wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Duży wzrost zainteresowania wejściówkami z drugiej ręki na SmackDown po ogłoszeniu The Rocka, Oglądalność RAW, Partnerzy Chrisa Jericho do dzisiejszej walki na AEW Dynamite, Dodatkowa pula biletów na dzisiejszą galę AEW, Status Joaquina Wilde'a, Mickie James o komentowaniu Main Event, Bandido poddał się operacji - ile potrwa jego przerwa?, Nowy pracownik AEW potwierdził swoją rolę w federacji
Dodano: 02-10-2019, 07:49
WWE bez większych problemów wyprzedało bilety na piątkową premierę SmackDown na FOX i na hali znajdzie się komplet widzów, lecz oczywiście wciąż można próbować kupić wejściówki na serwisach odsprzedażowych. Okazuje się jednak, że trzeba się wtedy liczyć z bardzo mocnym przebiciem cenowym, zwłaszcza po tym, jak WWE zapowiedziało na galę The Rocka. Okazuje się, że od tego czasu zainteresowanie wejściówkami z drugiej ręki tak wzrosło, że ich cena niemal się podwoiła.

Tymczasem premiera sezonu jesiennego Monday Night RAW zaliczyła widownię na poziomie 2.57 miliona widzów, co oznacza spory wzrost względem 2.21 miliona sprzed tygodnia. Jest to najlepsza oglądalność od odcinka z 13 sierpnia, a co warte odnotowania – jest to jeden z nielicznych wyników w tym roku, który przebił odpowiadający mu odcinek z roku ubiegłego. Epizod z 1 października 2018 roku oglądało wtedy 2.302 miliona widzów. Tymczasem godzinowo ostatni odcinek prezentował się następująco:
+ pierwsza godzina – 2.701 miliona widzów
+ druga godzina – 2.592 miliona
+ trzecia godzina – 2.416 miliona.

All Elite Wrestling potwierdziło partnerów tag teamowych Chrisa Jericho do 6-Man Tag Team Matchu, który ma się odbyć podczas dzisiejszego, debiutanckiego epizodu AEW Dynamite. Tak jak się można było spodziewać są to Ortiz i Santana, którzy występowali w Impact Wrestling jako LAX. Panowie zadebiutowali w AEW 31 sierpnia podczas All Out. Na razie nie wiadomo pod jaką nazwą będzie występował ten zespół, gdyż prawa do nazwy LAX pozostały z Impact Wrestling.


A skoro o debiucie AEW Dynamite mowa to wczoraj okazało się, że przy przygotowaniach produkcyjnych udało się wygospodarować jeszcze trochę miejsc dla fanów i do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów. Na platformie Ticketmaster wciąż dostępnych jest trochę wejściówek na to wydarzenie i bez problemu można również odkupić bilety z drugiej ręki, udostępnione legalnie przez pierwotnych nabywców.

Joaquin Wilde, który poddał się we wrześniu operacji spowodowanej urazem oczodołu, poinformował na Twitterze, że dopiero za jakieś cztery tygodnie będzie mógł wrócić do treningów. Od powrotu do samego NXT czeka go zatem jeszcze dłuższa przerwa.

Mickie James napisała na swoim blogu, że WWE bardzo ją zaskoczyło propozycją komentowania tygodniówki Main Event, ale jest bardzo podekscytowana możliwością powrotu w trasę. Dodała też, że dobrze czuje się z tym, iż komentuje występy gwiazd, które często nie mają okazji się pokazać w głównych transmisjach. James wspomniała też, że w tym biznesie człowiek nigdy nie przestaje się uczyć, bo każde zajęcie daje zupełnie inny pogląd na wrestling i taki zaobserwowała też z perspektywy stolika komentatorskiego, co jest dla niej wyjątkowym przeżyciem.

Bandido nie mógł wystąpić na nagraniach telewizyjnych Ring of Honor w minioną sobotę, po tym jak dzień wcześniej doznał urazu kolana w trakcie swojej walki na ROH Death Before Dishonor. Zawodnik poinformował teraz na Instagramie, że jest w szpitalu i poddał się operacji, a do akcji powróci za jakieś siedem tygodni.


Alex Abrahantes potwierdził na Twitterze, że w AEW będzie się zajmował hiszpańskim komentarzem do tygodniówki Dynamite. Uzupełniając wieści o tym pracowniku, mogę wspomnieć, że przez ostatnie cztery lata był on głównym hiszpańskojęzycznym komentatorem w Ring of Honor.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.