wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Walka przedstawicieli WWE na EVOLVE 10th Anniversary Show, Fotka Goldberga z przygotowań do walki z Undertakerem, Kevin Owens zaprzecza jakoby Kofi Kingston zajął czyjeś miejsce na WrestleManii, Koniec touru po Europie i grafik rosteru WWE na najbliższy czas, 8-godzinny program z Performance Center na WWE Network, Jack Hager sugeruje debiut Jona Moxleya w All Elite Wrestling
Dodano: 18-05-2019, 08:58
Na galę EVOLVE 10th Anniversary Show, która odbędzie się tego lata, ustalono pojedynek Matta Riddle’a z Drew Gulakiem. Walka ta została zatwierdzona podczas wczorajszego live eventu NXT w Filadelfii. Gulak wyszedł na ring ogłaszając otwarte wyzwanie względem gali EVOLVE, na które odpowiedział właśnie Riddle.

Najnowsza fotka Goldberga z przygotowań do powrotu na ring. Przypomnę, że zawodnik wystąpi 7 czerwca na gali w Arabii Saudyjskiej, a jego rywalem będzie Undertaker.

Kevin Owens udzielił ciekawej wypowiedzi podczas podcastu „State of Combat” mówiąc, że wbrew wszelkim spekulacjom Kofi Kingston nie zajął niczyjego miejsca na WrestleManii. Od momentu w którym Kingston zaczął zbierać takie reakcje w okolicach Elimination Chamber nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że to Kofi powalczy o mistrzostwo WWE na WM i w pełni na to zasługiwał. KO dodał też, że podobnie jak wszyscy w szatni zazdrości Kingstonowi tak wspaniałego WrestleMania Moment.

WWE zakończyło wczoraj tour po Europie galami w Cardiff oraz Berlinie. Roster WWE wraca do Stanów Zjednoczonych, ale nie będzie miał rzecz jasna czasu na odpoczynek, bowiem już jutro w Hartford odbędzie się gala Money In The Bank, a potem nowe epizody RAW i SmackDown. Po nich federacja da jednak odetchnąć zawodnikom oraz zawodniczkom i oba rostery powrócą do pracy dopiero 27 maja, gdyż na przyszły tydzień nie zaplanowano żadnych live eventów.

W niedzielę 26 maja na WWE Network wyemitowany zostanie specjalny 8-godzinny blok z WWE Performance Center, podczas którego będzie można zobaczyć jak wyglądają treningi i testy sprawnościowe przeprowadzane w tym ośrodku.

Jack Hager (aka Jack Swagger) powiedział, że rozmawia z All Elite Wrestling i wysoce prawdopodobne, iż będzie pracował dla tej federacji, ale nie planuje pojawić się na Double or Nothing, gdyż szykuje się tam inny duży debiut i nie chce być w czyimś cieniu. Zdaniem Hagera tego dnia w AEW zadebiutuje bowiem Jon Moxley.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-03-2019, 16:23
Host: ip-5-172-234-130.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.234.130

Karta na G1 taka jaka na WM, czyli zróżnicowana. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdy coś co mu nie pasuje. Dla mnie na pewno ciekawie zapowiadają się walki Cobb-Ospreay, Naito-Ibushi, Juniorzy, Drabiny, Tag Teamy i OC Raya, na który odpowie raczej z pewnością Flip Gordon i oby w końcu zakończyli swój feud.

autor: ???

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.