wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania dotyczącego Survivor Series zdecydowanie byliście po stronie RAW. Oto wyniki:
SONDA
Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:
RAW (891) 68%
SmackDown (415) 32%

Łącznie oddano 1306 głosów 

Zmieniamy temat. Rok 2017 powoli dobiega końca. Czas na podsumowanie. Rozpoczynamy ocenę tegorocznych wydarzeń w WWE, które jak wiadomo podzielone jest na trzy brandy - RAW, SmackDown, NXT. Który Waszym zdaniem wypadł w tym roku najlepiej?


WWE ogłosiło nowy program Mixed Match Challenge, który od stycznia będzie dostępny na Facebook Watch. Będzie to turniej mieszanych tag teamów (kobieta + mężczyzna), a w rozgrywkach wezmą udział osoby z obu brandów. Dla WWE będzie to także szansa na nawiązanie większej współpracy z Facebookiem, z którym rozmawiają już od wielu miesięcy.

Chris Jericho od lat pozostaje związany z WWE, ale tym razem postanowił nawiązać współpracę z New Japan Pro Wrestling, czego efektem będzie jego występ na gali Wrestle Kingdom 12. Gala odbędzie się 4 stycznia 2018 w Tokyo Dome, a przeciwnikiem Jericho będzie Kenny Omega.

WWE szykuje się do świętowania 25-lecia Monday Night RAW. Podwójna gala odbędzie się 22 stycznia 2018 roku jednocześnie w Barclays Center i Manhattan Center. W celebracji weźmie udział wiele legend, w tym Shawn Michaels, czy Undertaker. Spekuluje się, że do WWE może wtedy powrócić także Hulk Hogan.

Skrót wydarzeń:
WWE Survivor Series 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Clash of Champions
Niedziela 24.12.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 25.12.2017
godz. 20:00

WWE Clash of Champions 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 17-12-2017, 17:08
Dzisiaj w nocy o 2.00 czasu polskiego w TD Garden w Bostonie odbędzie się ostatnie PPV od WWE w 2017 roku – Clash of Champions. Będzie to event dedykowany dla brandu SmackDown, a galę poprzedzi także godzinny Kick-Off. Poniżej zapowiedź gali, raport będzie na stronie jutro wczesnym popołudniem.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Zack Ryder vs. Mojo Rawley


Paweł: Wydaje mi się, że feud ewidentnie ma podbudować osobę Mojo Rawleyego i nie dostrzegam innego rezultatu, jak tylko jego zwycięstwo. Dziwić natomiast może trochę, że tego typu pojedynek, jak i cały rozłam Hype Bros. trafił do kick-offu.
Typ: Mojo Rawley

Rafał: Wygląda na to, że WWE chce budować postać Rawley'a, więc to właśnie on powinien wygrać. Mam nadzieję, iż będzie to również szybki koniec tego "porywającego" feudu.
Typ: Mojo Rawley

Piotrek: Fakt, że ten pojedynek wylądował w Kick-Off podrzędnego PPV jest chyba wymownym sygnałem odnośnie pozycji obu panów. Osobiście za żadnym z nich nie przepadam, więc i specjalnie mnie ta walka nie obchodzi. Inna sprawa, że przynajmniej nie będziemy już musieli oglądać Hype Bros, którzy zjadliwym zespołem byli tak naprawdę jedynie przez chwilę, ale ogólnie ten projekt był po prostu niewypałem. Bez specjalnego znaczenia kto wygra, bo raczej nie będzie to oznaczało nic większego dla żadnego z tych zawodników. Na chybił trafił postawię na Mojo.
Typ: Mojo Rawley


Tag Team Match
Breezango vs. Bludgeon Brothers


Paweł: Wzorem poprzedniego pojedynku nie ma opcji, aby nie było to starcie jednostronne. Bludgeon Brothers promowani są na tych nie do zatrzymania i także nie widzę innego rozwiązania, jak tylko ich zwycięstwo.
Typ: Bludgeon Brothers

Rafał: Nawet gdyby we wszystko wmieszano Ascension, to i tak wynik może być tylko jeden - wygrywają Bludgeon Brothers. Nie ma się co więcej rozpisywać, starcie bez szału.
Typ: Bludgeon Brothers

Piotrek: Breezango są sympatycznym komediowym akcentem, ale na tym ich push się właściwie kończy, bo choć w ringu są przyzwoici, to WWE rzadko kiedy daje im jakiekolwiek szanse by to potwierdzić. Wygrają Bludgeon Brothers.
Typ: Bludgeon Brothers


SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day vs. Shelton Benjamin & Chad Gable vs. Rusev & Aiden English


