wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Super ShowDown 2019
Dodano: 08-06-2019, 09:49
Za nami gala WWE Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Poniżej omówienie wyników i wydarzeń z gali.

Zawodnicy musieli zmagać się tego dnia z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi, bowiem gala odbywała się przy ponad 30-stopniowym upale, co było widoczne i u młodszych zawodników, ale szczególnie u tych starszych, którzy mieli wyraźne problemy, o czym za chwilę.

Podczas Pre-Show odbyła się jedna walka, w której The Usos pokonali The Revival.

Główną część gali otworzyła walka o mistrzostwo Universal, które Seth Rollins obronił, korzystając z tego, iż Baron Corbin pokłócił się z sędzią. Po walce Corbin zaatakował rywala i z okazji chciał skorzystać Brock Lesnar, lecz Rollins zaatakował go w niezbyt elegancki sposób i wybronił się ostatecznie ciosami krzesełkiem oraz Blackoutem na walizkę MITB. Ta nie została jednak oficjalnie wykorzystana, więc Brock wciąż ma swoją szansę na tytuł.


W kolejnym pojedynku „Demon” znów nie przegrał i Finn Balor obronił IC Championship w walce z Andrade.


Po tym jak Drew McIntyre pomógł Shane’owi McMahonowi, ten dość niespodziewanie wyszedł zwycięsko ze swojej potyczki z Romanem Reignsem.


3 on 1 Handicap Match zakończył się tym, że Lucha House Party zostali zdyskwalifikowani za nieprzepisowy atak drużynowy.

W zdecydowanie najdłuższej walce całej gali Randy Orton pokonał Triple H’a. W wywiadzie udzielonym po walce Hunter pochwalił Ortona, natomiast przyznał, że warunki były skrajnie trudne i poza samą walką z przeciwnikiem musiał walczyć w ogóle o to by złapać oddech. HHH dodał, że nie myśli na razie o przyszłości, bo póki co każdy taki występ w ringu sprawia mu przyjemność. Zaznaczył, że teraz wraca do domu i skupia się na NXT, a potem zobaczymy co będzie dalej.


Braun Strowman wyszedł zwycięsko z pojedynku z Bobbym Lashleyem.


Kofi Kingston obronił mistrzostwo WWE, choć z pomocą Xaviera Woodsa, na co po walce bardzo narzekał Dolph Ziggler, domagając się rewanżu.


50-Man Battle Royal wygrał ostatecznie Mansoor, a więc 23-letni zawodnik z Arabii Saudyjskiej, który jest pierwszym zawodnikiem WWE z tego kraju.


Jak można się było niestety spodziewać, absolutnie fatalnie wyszła walka wieczoru tej gali pomiędzy Goldbergiem i Undertakerem. Rozpoczęło się jeszcze umiarkowanie sprawnie, lecz już po paru minutach Goldberg przesadził z impetem przy spocie w którym nieudanie szarżował w narożniku i wpakował się głową w słupek, co wywołało spore krwawienie i być może wstrząśnienie mózgu, choć nie zostało to potwierdzone. Goldbergowi nie pomógł też przyjęty potem Tombstone Piledriver, który nie był najlepiej wykonany (i przyjęty), przez co dodatkowo oberwał on jeszcze w głowę. W połączeniu z panującym upałem sprawiło to, iż obaj zawodnicy słaniali się na nogach pod koniec 9-minutowej walki i na dobre posypały się botche. Najpierw Goldberg nie miał siły wynieść rywala pod Jackhammera i Undertaker niebezpiecznie spadł na głowę, lecz na szczęście obyło się bez urazu. Potem miał być spot w którym Goldberg próbuje Tombstone Piledrivera, co miało być zapewne skontrowane, lecz w końcu obaj panowie po prostu się wywalili. Undertaker nie próbował już nawet niczego wymagającego i wreszcie pojedynek zakończył bardzo słabo wyglądający Chokeslam, w którym ani Goldberg nie miał sił porządnie odskoczyć, ani Taker mocniej go wynieść, więc w praktyce odbył się on z połowy normalnej wysokości i zakończył to „widowisko”. Trudno wyciągnąć z tej walki jakiekolwiek pozytywy, lecz można się było tego spodziewać, gdy dwóch zawodników po 50-tym roku życia wyszło stoczyć walkę przy trzydziestu kilku stopniach.


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-12-2018, 01:25
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

aj już nic nie znaczy to schyłek wrestlera został tylko joberka

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.