wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Paige musi się poddać kolejnej operacji, Ile zarobił Goldberg za Super Show-Down?, Trish Stratus uznaje walkę z Charlotte Flair za swoją pożegnalną, Dwie walki na przyszłotygodniowe NXT, Cain Velasquez pojawi się na wydarzeniu Pro Wrestling Revolution, Kolejne osoby do 2019 PWG BOLA, Joe Hendry w Ring of Honor, Środowe wojny AEW z NXT niemal przesądzone, WWE negocjuje przejęcie partnera All Elite Wrestling
Dodano: 09-08-2019, 07:14
Paige opuściła zaplanowany na wczoraj występ na SummerSlam Meet & Greet, za co przeprosiła potem fanów, tłumacząc jednak, że wynikało to z konieczności wizyty u lekarza. Okazuje się, że wskutek dawnych urazów Paige zmaga się też z przepukliną kręgosłupa szyjnego i liczono, iż może uraz uda się wyleczyć bezinwazyjnie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i w związku z tym czeka ją kolejna operacja. Zawodniczka przyznała też, że lekarz określając ogólny stan jej szyi ocenił, iż zwykle wygląda to tak u 60-latków. Zabieg przeprowadzi Juan Uribe, który jest specjalistą od wszelkich urazów związanych z szyją i kręgosłupem. To on przeprowadzał poprzednią operację Paige i zajmował się również leczeniem Nikki Belli oraz TJ’a Wilsona. Samej byłej zawodniczce pozostaje życzyć powrotu do zdrowia.

„Wrestling Observer” dotarł do informacji, że Goldberg otrzymał za swój jeden występ na WWE Super Show-Down gażę przekraczającą milion dolarów. Oczywiście stawki za te gale są znacznie wyższe niż zwykle i płacone nie przez WWE, a samą Arabię Saudyjską. Prawdopodobnie Goldberg był drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem z tego eventu, gdyż wiadomo, że Brock Lesnar otrzymuje za te gale jeszcze większe sumy. Nie wiadomo natomiast do końca ile otrzymał Undertaker, lecz można zakładać, że również była to kwota oscylująca w granicach miliona dolarów.

Trish Stratus zapowiedziała, że jej walka z Charlotte Flair na SummerSlam będzie ostatnim pojedynkiem, który można uznać za pożegnalny. Stratus wspomniała, że długo głowiła się czy przyjąć to wyzwanie, bo nie była pewna czy podoła. W swojej karierze zrobiła też już tyle, że niczego nie musi udowadniać sobie ani innym. Potem jednak pojawiła się propozycja by starła się z Charlotte, co będzie niejako konfrontacją najlepszej zawodniczki obecnego pokolenia z nią, która była uważana za najlepszą zawodniczkę poprzedniej generacji. Jest to zatem idealna historia, a do tego gala odbędzie się w Toronto, więc czuła, że po prostu musi się zgodzić na ten ostatni pojedynek.

Turniej NXT Breakout zmierza do końca i w finale zmierzą się Jordan Myles (aka ACH) oraz Cameron Grimes (aka Trevor Lee), natomiast korygując poprzednie doniesienia wspomnę, że pojedynek nie odbędzie się w ramach samego TakeOvera, tylko będzie nagrany przed rozpoczęciem gali i wyemitowany w przyszłotygodniowym odcinku NXT. Oprócz tego w kolejnym odcinku NXT uwzględnione będzie starcie Breezango z Forgotten Sons.

Cain Velasquez został zapowiedziany na galę Pro Wrestling Revolution w San Jose (5 października). Z tego co wiadomo były zawodnik UFC nie będzie jednak walczył, tylko spotka się z fanami w ramach Meet & Greet.

Kolejnymi osobami zapowiedzianymi do 2019 PWG Battle of Los Angeles są Dragon Lee, Pentagon Jr. oraz Daisuke Sekimoto. Wcześniej potwierdzono już uczestnictwo takich osób jak: A-Kid, Jonathan Gresham, Artemis Spencer, Darby Allin, Mick Moretti, Orange Cassidy, Badido, Caveman Ugg, Jake Atlas, Tony Deppen, Fenix, Lucky Kid, Joey Janela, Brody King, Barbaro Cavernario, Jungle Boy, Black Taurus, Rey Horus, David Starr, Laredo Kid i Jeff Cobb.

Ring of Honor ogłosiło podpisanie kontraktu z Joe Hendrym, a więc zawodnikiem pochodzącym ze Szkocji. Pojawiał się on już w przeszłości w ROH i pracował także dla Impact Wrestling.

Niemal pewne jest już, że na jesieni czekają nas środowe wojny AEW z NXT. Według najnowszych wieści WWE jest blisko sfinalizowania kolejnej umowy z FOX na mocy której NXT będzie emitowane na kanale FS1. Planowane jest również wydłużenie show do dwóch godzin, więc programy NXT i AEW odbywałyby się dokładnie w tym samym czasie – w środy od 20 do 22 czasu wschodniego. Oczywiście NXT miałoby przejść do formatu gal na żywo.

Pojawiły się doniesienia, że WWE negocjuje wykupienie Fite TV, a więc platformy streamingowej, która zajmuje się między innymi transmisją gal MMA, boksu, kickboxingu i wrestlingu. Największego smaczku dodaje tu oczywiście fakt, że Fite jest partnerem All Elite Wrestling i to za pośrednictwem tej platformy emitowano ostatnie gale. Oprócz tego Fite współpracuje z NJPW, ROH, MLW, GCW, WLW, Championship Wrestling From Hollywood, Impact Wrestling czy Reality of Wrestling. Na razie nie wiadomo na jakim etapie są rozmowy, lecz w razie przejęcia Fite przez WWE można raczej wykluczyć to by w przyszłości transmitowane były tam jeszcze jakieś gale AEW. Federacja musiałaby zatem szukać nowego partnera, w czym mogłoby oczywiście pomóc Turner Entertainment, a więc właściciel TNT.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.