wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Marty Scurll ogłosił swoją walkę na ROH Final Battle, Oglądalność RAW, WWE potwierdziło informacje odnośnie Lany, Matt Sydal na kolejnych galach EVOLVE, WWE wystąpiło o zarejestrowanie nazw dawnych gal ECW, Walka wieczoru NWA Into The Fire PPV, Zawodnik AEW sfrustrowany swoją sytuacją w federacji?, Dwie walki mistrzowskie na dzisiejsze NXT, Mike Kanellis o swojej prośbie o rozwiązanie umowy z WWE i odmowie ze strony federacji
Dodano: 27-11-2019, 07:34
Marty Scurll ogłosił, że na grudniowej gali ROH Final Battle wystąpi w drużynie z Flipem Gordonem, mierząc się z zespołem złożonym z Flamity i Bandido. Na razie nie wiemy czy Scurll przedłużył kontrakt z Ring of Honor czy przepracuje tę galę na zasadzie dżentelmeńskiego porozumienia z federacją. Jego obecna umowa z ROH ma wygasać wraz z końcem listopada.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.109 miliona widzów, odnotowując minimalny spadek względem 2.127 miliona sprzed tygodnia. Co ciekawe w tym tygodniu show odnotowało niewielki spadek liczby oglądających między pierwszą i drugą godziną, natomiast przy trzeciej godzinie show widownia gwałtownie spadła w dół, co zaważyło na ogólnym wyniku. Godzinowo prezentowało się to dokładnie następująco:
+ pierwsza godzina – 2.241 miliona widzów
+ druga godzina – 2.2190 miliona
+ trzecia godzina – 1.896 miliona.

WWE oficjalnie potwierdziło to o czym pisałem wczoraj, że Lana przedłużyła swój kontrakt z federacją o kilka kolejnych lat. Tak jak wspominałem jest to 5-letnia umowa.

EVOLVE ogłosiło, że Matt Sydal wystąpi także podczas ich gal numer 141 oraz 142, które odbędą się już 6 i 7 grudnia.

WWE wystąpiło o zarejestrowanie praw do nazw dawnych gal ECW Barely Legal oraz Cyberslam. Barely Legal było pierwszą galą PPV od ECW, która odbyła się 13 kwietnia 1997 roku. Cyberslam miało natomiast kilka edycji i odbywało się w latach 1996-2000.

NWA oficjalnie zatwierdziło walkę wieczoru swojej gali Into The Fire PPV, która odbędzie się 14 grudnia. Nick Aldis zmierzy się z Jamesem Stormem w Best of Three Falls Matchu o NWA World Heavyweight Championship.

Joey Janela wyraził na Twitterze frustrację z powodu swojej aktualnej sytuacji w All Elite Wrestling, choć potem zdał sobie sprawę, iż chyba nieco przesadził i usunął ten wpis. Janela wspomniał we wpisie, że nie został zabookowany na dzisiejsze AEW Dynamite. Joey wyraził też dezaprobatę wobec tego jak odpadł z ubiegłotygodniowego Battle Royal i podkreślił, iż traci przez to zainteresowanie jego osobą, na które ciężko pracował przez ostatnich 14 lat. Janela wspomniał też, że w żaden sposób nie odniesiono się do tej eliminacji, a przedstawiciele AEW nie odbierają jego telefonów.
Tak jak wspomniałem wiadomość została usunięta w stosunkowo niedługim czasie po publikacji. Jeśli chodzi o booking z ubiegłego tygodnia, o którym wspomniał Janela, to chodziło o jego występ w Dynamite Dozen Battle Royal, podczas którego Joey rzeczywiście został wyeliminowany przez Shawna Spearsa w chwili, gdy w telewizji trwała przerwa reklamowa.

Tymczasem WWE zapowiedziało aż dwie walki mistrzowskie do dzisiejszego odcinka NXT. Po pierwsze Keith Lee i Dominik Dijakovic w nagrodę za zwycięstwo w WarGames Matchu, zmierzą się z Kylem O’Reillym oraz Bobbym Fishem o NXT Tag Team Championship. Oprócz tego na szali znów będzie NXT Cruiserweight Championship, którego Lio Rush będzie bronił tym razem w starciu z Akira Tozawą.Mike Kanellis pojawił się w podcaście „Smarks and Stripes” by wypowiedzieć się szczerze o swojej prośbie o odejście z WWE. Kanellis zaczął od tego, że nie jest to nic osobistego przeciwko WWE, gdyż federacja traktuje wspaniale jego żonę, córkę, a także jego samego. Gdy w pewnym momencie przyznał się do swojego uzależnienia od alkoholu to nie usłyszał żadnych pretensji, tylko otrzymał pełne wsparcie. Od dwóch i pół roku jest trzeźwy, więc zaczyna też rozgrzebywać przeszłość i wiele myśli o tym jak zmarnował cztery lata życia przez używki. Obecnie jest czysty i oczyściła się też jego głowa, więc chciałby po prostu pracować, bo uważa, iż mógłby toczyć teraz dobre walki, a w WWE nie widać dla niego specjalnie okazji. Z tego względu poprosił o rozwiązanie umowy, lecz nie oznacza to, iż jest zły na WWE – jeśli w pewnym momencie zadzwonią i poproszą go o występy to z radością się stawi.
Kanellis wypowiedział się też o tym, że WWE odmówiło rozwiązania jego kontraktu, mówiąc iż rozumie to, gdyż jest to często spotykana praktyka. W sporcie też rzadko następuje zgoda na rozwiązanie umów, gdyż kluby nie chcą wzmacniać konkurencji i podobnie jest tutaj. Nie uważa tego zatem za jakąś negatywną postawę federacji – po prostu takie są realia.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.