wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Podwójne nagrania telewizyjne WWE w Manchesterze, Nie żyje jedna z legend lucha libre, Yoshiaki Yatsu musiał się poddać amputacji nogi, Walka wieczoru Impact Bash at the Brewery, Duże plany dla Kevina Owensa?, Oglądalność SmackDown, Eric Bischoff obejmie nowe stanowisko dopiero po Extreme Rules, Walka do Pre-Show AEW Fight for the Fallen, Prawdopodobny Mixed Tag Match na RAW, Walka o tytuły tag teamowe na przyszłotygodniowym NXT
Dodano: 04-07-2019, 08:29
Ostatnio informowałem, że WWE przemianowało galę z 11 listopada w Glasgow z epizodu Monday Night RAW na zwykły live event. Teraz wiadomo już, że w piątek 8 listopada odbędą się podwójne nagrania telewizyjne w Manchester Arena w Manchesterze – tego dnia fani zobaczą nagrania RAW oraz SmackDown. Oznacza to, że SmackDown będzie emitowane niemal na żywo na FOX (z delikatnym poślizgiem wynikającym z różnicy w strefach czasowych), natomiast RAW będzie nagrane i wyemitowane na USA Network 11 listopada. Spekuluje się, że może mieć to związek z potencjalną galą w Arabii Saudyjskiej w okolicach tego terminu.

W wieku 73 lat odeszła jedna z legend lucha libre – Perro Aguayo. Był on jednym z największych nazwisk na meksykańskiej scenie, przez lata będąc czołowym heelem dla Universal Wrestling Association i zdobywając wiele tytułów w Empresa Mexicana de Lucha Libre, UWA czy World Wrestling Association. W 1992 roku pomagał przy założeniu AAA i wziął tam udział choćby w programie z Konnanem oraz Cienem Carasem, który okazał się potem jednym z najbardziej dochodowych feudów. Aguayo zakończył karierę w 2000 roku, a w 2012 został włączony do AAA Hall of Fame.

Japoński wrestler i zapaśnik, Yoshiaki Yatsu, musiał się poddać zabiegowi amputacji prawej nogi w związku z komplikacjami związanymi z cukrzycą. 62-latek do momentu operacji występował jeszcze sporadycznie w mniejszych japońskich federacjach.
Yatsu był zapaśnikiem i wystąpił na Igrzyskach Olimpijskich w 1976 roku w Montrealu. Miał znaleźć się w drużynie także na Igrzyska w 1980 roku w Moskwie, lecz Japonia zbojkotowała wtedy tamto wydarzenie. Po przestawieniu się na pro wrestling występował dla New Japan Pro Wrestling i All Japan Pro Wrestling. W 1991 roku podczas gali SWS Wrestle Dream w japońskim Kobe zmierzył się z Hulkiem Hoganem o WWF Championship.

Impact Wrestling poinformowało, że walką wieczoru specjalnego show Impact Bash at the Brewery, które ukaże się w piątek na Impact Plus, będzie starcie Roba Van Dama z Samim Callihanem w Extreme Rules Matchu.

Prawdopodobnie atak Kevina Owensa na Dolphie Zigglerze był zalążkiem ponownego face turnu tego pierwszego zawodnika. Obecnie spekuluje się o programie na linii Owens-Ziggler, po którym KO miałby ponownie powalczyć o mistrzostwo WWE, tym razem z lepszym skutkiem niż przed WrestleManią.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 1.890 miliona widzów, podczas gdy przed tygodniem było to 1.921 miliona.

Według najnowszych wieści o ile Paul Heyman przejął już swoje obowiązki dyrektora wykonawczego na RAW, to Eric Bischoff ma jeszcze pewne sprawy do załatwienia i będzie mógł objąć swoje stanowisko dopiero po Extreme Rules. Bischoffa nie było na ostatnim SmackDown i nie będzie go też w przyszłym tygodniu – jego wpływ na tygodniówkę będzie można zatem odczuć dopiero w przypadku SmackDown po Extreme Rules.

Podczas Pre-Show do AEW Fight for the Fallen ma się odbyć 6-Man Tag Team Match w którym Shawn Spears, MJF i Sammy Guevara zmierzą się z Darby Allinem, Jimmym Havociem i Joey Janelą. Gala odbędzie się 13 lipca w Jacksonville.

Wysoce prawdopodobne, że na przyszłotygodniowym RAW dojdzie do Mixed Tag Team Matchu pomiędzy Sethem Rollinsem i Becky Lynch, a Andrade i Zeliną Vegą. Ten drugi duet rzucił Sethowi i Becky wyzwanie w mediach społecznościowych, na co Rollins odpisał, iż przystaje na tę propozycję.

Na przyszłotygodniowe NXT ustalono walkę Street Profits z Oney Lorcanem i Dannym Burchem o NXT Tag Team Championship.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.