Paweł: W przeciwieństwie do poprzednich walk rozwiązań jest wiele i na dobrą sprawę zwycięsko także mogą wyjść Rusev i Aiden English. Nie wiem czemu, ale coś mi się wydaje, że WWE powróci do klimatu Heatha Slatera i Rhyno, a efektem będzie zaskakujące zwycięstwo Bułgara i Anglika.
Typ: Rusev & Aiden English

Rafał: Nie napiszę nic nowego - nie lubię częstych zmian mistrzów. Usos posiadają tytuły ponad dwa miesiące i stawiam właśnie na nich. New Day już mieli swoje pięć minut, a na pasy dla Gable'a i Benjamina jeszcze trochę za wcześnie.
Typ: The Usos

Piotrek: Chyba nie do końca mieli pomysł co teraz zrobić i stąd takie zestawienie, do którego wpadła nam jeszcze mocno przypadkowa drużyna Ruseva i Englisha. Teoretycznie przy takim chaosie może dojść do zmiany mistrzów, ale wydaje mi się, że po wygranym feudzie z The New Day, Usos powinni zachować pasy na czas „Road to WrestleMania”, bo od wielu miesięcy naprawdę dają radę i są zdecydowanie najlepszym zespołem w WWE.
Typ: The Usos


WWE United States Championship
Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. Bobby Roode


Paweł: Może to być dobry moment, by zwycięsko wyszedł Bobby Roode. Pytanie tylko, czy to już jego moment. Corbin niby sprawdza się w roli mistrza US i prawdopodobnie zachowa tytuł, ponieważ posiada go stosunkowo niezbyt długo. Jeśli nie on, to w stu procentach stawiam na Roode’a. Póki co, Corbin.
Typ: Baron Corbin

Rafał: Typuję Roode'a, ale wydaje mi się, że prezes będzie chciał nam udowodnić, że "jego człowiek" to kolejna wielka gwiazda WWE, czyli wychodzi na to, że Corbin jakoś obroni tytuł. Zaskoczeniem byłoby zwycięstwo Zigglera, chociaż chyba każdy fan wie, iż należy mu się to jak psu buda.
Typ: Bobby Roode

Piotrek: Teoretycznie łatwo byłoby tu dać zwycięstwo Bobby’ego Roode’a i nie mam wątpliwości, że sięgnie on po tytuł, ale wydaje mi się, że jeszcze nie teraz. Corbin skorzysta z jakiegoś zamieszania na linii Roode-Ziggler i szczęśliwie obroni tytuł, natomiast Roode zostanie mistrzem US trochę później, po solowej walce z Corbinem.
Typ: Baron Corbin


Lumberjack Match
SmackDown Women’s Championship

Charlotte vs. Natalya


Paweł: Nie wydaje mi się, aby Nattie odzyskała mistrzostwo kobiet SmackDown. Owszem, na wynik mogą mieć wpływ drwalki, ale jakoś nie widzę jej ponownie jako mistrzyni. Stawiam na Charlotte.
Typ: Charlotte

Rafał: Wiadomo, chwilami będzie sporo zamieszania, ale mam nadzieję, że Natalya nie dostanie po raz kolejny tytułu. Jestem zdania, że Charlotte powinna posiadać mistrzostwo do WrestleManii. Realizacja kontraktu przez Carmellę jest jednak możliwa, co byłoby niezłym pomysłem.
Typ: Charlotte

Piotrek: Storyline’owo jakoś się broni ten Lumberjack Match, choć wiemy, że z reguły te walki wychodzą słabo i raczej niespecjalnie lubimy je oglądać na PPV. Będzie rzecz jasna totalny chaos i teoretycznie mogłaby nawet wygrać Natalya. Osobiście wydaje mi się jednak, że górą wyjdzie z tego Charlotte, aczkolwiek finalnie i tak będzie to bez znaczenia, bo w całym tym chaosie będzie też Carmella z walizką MITB – i ciężko o lepszy moment na wykorzystanie kontraktu.
Typ: Charlotte (+wykorzystanie walizki MITB i nowa mistrzyni Carmella)


Tag Team Match
sędziowie specjalni: Shane McMahon & Daniel Bryan

jeśli Zayn i Owens przegrają to zostaną zwolnieni z WWE
Kevin Owens & Sami Zayn vs. Randy Orton & Shinsuke Nakamura


Paweł: Miałem swój typ, ale skreśliłem temat i zacząłem od nowa. Bez zagłębiania się, jestem zdania, że wygra Orton i Nakamura, a rezultat ten rozpocznie ciekawy scenariusz z Samim i Owensem.
Typ: Orton & Nakamura

Rafał: Zanosi się na wygraną Owensa i Zayna oraz początek dłuższego feudu Shane'a z Bryanem. Wypadałoby też po drodze zrobić heel turn Shane'a. Trochę to wszystko zbyt oczywiste, ale pewnie Sami i Kevin wygrają przez "przypadek" spowodowany kłótnią Shane'a z Danielem.
Typ: Owens & Zayn

