wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejne promocje z NXT do głównych rosterów dopiero na jesieni?, Kiedy Paul Heyman i Eric Bischoff przejmą nowe obowiązki?, Uczestnicy gali amerykańskiej federacji niezależnej otrzymali zalecenie przebadania się na HIV, John Cena wspomina swój debiut w WWE, Jak kształtuje się sytuacja frekwencyjna względem Extreme Rules i SummerSlam?, Czy emisja gali EVOLVE na WWE Network rzeczywiście wpłynie na charytatywny wymiar gali AEW?
Dodano: 28-06-2019, 08:03
Prawdopodobnie WWE wstrzyma się na razie z awansami z NXT i nie zobaczymy żadnych promocji latem, natomiast wiele gwiazd żółtego brandu ma być przetransferowanych do głównych rosterów na jesieni. Wiąże się to z przenosinami SmackDown na FOX, gdy prawdopodobnie odbędzie się coś na wzór starego Draftu, bowiem WWE będzie musiało jakoś podzielić zawodników między brandami. Raczej zniesiona zostanie wtedy także zasada Wild Card, chyba, że USA Network i FOX dojdą do jakiegoś porozumienia w tym względzie – na razie nie było żadnych sygnałów by stacje były zainteresowane „wymianą” zawodników.

„Pro Wrestling Sheet” informuje, że Paul Heyman i Eric Bischoff nie dostaną pełnej władzy już od przyszłego tygodnia i w najbliższym czasie będą powoli wprowadzani na nowe stanowiska. Dopiero gdy panowie zapoznają się z tym jak rzeczywiście będzie wyglądała ich rola i ukształtują się wszystkie struktury kreatywne, Heyman i Bischoff mają dostać pełnię praw na mocy której będą mieli naprawdę duży wpływ na wydarzenia na tygodniówkach.

Tymczasem wobec jednej z amerykańskich federacji niezależnych wszczęto postępowanie w sprawie ewentualnego narażenia widzów zgromadzonych na ich gali na zarażenie się wirusem HIV oraz wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Była to gala „Welcome To The Wreck Room” od Pro Wrestling TrainWreck, która odbyła się 23 czerwca w New Albany. Jeden z promotorów gali zarzeka się, iż zawodnicy byli przebadani przed galą, choć wiele osób poddaje to oczywiście pod wątpliwość. Osoby uczestniczące w wydarzeniu nie będą też raczej ryzykować, zwłaszcza że oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydał departament zdrowia z Floyd County, który zalecił badania wszystkim widzom, którzy mieli kontrakt z krwią bądź innymi płynami ustrojowymi osób występujących.
Jeśli chodzi o samą galę to była ona promowana jako „ekstremalny wrestling” i w rzeczy samej widzowie narażeni byli na kontakt z krwią, bowiem wiele walk opierało się na ostrych akcjach, z czego część wydarzeń działa się w pobliżu publiczności. W trakcie eventu odbyły się między innymi walki z pinezkami, szkłem czy starcie w którym zawodnicy mieli wykorzystać przedmioty przyniesione przez fanów.

John Cena wspomniał wczoraj, że minęło 17 lat od czasu jego debiutu w WWE. Dodał, że była to wspaniała przygoda i jest ona daleka od zakończenia, choć mocno zmieniła się na przestrzeni lat. W dalszej części wpisu nawiązał jednak do tego, iż teraz rozpoczyna się jego przygoda z serią „Szybcy i wściekli”. Wciąż nie zanosi się zatem by John miał w najbliższym czasie wrócić na ring.

Według aktualnych wieści w przypadku Extreme Rules frekwencja powinna być lepsza niż względem Stomping Grounds czy tygodniówek po tej gali. WWE spodziewa się na ten moment minimum 8 tysięcy sprzedanych biletów, choć federacja liczy jeszcze na to, iż w ciągu najbliższych dwóch tygodni sprzedaż się rozkręci i uda się zgromadzić na trybunach około 10 tysięcy ludzi. Sama hala może pomieścić koło 13 tysięcy osób.
Problemu z frekwencją nie będzie natomiast względem SummerSlam w Toronto, bowiem już teraz pozostało niewiele wejściówek i rosną też ceny biletów na rynku wtórnym. Na największej gali lata od WWE z pewnością zjawi się zatem komplet widzów.

Choć Kenny Omega i trochę zagorzałych entuzjastów AEW sugerowało jakoby działania WWE na rzecz emisji gali EVOLVE z okazji 10-lecia tej federacji, miały być wystosowane przeciw AEW to ponoć na żadnym etapie nie było nawet takiego zamysłu. WWE było dogadane z EVOLVE już od dłuższego czasu i także dlatego event odbywa się w Filadelfii, gdzie dzień później odbędzie się Extreme Rules. W związku z tym cały sztab produkcyjny WWE będzie na miejscu i obejmie pieczę nad EVOLVE 10th Anniversary, umożliwiając transmisję wydarzenia. Trudno też dostrzec jak całe działanie miałoby wpłynąć na charytatywny charakter AEW Fight for the Fallen, bowiem bilety na to wydarzenie zostały już prawie wyprzedane, a sama gala będzie emitowana za darmo, więc emisja gali EVOLVE na większej platformie nie „odbierze” żadnych potencjalnych zysków z eventu AEW.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-06-2019, 08:28
Host: ckf159.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.81.159

Kto wybrzydza ten nie rucha

autor: dablju sucks

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.