wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WWE poinformowało oficjalnie, że podczas SmackDown z 11 października na FOX oraz RAW z 14 października na USA Network, przeprowadzony zostanie Draft. Rostery brandów mają zostać wyraźnie rozdzielone z uwagi na emisję programów na dwóch różnych stacjach telewizyjnych.

Impact Wrestling ogłosiło, że po 20 października, gdy odbędzie się gala Bound For Glory 2019, ich tygodniówka będzie emitowana na kanale AXS TV. Program ma pozostać w formacie 2-godzinnym. Cała sytuacja ma związek z tym, że AXS zostało ostatnio przejęte przez właściciela Impact Wrestling - Anthem Media.

WWE zapowiedziało na weekend Royal Rumble 2020 galę Worlds Collide, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia, zastępując oryginalnie planowane na ten wieczór NXT TakeOver: Dallas. Oznacza to również, że od przyszłego roku możemy się spodziewać zupełnie nowego harmonogramu gal NXT TakeOver.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Clash of Champions 2019
Środa 18.09.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE musiało odwołać try-outy dla sędziów, Nowy główny writer 205 Live, Rob Van Dam o tym do kiedy pozostanie w Impact Wrestling, Szykuje się nowy strój ringowy dla Ericka Rowana, Oglądalność SmackDown, Transmisje NXT na USA Network i WWE Network 18 oraz 25 września, King Cuerno w WWE, Dokładna frekwencja na AEW All Out, Status KENTY po NJPW Royal Quest, Impact Wrestling wciąż rozmawia z AXS, Walka wieczoru gali AEW Full Gear
Dodano: 06-09-2019, 11:01
Podawałem ostatnio, że WWE liczy na zaangażowanie większej ilości kobiet w roli sędziów. W związku z tym w WWE Performance Center miały się odbyć try-outy pod taką rolę, lecz federacja musiała je ostatecznie odwołać z powodu huraganu Dorian, przez który zamknięto między innymi lotnisko w Orlando. Na razie nie wiadomo czy takie próby zostaną zorganizowane w innym terminie – możliwe, że WWE zaprosi teraz indywidualnie do PC osoby, które z góry miały największe szanse na angaż.

Po tym jak Jonathan Baeckstrom został przeniesiony z pracy przy 205 Live na wysokie stanowisko w zespole kreatywnym RAW, głównym writerem tygodniówki o Cruiserach został mianowany Chad Barbash.

Rob Van Dam potwierdził w rozmowie z „Fightful”, że na bazie obecnego porozumienia z Impact Wrestling będzie pracował w tej federacji do stycznia, natomiast na początku przyszłego roku podejmie decyzję odnośnie dalszej przyszłości.

Kim Dylla, która zajmuje się przygotowywaniem strojów dla wielu zawodników WWE, zdradziła na Instagramie, że pracuje obecnie nad nowym projektem dla Ericka Rowana.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.130 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 2.088 miliona sprzed tygodnia.

WWE poinformowało, że pierwsze dwa odcinki NXT w nowej formule będą emitowane nieco nietypowo, gdyż pierwsza godzina show będzie dostępna na USA Network, a druga godzina na WWE Network. Chodzi tu o odcinki z 18 oraz 25 września, co oznacza, że dwugodzinne epizody NXT będą emitowane na USA Network dopiero od 2 października, a więc tego samego dnia, gdy debiutuje tygodniówka All Elite Wrestling. Warto wspomnieć, że taką zmianę zastosowano z inicjatywy samego USA Network, gdyż 18 oraz 25 września wyemitowane zostaną finałowe odcinki popularnego serialu „Suits”, które zostały wcześniej zapowiedziane właśnie na godzinę w której kolidowałoby to z NXT.

WWE podpisało kontrakt z Jorgem Bollym, lepiej znanym jako King Cuerno czy El Hijo del Fantasma. Oprócz niego zakontraktowano też Edgara Lopeza, po tym jak ten pokazał się z dobrej strony podczas try-outów w Chile.


Według najnowszych doniesień na trybunach Sears Center podczas AEW All Out zgromadził się ostatecznie komplet 10 500 fanów.

Wspominałem, że po walce z Tomohiro Ishiim na NJPW Royal Quest, KENTA został wysłany do szpitala, po tym jak przyjął nieprzyjemną akcję na głowę i wyglądał na oszołomionego. Ostatecznie nie zdiagnozowano jednak wstrząśnienia mózgu i okazało się, że zawodnik był tylko zamroczony, więc nie doszło do żadnego urazu, który wymagałby przerwy zawodnika od występów.

Choć wydawało się, że temat już upadł to ponoć wciąż prowadzone są rozmowy na linii Impact Wrestling-AXS TV. Negocjacje, które swego czasu były dynamiczne teraz prowadzone są w spokojny i metodyczny sposób. IW cały czas liczy na porozumienie, by przejść na większą stację, na co liczono już latem. Przede wszystkim federacja chce czym prędzej przenieść się z Pursuit Channel, które okazało się całkowitym niewypałem. Nie dość, że program telewizyjny IW ma obecnie niemal symboliczną widownię, to stacja ciągle ma jakieś problemy techniczne odnośnie samych transmisji.

All Elite Wrestling poinformowało, że w walce wieczoru nadchodzącej gali AEW Full Gear PPV dojdzie do walki o AEW World Championship, którego Chris Jericho będzie bronił w starciu z Codym. Gala odbędzie się 9 listopada w Baltimore.


---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Braun Strowman

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
vs
The Miz

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Cedric Alexander

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Seth Rollins
i Braun Strowman
vs
Dolph Ziggler
i Robert Roode

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
vs
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Humberto Carillo
vs
Lince Dorado

Finał turnieju
King of the Ring


No DQ
Roman Reigns
vs
Erick Rowan
11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs (podwójny count-out)
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Ember Moon

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
The IIconics

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Oney'ego Lorcana

Goldberg
pokonał
Dolpha Zigglera

Kevin Owens
pokonał
Shane'a McMahona

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Finna Balora

Charlotte Flair
pokonała
Trish Stratus

Buddy Murphy
pokonał przez DQ
Apollo Crewsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.