Piotrek: Trochę zaczyna być irytujące to, że wszystko na SmackDown kręci się od dłuższego czasu wokół Daniela Bryana i przede wszystkim Shane’a McMahona. Rozumiem jego okazyjne walki na WM czy SummerSlam, ale opieranie wielu miesięcy telewizji na jego osobie to już nie jest dobry kierunek. Któraś już walka na tym PPV w której na pewno będzie potężne zamieszanie w końcówce. Zapewne wyłoni się z tego to, że Shane oberwie, a Daniel Bryan odliczy zwycięstwo KO i Zayna, co będzie podstawą do późniejszego turnu Shane’a. Możliwe są też inne rozwiązania, ale bez względu na to w który WWE pójdzie scenariusz – pewne wydaje się jedynie, że Owens i Zayn muszą wyjść z tego starcia zwycięsko.
Typ: Owens & Zayn


WWE Championship
AJ Styles vs. Jinder Mahal


Paweł: Wygląda na to, że jednak Mahal może otrzymać wsparcie braci Singh, lecz jakoś nie przemawia do mnie jego zwycięstwo. Stawiam na AJ Stylesa i ostateczne zamknięcie tematu Mahala jako mistrza. Tytuł posiadał w końcu przez pół roku, a to wystarczająca promocja WWE na Indie.
Typ: AJ Styles

Rafał: Jeszcze kilka tygodni temu plotki mówiły, że Mahal pojedzie na grudniowe gale do Indii jako dwukrotny mistrz WWE. Jak wiadomo, plany uległy zmianie. Odzyskanie tytułu przez Jindera byłoby według mnie złym rozwiązaniem. Powoli zbliża się Royal Rumble, potem najgorętszy okres przed WrestleManią i w tym czasie to AJ powinien być na szczycie SmackDown.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Po całej karcie widzimy, że będzie to bardziej taka lepiej oprawiona tygodniówka, niż cokolwiek innego. Mam wielką nadzieję, że WWE nie będzie nas już katowało Mahalem i na dobre zakończyliśmy jego pobyt choćby w okolicach Main Eventu, bo to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Niech odfajkują rewanż i Styles trafi na „Road to WM” jako mistrz – tym razem pozostając tym mistrzem do samej gali w Nowym Orleanie.
Typ: AJ Styles

----------------

Zachęcamy do komentowania i typowania!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-02-2017, 05:51
Host: n23-01-11.opera-mini.net, IP: 141.0.12.15

Walki o pasy sa juz oczywiste
karta na 33 pewnie bedzie tak wygladac
segment np hogana lub rocka
mitb match
divas smack
dean vs corbin inter
atgbr
zayn vs joe
divas raw
triple h vs seth (cm punk tez wystepowal z lekkimi kontuzjami) chris jericho vs owens us w stypulacji
bray vs orton wwe championship w jakims i quit czy klatce
shaq vs big show
goldberg vs lesnar universal (max 10 minut)
taker vs roman(szkoda ze nie the miz)
styles vs cena bo ten mixed by nie mial sensu a styles itak nie ma z kim innym walczyc na wrestlemani

autor: King of Queens fan no.1

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najlepiej w 2017 roku wypadło:

RAW
SmackDown
NXT17. grudnia 2017


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Jinder Mahal

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match

Baron Corbin
vs
Bobby Roode
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo
Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
vs
Chad Gable
i Shelton Benjamin
vs
The New Day
vs
Rusev i Aiden English

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Lumberjack Match

Charlotte
vs
Natalya

Tag Team Match
Sami Zayn i Kevin Owens
vs
Randy Orton i Nakamura

Tag Team Match
The Bludgeon Brothers
vs
Breezango

Pre-show
Zack Ryder
vs
Mojo Rawley
19. listopada 2017


Mistrz WWE Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
AJ Stylesa

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Baron Corbin
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego

Miza

Mistrzowie Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Mistrzów Tag Teamów RAW

Cesaro i Sheamusa

Mistrzyni Kobiet SmackDown
Natalya
pokonała
Mistrzynię Kobiet RAW

Alexę Bliss

5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW

Kurt Angle (k)
Braun Strowman
Finn Balor
Samoa Joe
Triple H
pokonli
Team SmackDown
Shane McMahon (k)
Randy Orton
Bobby Roode
Shinsuke Nakamura
John Cena

Women's 5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW
Alicia Fox (k)
Nia Jax
Asuka
Sasha Banks
Bayley
pokonały
Team SmackDown
Becky Lynch (k)
Carmella
Naomi
Tamina
Natalya

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Pre show

Enzo Amore
pokonał
Kalisto

Pre-show
Tag Team Match

Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
Breezango

Pre-show
Elias
pokonał
Matta Hardy'ego
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.