wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Najbliższa walka o ROH World Championship, Segment otwierający RAW - jakie zmiany szykuje WWE?, Kilka gwiazd NXT w drodze do głównych rosterów, WWE zapowiedziało powroty Samiego Zayna i Kevina Owensa, Co nagrano na przyszłotygodniowe RAW?, Grafik gwiazd WWE w najbliższym czasie
Dodano: 18-12-2018, 09:10
Ring of Honor ogłosiło, że Jay Lethal zmierzy się z Daltonem Castle o ROH World Championship podczas Honor Reigns Supreme, 13 stycznia w Concord (Północna Karolina).

Przechodzimy teraz do tematu RAW, więc jeśli ktoś nie oglądał i nie chce wiedzieć co nas czeka, niech dalej nie czyta. Galę otworzyli Vince, Stephanie oraz Shane McMahonowie, a także Triple H. Ci stwierdzili, że w ostatnim czasie przestali trochę słuchać fanów, ale to się zmieni i wspomniana czwórka będzie w nadchodzącym okresie kontrolować RAW, a także SmackDown, tak by podnieść poziom programów i dać fanom show, którego chcą i dlatego też głównym zarządzającym WWE mają być właśnie fani. Podkreślono, że poza świeżymi zestawieniami i większym akcentem na słuchanie fanów, w nadchodzących tygodniach oraz miesiącach zobaczymy także w głównym rosterze nowe gwiazdy. Niejako zapowiedziano zatem, że najbliższy okres będzie w WWE trochę nowym rozdaniem.

Szybko okazało się, że przynajmniej w kwestii nowych gwiazd nie były to słowa rzucone na wiatr. Od paru tygodni wiemy, że do głównego rosteru zmierza Lars Sullivan, ale na RAW potwierdzono także, że wkrótce z NXT awansują EC3, Lacey Evans, Nikki Cross oraz Heavy Machinery. W najbliższych miesiącach możemy zobaczyć na RAW i SmackDown nawet więcej gwiazd NXT, a być może także jakąś zupełnie nową twarz ze styczniowej grupy nowych nabytków WWE, o ile federacja sprowadzi na tyle duże nazwisko by od razu rzucić taką osobę do głównego rosteru.
Poza debiutami zapowiedziano także dwa ważne powroty, bowiem w akcji mają się znów znaleźć Sami Zayn oraz Kevin Owens. Nie podano na razie dokładnego terminu ich powrotu i zapewne poczekamy jeszcze trochę na tych zawodników, choć zwłaszcza w przypadku Owensa informacja o powrocie jest dość niespodziewana, bowiem mówiło się, iż będzie on zdrowy dopiero bliżej WrestleManii.Podczas RAW The Revival wygrali Fatal 4-Way Match o miano pretendentów do RAW Tag Team Championship. Natalya z kolei zwyciężyła Gauntlet Match i została pretendentką do RAW Women’s Championship. Zarówno Revival, jak i Natalya, swoje szansy na tytuły otrzymają już w przyszłotygodniowym odcinku RAW.

A skoro o tym mowa to następny epizod RAW wypada 24 grudnia, a WWE postanowiło w tym roku, że roster WWE otrzyma trochę wolnego, więc wczoraj po zakończeniu emisji nagrano od razu drugi epizod, do emisji w przyszłym tygodniu. Dla fanów na arenie oznaczało to aż 5-6 godzin tapingów, więc według korespondentów pod koniec drugiego nagrywanego odcinka na trybunach nieco się przerzedziło. Bez wyników oto co czeka nas za tydzień:
- RAW Women’s Championship: Ronda Rousey vs. Natalya
- Drew McIntyre vs. Dolph Ziggler vs. Finn Balor
- Seth Rollins vs. Baron Corbin
- Christmas Street Fight: Bobby Lashley vs. Elias
- segment Paula Heymana.

Po wczorajszych tapingach roster RAW ma teraz wolne aż do 26 grudnia, natomiast roster SmackDown przepracuje już tylko dzisiejsze tapingi. Tygodniówki z przyszłego tygodnia zostaną wyemitowane z odtworzenia, a zawodnicy i zawodniczki powrócą do pracy w WWE 26 grudnia wraz z tradycyjnym tego dnia live eventem w Madison Square Garden. Potem roster WWE otrzyma jeszcze kilka dni wolnego w okresie noworocznym, bowiem także epizody RAW i SmackDown zaplanowane na 31 grudnia oraz 1 stycznia będą wyemitowane z odtworzenia (WWE nagra ten odcinek RAW 28 grudnia, a SmackDown dzień później).

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-10-2018, 09:52
Host: user-5-173-32-115.play-internet.pl, IP: 5.173.32.115

Jest wielu młodych zawodników, którzy dobrze poprowadzeni mogliby urosnąc do miana legend, no ale po co skoro można upychac do ME dziadków a nie próbowac nowych rzeczy

autor: MattSydal

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.