wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Po
paru miesiącach spekulacji wiadomo już oficjalnie, że John Morrison związał się kilkuletnią umową z WWE. Dla zawodnika będzie to powrót do federacji po ponad ośmiu latach, gdyż opuścił on szeregi WWE w listopadzie 2011 roku. 
Na jesieni kilka gwiazd WWE przedłużyło swoje kontrakty z federacją, natomiast w grudniu nastąpiło z kolei rozwiązanie kontraktów z paroma osobami, które nie były zbytnio wykorzystywane w WWE TV. Za porozumieniem stron WWE rozstało się z Sin Carą, Lukiem Harperem oraz The Ascension (Viktorem i Konnorem). Do marca 2020 roku całą czwórkę obowiązuje 3-miesięczna klauzula zakazu występów na galach telewizyjnych oraz PPV od innych federacji. 

WWE z dużym wyprzedzeniem ogłosiło czołowe gwiazdy 2020 WWE Hall of Fame. Głównymi postaciami ceremonii będą członkowie grupy nWo (w składzie: "Hollywood" Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Sean Waltman) oraz Batista. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku i otworzy weekend WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Ring of Honor kończy współpracę z Kelly Klein, WWE zadowolone z Samoa Joe i Jerry'ego Lawlera, NXT pierwszy raz pokonało AEW Dynamite pod względem oglądalności, Widownia finałowego odcinka 9 serii "Total Divas", WWE ograniczy liczbę live eventów NXT na Florydzie?, ACH poza WWE - pierwsze występy na scenie niezależnej, Steve Austin o CM Punku w obsadzie WWE Backstage
Dodano: 22-11-2019, 12:09
Ring of Honor postanowiło zakończyć współpracę z Kelly Klein, informując ją o tym, że jej obecna umowa z federacją nie zostanie przedłużona. Klein jest aktualną Women of Honor Champion, lecz pauzuje, dochodząc do siebie po wstrząśnieniu mózgu – wobec takiej decyzji należy natomiast zakładać, iż tytuł zostanie zwakowany. O ROH niezbyt dobrze świadczy fakt, że zawodniczkę poinformowano o tym w mailu, wysłanym przez ROH COO, Joe Koffa. Powodem pożegnania Klein jest jej udział w ostatnim zamieszaniu na linii Joey Mercury-ROH. Klein pozwoliła wtedy Mercury’emu na opublikowanie treści maili między nią, a ROH General Managerem, Gregiem Gillelandem, z których wynikało, iż Klein otrzymuje 24 tysiące dolarów rocznie i wszystkie kobiety w federacji mają zarabiać tyle samo. Klein przyznała też, że ROH nie przestrzega żadnych protokołów dotyczących wstrząśnień mózgu, przez co nie udzielono jej odpowiedniej pomocy, gdy doznała takiego urazu. W mailu od Koffa możemy przeczytać, że ROH uznało takie działania za naruszenie kontraktu między Klein i ROH, co jest podstawą decyzji o zakończeniu współpracy.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE było pod wrażeniem doskonałej pracy Samoa Joe przy stoliku komentatorskim RAW, gdzie zastąpił w tym tygodniu pauzującego wciąż Dio Maddina. Ponoć federacja jest również bardzo zadowolona z postawy Jerry’ego Lawlera, więc ten powinien pozostać przy stoliku komentatorskim na dłużej – początkowo zakładano, iż będzie on pracował na RAW raczej tymczasowo i za parę miesięcy dojdzie do rotacji wśród komentatorów. WWE uznało jednak, że Lawler świetnie sobie radzi, a do tego miał bardzo pomóc Vicowi Josephowi we wdrożeniu się w rytm komentowania takiego programu jak RAW.

