wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

CMLL zakończyło współpracę z Rushem i Dragonem Lee, Nowy dzień emisji Total Divas - data premiery 9 sezonu, Czy Adam Cole będzie w stanie bronić mistrzostwa NXT w najbliższą środę?, Sin Cara powrócił na ring po długiej przerwie, Cody Rhodes o sytuacji z CM Punkiem i tym czy AEW wciąż jest zainteresowane jego osobą
Dodano: 29-09-2019, 09:25
CMLL ogłosiło zakończenie współpracy z Rushem i Dragonem Lee. Jako powód rozwiązania ich kontraktów podano to, że ponoć nie przestrzegają oni wytycznych federacji. Informacja pojawiła się niedługo po występie obu zawodników na ROH Death Before Dishonor. Z tego co wiadomo sprawa mogła się rozbić właśnie o występy tych panów w innych federacjach. Ponoć CMLL ostatnimi czasy utrudniało takie kwestie i podniosło procent jaki trzeba było zapłacić za wyrażenie zgody na występ w amerykańskich federacjach. Z tego względu część zawodników zaczęła ponoć kombinować by dogadywać się bezpośrednio z innymi pracodawcami i przez to omijać niekorzystną klauzulę.
W przypadku Rusha zawodnik nie przejął się ponoć takim działaniem CMLL, bo i tak głównym źródłem jego przychodów jest Ring of Honor, w którym został teraz głównym mistrzem. Jeśli chodzi o Dragona Lee to ponoć również nie zrobiło to na nim specjalnego wrażenia, gdyż najbardziej skupia się na pracy w NJPW. Zawodnik ma być jedynie zaniepokojony tym czy CMLL nie spróbuje teraz wpłynąć na jego karierę w Japonii, gdyż meksykańska federacja współpracuje z NJPW.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się emisja dziewiątego już sezonu programu „Total Divas” i WWE ogłosiło, że zmieniono dzień emisji z środy na wtorek. Pierwszy epizod pojawi się zatem 1 października na kanale E!. W nowej serii w obsadzie znalazła się między innymi Ronda Rousey.

Ponoć pod delikatnym znakiem zapytania ma stać to czy Adam Cole będzie w stanie bronić mistrzostwa NXT w starciu z Mattem Riddlem na najbliższym NXT. Zawodnik od pewnego czasu ma mieć problemy z ręką i w tym tygodniu dalej wycofano go z wszystkich live eventów, zatem zobaczymy czy Cole będzie w stanie walczyć w nadchodzącą środę.

Tymczasem po długiej przerwie, na ring powrócił Sin Cara, który był w akcji podczas live eventu WWE w El Paso, gdzie w zespole z Kalisto, Lince Dorado i Titusem O’Neilem, zmierzył się z EC3, Ericiem Youngiem, Tonym Nesem i Drew Gulakiem. Cara pauzował od połowy 2018 roku, po tym jak doznał kontuzji kolana, która wymagała ostatecznie operacji.

Podczas występu w „Collider Live” Cody Rhodes odniósł się raz jeszcze do sprawy z CM Punkiem, po tym jak sam Cody oraz całe AEW nie było zadowolone z komentarzy Punka w wywiadzie z ESPN. Punk twierdził wtedy, że AEW robiło jakieś niepoważne podchody pod jego zatrudnienie, przesyłając oferty w wiadomościach tekstowych, czemu Rhodes później zaprzeczał. Cody stwierdził teraz, że Punk rzeczywiście udzielił takiego wywiadu, iż wyszli trochę na idiotów i ciężko żeby był po czymś takim zadowolony. Naprawdę starali się zainteresować go powrotem na ring, ale w chwili obecnej wydaje mu się, iż sam Punk po prostu nie ma już do tego serca ani zapału.
Cody wspomniał, że od czasu tego wywiadu nie komunikuje się z Punkiem, choć pewnie prędzej czy później na siebie wpadną. Gdyby Punk wyraził na jakimś etapie chęć powrotu i rzeczywiście był zaangażowany w tym kierunku, to oczywiście AEW będzie na to otwarte, bo nie odpuści zatrudnienia tej klasy zawodnika przez swoje ego. Natomiast na ten moment wychodzi z założenia, że woli sięgnąć po osoby, które naprawdę chcą być w AEW, a nie namawiać kogoś, kto może wcale nie chce wracać na ring i robiłby to na siłę.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.