wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX bardzo mocno szykuje się obecnie do jesiennej premiery SmackDown na ich stacji. Pierwsza niebieska tygodniówka na FOX odbędzie się 4 października bieżącego roku i ma być naszpikowana atrakcjami. Wysoce prawdopodobna jest obecność The Rocka oraz WWE Hall of Famera, Rica Flaira. Sławnych gości nie zabraknie z pewnością także na trybunach, gdyż mówi się o tym, iż zaproszony zostanie nawet aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych - Donald Trump.

Były UFC Heavyweight Champion, Cain Velasquez, postanowił spróbować swoich sił w pro wrestlingu. Jego debiut w ringu wypadnie 3 sierpnia na AAA TripleManii XXVII w Mexico City. Velasquez wystąpi w drużynie z Codym Rhodesem i Psycho Clownem w 6-Man Tag Team Matchu przeciwko Texano Jr, Taurusowi oraz trzeciemu zawodnikowi, którego na razie nie ogłoszono.

WWE poinformowało, że Paul Heyman został mianowany dyrektorem wykonawczym Monday Night RAW, a Eric Bischoff dyrektorem wykonawczym SmackDown Live. Są to nowe stanowiska w hierarchii WWE, a obaj panowie będą odpowiadać bezpośrednio i tylko przed samym prezesem WWE, Vincem McMahonem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Shawn Spears podpisał kontrakt z All Elite Wrestling, Renee Young poprowadzi nowy program WWE?, Potencjalny spoiler dotyczący storyline'u z Shanem McMahonem, Dwie nowe walki na AEW Fyter Fest, Nowy turniej w NXT, Oglądalność SmackDown, Steel Cage Match w NXT, Battle Royal w NXT UK, Nowe logo SmackDown?, Batista o sprawach kreatywnych w WWE
Dodano: 13-06-2019, 07:17
All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.


Na jesieni na FS1 ma zadebiutować nowy program WWE, który odbywać się będzie w studio i będzie to swego rodzaju omówienie bieżących wydarzeń w federacji. Jest to część umowy z FOX, które od października będzie emitowało SmackDown. Według aktualnych wieści gospodynią nowego programu będzie niemal na pewno Renee Young. Ta w przeszłości z powodzeniem prowadziła choćby „Talking Smack” – aktualnie znajduje się w składzie komentatorskim RAW.

„WrestleVotes” podaje dość zaskakujące informacje jakoby aktualny storyline z Shanem McMahonem miał prowadzić do tego, że pokona on Kofiego Kingstona i zostanie mistrzem WWE.

Na galę AEW Fyter Fest, która odbędzie się już 29 czerwca, zapowiedziano dwa nowe pojedynki:
- Nyla Rose vs. Riho vs. Yuka Sakazaki
- Christopher Daniels vs. CIMA.

W środę odbyły się nagrania NXT podczas których ogłoszono nowy 8-osobowy turniej Breakout. Jego emisja rozpocznie się od przyszłotygodniowego odcinka. Jest to turniej przeznaczony dla nowych gwiazd, które nie zadebiutowały jeszcze w żółtym brandzie. Zwycięzca będzie mógł wybrać tytuł mistrzowski w NXT o który powalczy. W rozgrywkach biorą udział: Jordan Myles (ACH), BOA, Isaiah Scott (Shane Strickland), Cameron Grimes (Trevor Lee), Bronson Reed (Jonah Rock), Dexter Lumis (Samuel Shaw), Angel Garza (Garza Jr) i Joaquin Wilde (DJZ).

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 1.930 miliona widzów, co oznacza spadek względem 2.016 miliona sprzed tygodnia.

Za dwa tygodnie w NXT odbędzie się Steel Cage pomiędzy Shayną Baszler i Io Shirai, a na szali będzie w tej walce NXT Women’s Championship. Dokładna data emisji tego odcinka to 26 czerwca.

W przyszłotygodniowym odcinku NXT UK odbędzie się Battle Royal kobiet, a zwyciężczyni zmierzy się w przyszłości z Toni Storm o NXT UK Women’s Championship. W walce wezmą udział: Piper Niven, Killer Kelly, Candy Floss, Jinny, Nina Samuels, Isla Dawn, Rhea Ripley, Xia Brookside, Kay Lee Ray i Jazzy Gabert.


FOX pomału reklamuje emisję SmackDown od października tego roku i po materiałach promocyjnych widać, iż prawdopodobnie za kilka miesięcy niebieski brand będzie miał nowe logo:


Batista udzielił ciekawego wywiadu „Pro Wrestling Sheet”, w którym poruszył problem spraw kreatywnych w WWE. Batista stwierdził, że proces kreatywny jest tam bardzo dziwny i on nie do końca go rozumie. Dodał, że był to dla niego prawdziwy koszmar, gdy ostatnio przebywał na stałe w WWE, więc w 2014 roku, a od tego czasu wszystko jeszcze się pogorszyło. Z jego perspektywy wygląda to tak, że osoby odpowiedzialne za to w WWE nie mają szerszej wizji tylko działają z tygodnia na tydzień i bardzo łatwo porzucają wszelkie plany. Zgadza się też z wypowiedzią Chrisa Jericho, który stwierdził, że John Cena był ostatnim tak popularnym zawodnikiem. Obecni członkowie rosteru są bardzo ograniczeni jeśli chodzi o swobodę i mają właściwie spętane ręce. W ich czasach w ringu szło się na wojnę i tym zdobywało się serca oraz szacunek fanów – szacunek, którego było trzeba by naprawdę stać się popularnym. Mieli więcej wolności, której na pewno brakuje obecnym zawodnikom.
Batista wspomniał, że nigdy nie był zwolennikiem przejścia do ery PG i choć z perspektywy czasu można powiedzieć, iż WWE postąpiło słusznie, bo ustawili się finansowo, to po drodze zabiło to trochę ducha samego wrestlingu. On znał wrestling w którym górę brały opowiadane historie z domieszką brutalności i na tym tworzyły się legendy takich osób jak Stone Cold, Undertaker czy DX, lecz te czasy już nie wrócą. Aktor dodał, że gdy ostatnio wizytował WWE przy okazji WrestleManii to bardzo zmartwiła go liczba writerów, którzy nigdy w życiu nie mieli do czynienia z ringiem. Jest to zbieranina ludzi, którzy osiągnęli sukces w wielu innych dziedzinach, lecz większość z nich nigdy nie miała do czynienia z wrestlingiem, nie mówiąc już o wejściu na ring i przyjęciu paru akcji. Problem polega na tym, że teraz takie osoby mają pełną kontrolę nad tym co robić muszą prawdziwi zawodnicy wrestlingu.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.