wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sukces książki Johna Ceny, Były mistrz NXT powrócił do telewizji, Półfinały Mae Young Classic 2018, Wsparcie Triple H'a dla Tegan Nox, W jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o kontrakcie z WWE?, Najnowsze nagrania NXT, Absencja Mauro Ranallo, Debiuty podczas tapingów, Walka wieczoru NXT TakeOver: WarGames 2018 (spoiler z tapingów!)
Dodano: 18-10-2018, 14:10
Paczka zawiera wiadomości z wczorajszych odcinków NXT i Mae Young Classic, a także informacje z tapingów NXT (z oddzielonym dużym spoilerem).

Niespodziewany sukces osiągnął John Cena, którego książka dla dzieci „Elbow Grease” została na ten moment numerem jeden sprzedaży według New York Timesa. Cena podziękował na Twitterze wszystkim, którzy pomogli mu w wydaniu publikacji i przyznał, iż zupełnie nie spodziewał się takiego zainteresowania.

Podczas emitowanego wczoraj odcinka NXT powrócił Aleister Black, który powraca na stałe do telewizji, bowiem wziął też udział w nagraniach odcinków na najbliższe tygodnie.

Za tydzień ostatni epizod Mae Young Classic, w którym zobaczymy dwa półfinały: Meiko Satomura vs. Toni Storm oraz Io Shirai vs. Rhea Ripley. Zwyciężczynie zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się już na żywo podczas WWE Evolution – 28 października.

Prawdziwy dramat przeżyła Tegan Nox, której raz jeszcze plany pokrzyżowały problemy zdrowotne. WWE zamieściło na YouTube wideo w którym widać jak wsparcie zawodniczce udzielał między innymi Triple H, bowiem Nox po dotarciu na zaplecze mocno się załamała. Filmik możecie zobaczyć tutaj: link.

Na tym tym wideo możecie z kolei zobaczyć w jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o otrzymaniu kontraktu z WWE. Otóż Triple H wysłuchał fanów, którzy po tapingach Mae Young Classic zaintonowali na trybunach „Please sign Mia” i jeszcze tego samego wieczoru zaproponował zawodniczce kontrakt.

W Full Sail Univeristy odbyły się wczoraj nagrania najbliższych epizodów NXT, które mocno nabrały już tempa w kontekście promocji NXT TakeOver z weekendu Survivor Series. Przed rozpoczęciem nagrań w ringu NXT nagrano jeszcze segment na poczet kanału Xaviera Woodsa na YouTube. Było to starcie drużyny z głównego rosteru i drużyny NXT w grę League of Legends.

Na nagraniach zabrakło tym razem Mauro Ranallo, którego u boku Percy’ego Watsona i Nigela McGuinnessa zastąpił Vic Joseph. Nie wiemy na razie czemu Ranallo nie mógł przepracować tapingów.

Podczas nagrań mieliśmy dwa telewizyjne debiuty w NXT, bowiem swoje pierwsze występy w NXT TV zaliczyli Mia Yim oraz Matt Riddle. Debiut Yim zostanie pokazany w odcinku z przyszłego tygodnia, a pierwsza walka Riddle’a prawdopodobnie w odcinku z 31 października.

Uwaga na duży spoiler dotyczący walki wieczoru kolejnego NXT TakeOver.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podobnie jak przed rokiem tematem przewodnim NXT TakeOver z weekendu Survivor Series będzie WarGames. Podczas wczorajszych nagrań zapowiedziana została tytułowa walka wieczoru tej gali, w której zmierzą się Undisputed Era (w pełnym składzie: Adam Cole, Kyle O’Reilly, Bobby Fish & Roderick Strong) oraz zespół złożony z War Raiders, Pete’a Dunne’a i Ricocheta. Gala odbędzie się 17 listopada.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.