wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Operacja Rica Flaira przełożona - pozostanie w szpitalu, Mahabali Shera podpisał kontrakt z Impact Wrestling, Tony Khan o grafiku w AEW, Bellator zainteresowany Jackiem Gallagherem, Nowy przydomek Stokely Hathawaya, Rewanż z WrestleManii w Arabii Saudyjskiej?, WWE odwołało poniedziałkowy live event, Ashley Massaro popełniła samobójstwo?
Dodano: 17-05-2019, 23:29
W szpitalu ustalono pewne komplikacje dotyczące stanu zdrowia Rica Flaira i lekarze w pierwszej kolejności chcą się zająć właśnie tym, a nie planowanym zabiegiem, który przełożony został na poniedziałek. Oznacza to, że Flair pozostanie w szpitalu jeszcze przynajmniej kilka dni.

Mahabali Shera potwierdził podpisanie kontraktu z Impact Wrestling. Przy okazji podkreślił, że jest bardzo zadowolony z pobytu w WWE, bowiem wiele się nauczył, szczególnie dzięki treningom w Performance Center, gdzie doświadczeni trenerzy pomogli mu od kwestii ringowych, po kreowanie wypowiedzi.

Tony Khan podkreślił w rozmowie z „Bleacher Report”, że wbrew plotkom w All Elite Wrestling nie będzie żadnej „przerwy sezonowej” i będą działali przez okrągły rok. Dodał jednak, że nie planują setek live eventów, bo nie uważa, iż mogliby na tym zarobić, a nie chcą narażać zdrowia zawodników, więc z pewnością będą oni mieli zrównoważony grafik.
Khan został zapytany również o planowaną tygodniówkę, ale na razie podkreślił jedynie, że na pewno nie będą nadawali programów w poniedziałki i piątki (od jesieni w tych dniach emitowane będą RAW i SmackDown). Nie zamierzają też rywalizować bezpośrednio o widzów z meczami NFL.

Ponoć Bellator MMA zainteresowane jest osobą Jacka Gallaghera, ale na razie były to jedynie luźne rozmowy i nie pojawiły się żadne konkrety.

Tymczasem Stokely Hathaway, który po przejściu do NXT występował jako Court Moore, teraz otrzymał przydomek Malcolm Bivens. W dalszym ciągu pojawia się na live eventach jako menedżer Jonah Rocka.

Pojawiły się informacje, że na gali WWE Super Showdown w Arabii Saudyjskiej dojdzie do rewanżu z WrestleManii 35 i Seth Rollins stanie w obronie mistrzostwa Universal przeciwko Brockowi Lesnarowi.

WWE zdecydowało się na odwołanie poniedziałkowego live eventu SmackDown w Lowell. To już drugi przypadek w ostatnich tygodniach, gdy federacja odwołuje live event niebieskiego brandu, który miał się odbyć w tym samym czasie co RAW.

Według najnowszych wieści śmierć Ashley Massaro mogła być związana z jej samobójstwem. Pojawiły się doniesienia, że Massaro zmagała się z depresją, choć starała się zachować to w tajemnicy i nie okazywała niczego najbliższemu otoczeniu. W czwartek Massaro miała wystąpić w audycji lokalnej stacji radiowej, lecz nie pojawiła się i to dało sygnał by zainteresować się jej statusem. Wkrótce potem Massaro odnaleziono nieprzytomną w domu, ale nie udało się już uratować jej życia. Nie znamy więcej szczegółów, bowiem policja nie podaje ich do publicznej wiadomości z uwagi na fakt, iż zdarzenie nie miało kryminalnego charakteru.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-03-2019, 03:12
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

to uwierz :D
ja nie wierzę że baby po 36 latach bedą wm zamykać no porażka dla panów jak nie wiem!!!!

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.