wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Hell in a Cell 2018 PPV
Dodano: 17-09-2018, 17:47
Pełną relację z WWE Hell in a Cell 2018 możecie przeczytać w opublikowanym już na stronie raporcie. Poniżej skrót wydarzeń.

Galę oglądał z poziomu trybun komplet 15 216 widzów.

Podczas Kick-Off The New Day obronili SmackDown Tag Team Championship, a ich kolejnymi przeciwnikami będą The Bar, z którymi zmierzą się na gali WWE Super Show-Down.

Główna karta rozpoczęła się od brutalnej walki Hell in a Cell pomiędzy Randym Ortonem, a Jeffem Hardym. Pod koniec Hardy stanął na drabinie i złapał się konstrukcji dachu klatki, po czym zwisając chciał z niej spaść na leżącego na stole Ortona, lecz ten odskoczył i Jeff sam rozbił się na stole. Orton odliczył rywala do trzech, a Hardy opuścił arenę na noszach. Sam Orton też odczuł skutki tej walki, po której pozostało mu rozcięcie na nodze i kilka mniejszych obrażeń na plecach, które Hardy uderzył paskiem z metalowymi ozdobami.


Kolejna była potyczka o SmackDown Women’s Championship i poznaliśmy nową mistrzynię, bowiem Becky Lynch w dość szczęśliwych okolicznościach odliczyła pod koniec Charlotte. Panowanie Charlotte trwało zatem tylko 29 dni, a dla Lynch to drugie mistrzostwo kobiet SmackDown w karierze, po tym jak była pierwszą posiadaczką tego tytułu. Kolejna potyczka tych pań już została zapowiedziana na Super Show-Down, a jej przedsmak mieliśmy też po walce, gdy Charlotte mimo wszystko chciała podać Becky rękę, ale ta odmówiła.


Znakomite widowisko zaserwowały drużyny walczące o RAW Tag Team Championship. Tytuły pozostały ostatecznie w rękach Drew McIntyre’a i Dolpha Zigglera, którzy pokonali Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa. Główną rolę odegrał McIntyre, który pod koniec znokautował Rollinsa swoim Claymore.


AJ Styles pozostaje mistrzem WWE, choć obronił tytuł w tle kontrowersji i błędnej decyzji sędziego. AJ zmienił pozycję w trakcie Rear Naked Choke w wykonaniu Samoa Joe i łopatki pretendenta przylegały do maty, więc sędzia doliczył do trzech, lecz jak pokazały powtórki w momencie, gdy sędzia doliczył do dwóch, AJ poddał się, lecz odklepywał ręką, której sędzia nie widział i stąd błędna decyzja.


Po walce Joe szalał oczywiście ze złości, a potem skonfrontował się z Paige i ta na jego prośbę ustaliła, iż kolejna walka Stylesa z Joe, do jakiej dojdzie na WWE Super Show-Down, będzie pojedynkiem bez dyskwalifikacji i wyliczeń.

The Miz i Maryse dość niespodziewanie znów okazali się górą w rywalizacji z Danielem Bryanem i Brie Bellą, po tym jak Maryse przechytrzyła w końcówce Brie.


Walka o RAW Women’s Championship była już zdecydowanie bardziej wyrównana niż na SummerSlam, ale koniec końców i tak Ronda Rousey odesłała Alexę Bliss z kwitkiem.


Walka wieczoru zakończyła się chaotycznie i bez rozstrzygnięcia. Podczas gdy Braun Strowman i Roman Reigns leżeli w ringu po akcji ze Spearem przez stół w narożniku, wokół klatki, a potem na niej, doszło do ponownej rywalizacji Drew McIntyre’a i Dolpha Zigglera z Deanem Ambrosem oraz Sethem Rollinsem. Ostatecznie McIntyre i Ambrose załatwili się nawzajem na szczycie klatki, a tymczasem Rollins i Ziggler walcząc na boku klatki spadli z połowy jej wysokości i rozbili się na stołach komentatorskich. Wtedy niespodziewanie zjawił się Brock Lesnar, który wyważył drzwi klatki i wparował do Hell in a Cell demolując obolałych Strowmana oraz Reignsa, po czym zawodnicy nie byli w stanie kontynuować walki i gala dobiegła końca.
-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.