wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Aktualne wieści w sprawie przyszłości Goldberga w WWE, Walka o Knockouts Championship na Bound For Glory, Emisja AEW Dynamite w Wielkiej Brytanii, Ultimo Dragon w Dragon Gate, Will Ospreay chciałby być ostatnim rywalem Jushina Ligera, Opóźnienie w rozpoczęciu gali NJPW Fight Spirit Unleashed, Matt Taven pozostaje w Ring of Honor
Dodano: 29-09-2019, 12:18
Według aktualnych wieści WWE nie szykuje ostatecznie kolejnego pojedynku Dolpha Zigglera z Goldbergiem, lecz ten drugi może się wkrótce zacząć częściej pojawiać w programach federacji. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Paul Heyman chce Goldberga w rosterze RAW, by zaliczał on okazyjne występy i pełnił rolę zbliżoną do tego co do tej pory wykonywał Brock Lesnar, który przy okazji najbliższego Draftu ma się przenieść na SmackDown.

Impact Wrestling ogłosiło, że na Bound For Glory, Taya Valkyrie będzie broniła Knockouts Championship w starciu z Tenille Dashwood.


Fani AEW w Wielkiej Brytanii są nieco rozczarowani, po tym jak ogłoszono umowę telewizyjną tej federacji z ITV, z której wynika, iż AEW Dynamite będzie emitowane a kanale ITV4, ale ze sporym poślizgiem, bo dopiero w niedziele (przypomnę, że same gale będą się odbywały w środy). Z pewnością nie będzie to dogodne w kontekście gal PPV, które mają się odbywać dalej w soboty – tym samym tygodniówki pokazywane byłyby w UK już po tych większych eventach.
Ponoć wciąż trwają rozmowy odnośnie ewentualnej zmiany daty emisji, lecz niewiele wskazuje na to by doszło do porozumienia. Udział w negocjacjach ma brać TNT, które niespecjalnie ułatwia rozmowy i ponoć przez to wykluczono choćby opcję emisji gal na żywo. W grę ma jeszcze wchodzić piątkowa transmisja, lecz na ten moment bardziej prawdopodobny jest wariant z podtrzymaniem opcji niedzielnej.

Dragon Gate poinformowało o zakontraktowaniu Ultimo Dragona w roli starszego konsultanta. Będzie się on zajmował przede wszystkim szkoleniem młodych zawodników. Na ten moment Dragon będzie też sam kontynuował występy w ringu Dragon Gate. W grudniu zawodnik skończy 53 lata.

Will Ospreay zdradził ostatnio, że bardzo chciałby być ostatnim rywalem w karierze Jushina „Thunder” Ligera, więc jeśli ten będzie zainteresowany takim pojedynkiem na Wrestle Kingdom, to będzie to dla niego zaszczyt.

Do niemałego zamieszania doszło przed rozpoczęciem wczorajszej gali NJPW Fight Spirit Unleashed w Nowym Jorku, która wystartowała ze sporym opóźnieniem. Wszystko przez problemy z brakiem karetki, która jest wymagana przy okazji takich wydarzeń w stanie Nowy Jork. Z tego co wiadomo oryginalnie zaaranżowana karetka nie mogła dotrzeć na miejsce, a potem było trochę problemów ze sprowadzeniem innej, choć ostatecznie się to udało. Zgodnie z zasadami NJPW nie mogło jednak rozpocząć akcji w ringu dopóki karetka nie była podstawiona na miejsce, więc fani zgromadzeni na arenie musieli się zadowolić emisją starych walk na ekranach. W ramach przeprosin na hali zjawił się wiceprezes NJPW w towarzystwie Rocky’ego Romero i panowie rozdali fanom trochę darmowych koszulek.

Matt Taven ogłosił podczas wczorajszych nagrań telewizyjnych, że pozostaje w Ring of Honor. Prawdopodobnie zawodnik porozumiał się zatem z ROH w sprawie nowej umowy, gdyż dotychczasowy kontrakt wygaśnie 1 października. Taven był od kwietnia głównym mistrzem ROH, lecz w piątek stracił tytuł na rzecz Rusha.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.