wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

CM Punk i Colt Cabana wycofali wzajemne pozwy - sprawa sądowa definitywnie zamknięta, Więcej o tym czemu WWE wycofało zawodników NXT UK z gali Southside Wrestling, Specjalny odcinek WWE Watch Along w trakcie najbliższego NXT, Booker T o potencjalnym udziale CM Punka w programie WWE Backstage
Dodano: 30-09-2019, 08:44
Konflikt prawny na linii CM Punk-Colt Cabana wreszcie dobiegł końca, po tym jak obie strony uznały najwyraźniej, że nie dopną swego i zgodziły się wycofać wnioski. Obaj panowie poprosili sąd o unieważnienie swoich pozwów 25 września i dzień później wnioski zostały przyjęte. Z tego co wiadomo nie było to efektem żadnego porozumienia finansowego, więc po prostu sprawa zostaje zamknięta i żaden nie wypłaci drugiemu żadnego odszkodowania. Takie rozwiązanie sprawy oznacza również, iż Punk i Cabana nie mogą składać przeciwko sobie dalszych pozwów odnośnie tej sytuacji.
Przypomnę, że cały konflikt trwał ponad rok. W sierpniu 2018 roku Cabana pozwał Punka w związku z sytuacją dotyczącą ich wspólnej sprawy przeciwko Chrisowi Amannowi. Punk poprosił wtedy Cabanę o udział w sprawie i zdaniem Colta zobowiązał się pokryć wszelkie koszty pozwu, lecz po całej sprawie Punk wystawił Cabanie rachunek do spłaty. Cabana nie dysponował żadnymi formalnie spisanymi dokumentami, więc opierał się jedynie na ich ustnym porozumieniu, przez co miał problemy z udowodnieniem swojej racji w sądzie. W czerwcu tego roku Punk złożył kontr-pozew, w którym oskarżył Cabanę o zniesławienie i domagał się 600 tysięcy dolarów rekompensaty. W tej chwili oba pozwy są już definitywnie wycofane.

Okazuje się, że sprawa wycofania zawodników NXT UK z gali Southside Wrestling ma nieco inne podłoże niż się początkowo wydawało. WWE podjęło taką decyzję z uwagi na to, że Southside zostało przejęte przez Revolution Pro Wrestling, lecz nie przez współpracę tej federacji z NJPW, ale zdarzenie które miało miejsce w ostatnim czasie. Chodzi o szeroko omawiany incydent w którym sędzia Aaren Wilde został naprawdę zaatakowany podczas gali Rev Pro przez dwóch zawodników – Sha Samuelsa i Josha Bodoma. WWE uznało, że nie chce oddelegowywać swoich zawodników na galę pod banderą federacji, których poczynań nie akceptują i która nie stwarza w pełni bezpiecznego środowiska dla pracowników, więc gwiazdy NXT UK zostały natychmiastowo cofnięte z tego eventu.

Podczas środowego odcinka NXT, na WWE Network, YouTube, Twitterze i Facebooku, równolegle będzie pokazywane „WWE Watch Along”. Głównymi prowadzącymi programu mają być Ricochet i Apollo Crews, natomiast w mniejszym stopniu pojawią się też: Kassius Ohno, Bianca Belair, Keith Lee, Jordan Myles, Rachael Evers, Chelsea Green, Deonna Purrazo, Isaiah „Swerve” Scott, Rik Gugez, Jordan Omogbehin, Mansoor, Malcolm Bivens i Brendan Vink.


W wideo zamieszczonym na kanale Reality of Wrestling, Booker T przyznał, że nie wie nic o tym by CM Punk miał dołączyć do załogi WWE Backstage, którego on będzie współprowadzącym. Jeśli coś jest na rzeczy, to FOX musi to zatem robić dyskretnie, a w kontekście plotek o ostatnie testy należy pytać Renee Young, gdyż jego na pewno tam nie było.
Booker został spytany o to czy jego zdaniem powrót Punka byłby dobrym posunięciem. WWE Hall of Famer stwierdził, że osobiście nie ma żadnego spięcia z Punkiem, choć sytuacja z niektórymi innymi pracownikami mogłaby być bardziej napięta, gdyż Punk po swoim pamiętnym odejściu zachował się dość dziwnie, z automatu usuwając kontakty do wszystkich osób, nawet tych z którymi był w dobrych stosunkach, jak Corey Graves. Jeśli miałby natomiast powrócić to jego zdaniem byłoby to pozytywne i ma tu na myśli również powrót na ring, gdyż Punk jest jeszcze w dobrym wieku by pokazać się w akcji. Jeśli chodzi natomiast o rolę Punka w programie na FOX to on nic o tym nie wie, ale z tego względu nie może też jednoznacznie zaprzeczyć takim plotkom.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.