pro Wrestling i w związku z tym zrzekł się też tytułu Pure Prestige, gdyż nie mógł stanąć w jego obronie. IPW poinformowało też, że MJF nie zawalczy już o pas, gdyż wkrótce będzie pracował na wyłączność w AEW. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz i ile może potrwać przerwa zawodnika.

Po Fight for the Fallen pojawiło się trochę krytycznych słów z uwagi na długość gali. Zdaniem wielu, AEW zaczyna powielać błędy WWE, gdyż wraz z Buy In show trwało blisko cztery i pół godziny. Podczas wywiadów po evencie odniósł się do tego Cody Rhodes, który stwierdził, że w jego odczuciu nie było zbyt długo i chcieli dać wszystkim sporo czasu, stąd tak się to przeciągnęło. Zaznaczył natomiast, że ich show na TNT będzie trwało dwie godziny i będzie to nieprzekraczalny limit.

Nieco więcej o zbliżającym się programie telewizyjnym powiedział Tony Khan. Ten stwierdził, że po ostrzejszym AEW Fyter Fest pojawiło się dużo dyskusji czy tak będzie wyglądał ich produkt. Zaznaczył jednak, że Fight for the Fallen było już zdecydowanie inne i w tym kierunku powinni nastawiać się fani, gdyż ich show na TNT będzie zdecydowanie bardziej zbliżone do tego co pokazali teraz, niż do tego co wydarzyło się na Fyter Fest. Khan zasugerował, że wkrótce powinny pojawić się jakieś oficjalne ogłoszenia w sprawie show telewizyjnego, natomiast teraz skupiają się na All Out. Tony zdradził też, że jako trzy główne walki w Chicago rozpatrują pojedynki Chris Jericho/Hangman Page, Kenny Omega/Jon Moxley oraz Cody/Shawn Spears i te starcia będą najbardziej promowane w nadchodzących tygodniach.

Po występie na Fight for the Fallen, Dustin Rhodes zdradził z kolei, że być może nie zakończy jednak kariery w tym momencie i mimo pięćdziesiątki na karku pooglądamy go jeszcze trochę w ringu. Dodał jednak, że na razie ma czas na zasłużony odpoczynek, a o dalszych planach porozmawia z AEW za parę tygodni.

Podczas Extreme Rules WWE ogłosiło, że epizod RAW z 22 lipca będzie galą „RAW Reunion”, podczas której pojawi się wiele byłych gwiazd. Potwierdzono już obecność między innymi takich osób jak: Eric Bischoff, Steve Austin, Hulk Hogan, Ric Flair, Christian, Kurt Angle, Shawn Michaels, Scott Hall, Kevin Nash, Boogeyman, Shane Helms, Ted DiBiase Sr., Jimmy Hart, D-Von Dudley, Jerry Lawler, Sgt. Slaughter czy Santino Marella.

Co ciekawe, mimo kontraktu z AEW, na RAW Reunion zaproszony został Jim Ross, o czym poinformował sam zainteresowany. Dodał też, że Tony Khan nie miał nic przeciwko temu by przyjął zaproszenie, lecz on sam zdecydował się je odrzucić i nie zobaczymy go na gali WWE.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-07-2019, 22:09
Host: 89-65-141-235.dynamic.chello.pl, IP: 89.65.141.235

@ RKO
Hejterzy?Nie....ci co sie z zdaniem Wasa I jego widzimisie nie zgadzaja to hejterzy?Nie sadze.......

autor: satan_tm_0

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.