wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jimmy Uso zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, WWE nie ma w planach walki Ziggler-Michaels, FOX chce dopiąć sprawę transmisji NXT, Więcej o tym jak nowa umowa mogłaby wpłynąć na format NXT, WWE blisko wyprzedania biletów na SummerSlam i nieco słabiej z TakeOverem, Wyniki kwartalne WWE + liczby z WWE Network
Dodano: 25-07-2019, 18:30
„TMZ” informuje, że Jimmy Uso wylądował w areszcie, po tym jak został zatrzymany w Pensacola na Florydzie za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Policjanci jadący za nim zauważyli, że przekroczył dozwoloną prędkość i jechał zygzakiem. Po zatrzymaniu pojazdu Uso odmówił badania alkomatem, więc nie wiemy jaką miał zawartość we krwi, lecz ponoć policjanci od razu wyczuli od niego napoje wyskokowe. W związku z odmówieniem przebadania alkomatem Jimmy został od razu osadzony w areszcie. Kaucja za jego wyjście wynosi 1000 dolarów i zapewne wkrótce zostanie wpłacona przez kogoś z jego rodziny, lecz na ten moment wciąż pozostaje on w areszcie.
Dla Jimmy’ego to już druga wpadka w tym roku, gdyż w lutym też był zatrzymany przez policję, wtedy w Detroit. Wtedy Uso został aresztowany za stawianie się i agresywne zachowanie w stosunku do policjantów, również będąc pod wpływem alkoholu. WWE raczej nie wyciąga konsekwencji z takich sytuacji, choć zobaczymy jak federacja zareaguje na drugie takie wykroczenie w niedługim czasie.

Mimo wielu spekulacji po wydarzeniach ze SmackDown należy podkreślić, że nie miały one żadnego związku z ewentualnym kolejnym występem Shawna Michaelsa w ringu i nie ma żadnych planów na jego walkę z Dolphem Zigglerem.

Ponoć FOX finalizuje rozmowy z WWE w sprawie rozpoczęcia emisji NXT na kanale FS1. Oznaczałoby to bezpośrednią rywalizację NXT z AEW. Orientacyjnie można powiedzieć, że zasięg kanału TNT wynosi 89 milionów gospodarstw domowych, podczas gdy przy FS1 są to 82 miliony, więc AEW miałoby na starcie delikatną przewagę. Pewien problem pozostaje natomiast w kontekście tego, że na FS1 emitowane są niektóre środowe mecze koszykówki. Gdyby NXT musiało być przeniesione w te dni na FS2 to mocno odbiłoby się to zapewne na oglądalności, gdyż ten kanał ma już „jedynie” 57 milionów gospodarstw domowych.

Warto odnotować, że w razie przenosin na FOX może się też zmienić format NXT, które być może przestałoby być nagrywane, a odbywałoby się na żywo. Jeśli WWE będzie chciało podjąć bezpośrednią rywalizację z AEW to konieczne byłoby też zapewne wydłużenie tygodniówki do dwóch godzin. Co ciekawe mimo wstępnych wieści, że WWE rzucałoby do NXT gwiazdy z RAW i SmackDown – ponoć byłoby to robione w sposób kontrolowany. Takie gościnne występy miałyby się odbywać od czasu do czasu i WWE desygnowałoby tam raczej osoby pokroju AJ Stylesa czy tego typu zawodników, którzy są bardzo lubiani w tym segmencie fanów w który celuje AEW czy NXT.

Co ciekawe na ten moment WWE wyprzedało już ponoć prawie wszystkie bilety na SummerSlam, a pozostało więcej wejściówek na NXT TakeOver: Toronto II, które odbędzie się dzień wcześniej. Tak czy siak do gal pozostało jeszcze sporo czasu i raczej oba eventy będą wyprzedane.

Dzisiaj opublikowane zostało podsumowanie drugiego kwartału w WWE. Przychody z tego kwartału wyniosły 268.9 miliona dolarów (przed rokiem było to w tym samym okresie 281.6 miliona), natomiast zysk operacyjny wyniósł 17.1 miliona dolarów, a więc przekroczył założenia postawione przez WWE w prognozie, choć też był mniejszy niż w tym okresie ubiegłego roku. Ogółem odnotowano spadki w kilku obszarach (szczególnie wpływy z biletów, ale również Network i PPV), lecz były one zakładane w prognozie, więc póki co raport został odebrany raczej neutralnie. Ceny akcji poszły chwilowo w górę, natomiast zobaczymy jak ukształtują się na przestrzeni paru dni.

Jeśli chodzi o WWE Network to liczba płacących subskrybentów wyniosła 1.688 miliona osób (wzrost względem 1.584 z pierwszego kwartału bieżącego roku). Jest to liczba mniejsza niż przed rokiem (1.8 miliona), natomiast na przyszły kwartał WWE prognozuje około 1.53 miliona osób, gdyż następuje standardowy odpływ o tej porze roku. W ramach ciekawostki wspomnę jeszcze, że w dniu samej WrestleManii 35 liczba subskrybentów (płacących + korzystających z darmowego okresu) wyniosła dokładnie 2 miliony osób (2.124 miliona przed rokiem przy WM34).

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.