wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX bardzo mocno szykuje się obecnie do jesiennej premiery SmackDown na ich stacji. Pierwsza niebieska tygodniówka na FOX odbędzie się 4 października bieżącego roku i ma być naszpikowana atrakcjami. Wysoce prawdopodobna jest obecność The Rocka oraz WWE Hall of Famera, Rica Flaira. Sławnych gości nie zabraknie z pewnością także na trybunach, gdyż mówi się o tym, iż zaproszony zostanie nawet aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych - Donald Trump.

Były UFC Heavyweight Champion, Cain Velasquez, postanowił spróbować swoich sił w pro wrestlingu. Jego debiut w ringu wypadnie 3 sierpnia na AAA TripleManii XXVII w Mexico City. Velasquez wystąpi w drużynie z Codym Rhodesem i Psycho Clownem w 6-Man Tag Team Matchu przeciwko Texano Jr, Taurusowi oraz trzeciemu zawodnikowi, którego na razie nie ogłoszono.

WWE poinformowało, że Paul Heyman został mianowany dyrektorem wykonawczym Monday Night RAW, a Eric Bischoff dyrektorem wykonawczym SmackDown Live. Są to nowe stanowiska w hierarchii WWE, a obaj panowie będą odpowiadać bezpośrednio i tylko przed samym prezesem WWE, Vincem McMahonem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Powrót The Steve Austin Show, Oglądalność RAW, Nowa walka na Slammiversary, Ciekawe zestawienie podczas live eventów WWE, Rey Mysterio o tym kiedy wróci do akcji, Były pracownik WWE i Impact Wrestling oskarżony o niestosowne zachowania z podtekstem seksualnym, Pojedynek o WWE Cruiserweight Championship na Stomping Grounds, Niespodzianka Drake'a Mavericka - debiut na 205 Live
Dodano: 12-06-2019, 10:14
Steve Austin poinformował, że 18 czerwca powróci jego podcast „The Steve Austin Show”, który był zawieszony od ubiegłego roku.

RAW miało w tym tygodniu potężnego konkurenta w postaci piątego finałowego meczu NBA, który skupił uwagę ponad 18 milionów widzów. Odbiło się to na widowni programu WWE, która wyniosła 2.125 miliona widzów, co jest najsłabszym wynikiem od epizodów świątecznych. Godzinowo wyglądało to następująco:
- pierwsza godzina (2.380 miliona)
- druga godzina (2.086 miliona)
- trzecia godzina (1.909 miliona).

Impact Wrestling ustaliło na galę Slammiversary pojedynek pomiędzy Robem Van Damem i Moosem. Gala odbędzie się 7 lipca w Dallas w Teksasie.

W ostatnim czasie na live eventach WWE odbywają się walki Daniela Bryana i Rowana z Apollo oraz Chadem Gablem, które przez wiele osób obecnych na tych galach określane są jako spektakularne i godne miana „walki roku”. Ponoć między zespołami jest spora chemia i walki doceniają też osoby z szatni, natomiast nie zanosi się na to by samo WWE w jakikolwiek sposób wykorzystało to w programach telewizyjnych.

Rey Mysterio poinformował, że w związku ze swoją kontuzją ramienia będzie pauzował kilka tygodni i powróci do akcji pod koniec czerwca lub już w lipcu.

Były pracownik WWE i Impact Wrestling, Tyrus, wdał się w pewien incydent w swoim obecnym miejscu pracy – Fox News. Tyrus prowadził program „Un-PC” wraz z Britt McHenry, lecz ta złożyła do menedżerów Fox skargę o molestowanie – chodziło głównie o niestosowne zachowania oraz wiadomości jakie jej przekazywał, mimo jasnych sygnałów, iż nie jest nim zainteresowana. Wygląda na to, że Fox News nie wyciągnęło żadnych większych konsekwencji wobec Tyrusa, natomiast odsunięto go od programu i teraz prowadzi własne show „NUFFSAID”.

Na Stomping Grounds odbędzie się walka o WWE Cruiserweight Championship, lecz nie znamy na razie rywala Tony’ego Nese’a, bowiem starcie o miano pretendenta między Akirą Tozawą i Drew Gulakiem zakończyło się podwójnym odliczeniem. Spekuluje się o Triple Threat Matchu, lecz nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Niespodzianką Drake’a Mavericka było natomiast sprowadzenie na 205 Live obecnego zawodnika SmackDown – Chada Gable’a. Wygląda na to, że Gable może tam występować na stałe, choć warto zauważyć, że wczoraj pojawił się też w segmencie na zapleczu samego SmackDown.

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.