wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Grafik Romana Reignsa i niewiadoma dotycząca jego walki na WrestleManii, Wątpliwości odnośnie pojedynku na Fastlane, Kiedy dojdzie do walki AJ Stylesa z Randym Ortonem?, Oglądalność SmackDown, Walki na przyszłotygodniowe NXT UK, AEW podejmuje współpracę z Kulture City na rzecz osób z autyzmem, Gabe Sapolsky o tym jak ważna jest współpraca z WWE dla EVOLVE, Duża walka unifikacyjna w PROGRESS Wrestling, Kolejna walka na United We Stand
Dodano: 28-02-2019, 09:16
Z aktualnych informacji wynika, że Roman Reigns będzie się pojawiał regularnie na RAW, lecz WWE wciąż będzie go oczywiście oszczędzać, więc póki co Reigns opuści live eventy, ewentualnie pojawiając się w ograniczonej roli na wybranych galach. Federacja będzie monitorowała sytuację Romana w nadchodzących tygodniach i wtedy będą też dopiero podejmowane decyzje odnośnie jego ewentualnej walki na WrestleManii – federacja nie ma przygotowanego konkretnego planu, gdyż nie spodziewano się tak wczesnego powrotu zawodnika. Jeśli Reigns będzie po najbliższych kilkunastu dniach w dobrej formie, WWE teoretycznie może wrócić do oryginalnych planów jego walki z Deanem Ambrosem, choć na ten moment mimo wszystko bardziej realny wydaje się wariant z umieszczeniem go w jakimś pojedynku wieloosobowym.

Tymczasem w kontekście Fastlane trwa jeszcze debata czy w karcie znajdzie się 6-Man Tag Team Match w którym The Shield zmierzy się z Drew McIntyrem, Bobbym Lashleyem i Baronem Corbinem, czy też do drużyn dołączeni będą jeszcze Braun Strowman i Elias, czyniąc to starcie 8-Man Tag Team Matchem.

WWE zasugerowało wymownie na SmackDown zbliżającą się konfrontację Randy’ego Ortona z AJ Stylesem. O pojedynku od dłuższego czasu mówi się oczywiście w kontekście WrestleManii, ale niektóre źródła sugerują, iż starcie odbędzie się już na Fastlane, a na WM zobaczymy ewentualny rewanż.

Oglądalność SmackDown wyniosła 2.150 miliona widzów, więc trochę mniej niż przed tygodniem, gdy było to 2.312 miliona. Wciąż jest to jednak drugi najlepszy wynik oglądalności SmackDown w 2019 roku.

Na przyszłotygodniowe NXT UK zapowiedziano starcie Ligero z Josephem Connersem, a także Falls Count Anywhere Match pomiędzy Jordanem Devlinem i Travisem Banksem.

Na ładny gest zdecydowało się All Elite Wrestling, które we współpracy z Kulture City opracowało specjalny program sensoryczny, który umożliwi uczestnictwo w gali Double or Nothing osobom z autyzmem.

Gabe Sapolsky udzielił ciekawego wywiadu „Sports Illustrated” w którym zasugerował, że gdyby nie współpraca z WWE, to w tej chwili EVOLVE prawdopodobnie nie produkowałoby już swoich gal. Sapolsky podkreślił, że rynek stał się bardzo wymagający i mogą na nim dalej funkcjonować w dużej mierze dlatego, iż WWE udostępnia im na przykład zawodników z NXT, co okazuje się dla nich bardzo istotne w kontekście zainteresowania galami. Sapolsky zaznaczył, że tym samym WWE uzupełnia niejako przewagę rynkową, której sami nie byliby w stanie wypracować, a jednocześnie osoby z NXT mogą się podbudować w EVOLVE, więc obie strony korzystają na tej współpracy.

PROGRESS Wrestling ogłosiło, że 5 maja na Super Strong Style 16 dojdzie do walki unifikacyjnej tytułów mistrza świata i mistrza Atlas, gdy WALTER zmierzy się jeden na jeden z Trentem Seven.

Impact Wrestling ustaliło kolejny pojedynek na United We Stand, którym będzie starcie tag teamowe między Low Ki i Rickym Martinezem, a LAX. Gala odbędzie się 5 kwietnia w Rahway (New Jersey).

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.