W ósmym tygodniu rywalizacji NXT po raz pierwszy pokonało AEW Dynamite pod względem oglądalności. Show od WWE oglądało 916 tysięcy widzów, podczas gdy w przypadku Dynamite były to 893 tysiące. Tym samym oglądalność NXT znacznie wzrosła względem 750 tysięcy widzów sprzed tygodnia, natomiast program AEW odnotował spadek widowni o 64 tysiące osób. Wśród pozytywów dla AEW można natomiast wspomnieć, że Dynamite osiągnęło lepszy rating w kluczowym przedziale wiekowym 18-49, gdzie Dynamite osiągnęło wynik 0.39, natomiast NXT 0.30.

Finałowy odcinek tego sezonu „Total Divas” oglądało 295 tysięcy osób, co jest jednocześnie najlepszym wynikiem całej dziewiątej serii, która osiągnęła średnią widownię na poziomie 262 500 widzów na odcinek. Dla porównania w przypadku ósmego sezonu było to 391 700 osób, siódmego sezonu 582 583 widzów, a szóstej serii 613 000 osób. Jak widać z sezonu na sezon program systematycznie traci widzów.

WWE planuje podobno ograniczyć liczbę live eventów NXT organizowanych na Florydzie, gdzie odbywają się one regularnie. Na tym etapie lokalny rynek miał się mocno nasycić i frekwencja na tych galach systematycznie spada. Wynika to także z faktu, że obowiązki głównych gwiazd NXT sprawiają, iż na live eventach występują głównie osoby, które nie pojawiają się w telewizji.

Dość niespodziewanie ACH został zapowiedziany na parę nadchodzących gal od mniejszych federacji niezależnych, takich ja Heavy Metal Wrestling czy Atlanta Wrestling Entertainment. „Wrestling Inc” skontaktował się z WWE i otrzymał odpowiedź, iż zawodnik oficjalnie nie jest już związany kontraktem z WWE. Nawet w takiej sytuacji należy natomiast oczekiwać, że przez najbliższe trzy miesiące ACH nie pojawi się na żadnych galach telewizyjnych innych federacji, gdyż WWE uwzględnia takie klauzule w kontekście przedterminowo rozwiązywanych umów.

Steve Austin odniósł się podczas podcastu „State of Combat” do dołączenia CM Punka do obsady WWE Backstage. Steve stwierdził, że nie wie czy będzie to prowadziło do czegoś więcej w kontekście WWE i zapewne jest to rozwojowa sprawa, więc przekonamy się o tym w przyszłości. Sam fakt, że Punk bierze udział we wspólnym projekcie z WWE jest natomiast bardzo pozytywny i cieszy go to, gdyż jak wiadomo rozstawał się z federacją w raczej przykrych okolicznościach. Austin stwierdził, że CM Punk był znakomitym wrestlerem, doskonale pracował w ringu i przy mikrofonie, natomiast teraz najwyraźniej wyprostował pewne kwestie z WWE i obie strony są zadowolone z całej operacji, a to jest najważniejsze. Na koniec wspomniał, że jest to także pewien powiew świeżości, gdyż Punk patrzy na wszystko z ciekawej perspektywy, ma rozległą wiedzę i to od podszewki, a do tego potrafi bardzo atrakcyjnie formułować swoje opinie.

----------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
vs
Becky Lynch i Charlotte Flair

TLC Match
Roman Reigns
vs
King Corbin

"The Fiend" Bray Wyatt
vs
The Miz

Rusev
vs
Bobby Lashley

Aleister Black
vs
Buddy Murphy
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Daniela Bryana

Survival Series Match
Mężczyzn
Team SmackDown
pokonało
Team RAW
i Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team NXT
pokonało
Team RAW
i Team SmackDown

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego
Shinsuke Nakamurę
i
Mistrza
Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Shayna Baszler
pokonała
Becky Lynch
i
Bayley

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
pokonali
Revival
Undisputed Erę

Mistrzostwo NXT
Adam Cole
pokonał
Pete'a Dunne'a

Mistrzostwo Cruiserweight
Międzybrandowy Triple Threat Match

Lio Rush
pokonał
Akirę Tozawę
i Kalisto

10 Team Battle Royal
Zwycięzcy:
Dolph Ziggler
i Robert Roode
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.