wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

CM Punk szczerze o statusie względem AEW i swoim podejściu do WWE, Ile gal rocznie planuje AEW?, Były członek sztabu medycznego WWE został głównym lekarzem AEW, Rywale Matta Riddle'a na galach EVOLVE, Powrót do oryginalnych planów względem listopadowej gali WWE w Arabii Saudyjskiej, Powód nieobecności Coreya Gravesa na SmackDown, Plakat SummerSlam, Triple H spotkał się z szefami Dragon Gate i STARDOM, Try-outy WWE w Kanadzie, Cena akcji WWE poszła w górę po wczorajszym raporcie finansowym
Dodano: 26-07-2019, 07:58
CM Punk udzielił ciekawego wywiadu „ESPN” szczerze mówiąc o swoim statusie względem AEW czy odczuciach pod kątem WWE. Punk stwierdził, że jedyna oferta, jeśli można ją tak nazwać, jaka przyszła do niego od AEW to była wiadomość tekstowa od Cody’ego. Uznał to za mało poważne, bo jeśli już ktoś chce z nim rozmawiać to może przyjechać i to uczynić, bo takich rzeczy nie załatwia się przez smsy. Dodał jednak, że tak czy siak dalej jest skupiony na MMA, więc i tak nie byłoby tematu. Zaznaczył, że zgodził się uczestniczyć w Starrcast III, bo odbywa się w jego mieście, lecz będzie tylko tego jednego dnia i jeśli ktoś nastawia się na jego obecność na AEW All Out to po prostu się zawiedzie i on mówi o tym z góry, by nie było żadnych złudzeń. Przyznał też, że coraz częściej obawia się gadać z ludźmi z AEW, bo ostatnim razem, gdy napisał Young Bucksom, że życzy powodzenia z galą, to następnego dnia rozpowiadali z Tonym Khanem, że mają cudowną relację z CM Punkiem i ten może do nich przyjść.
Punk odniósł się też do słów wielu fanów, że pójdzie do AEW by zrobić na przekór WWE. Pozostający pod kontraktem UFC zawodnik przyznał, że w pewnym sensie to rozumie, bo pewne rzeczy potrafią się utrwalić w tym biznesie, lecz wiele osób musi zrozumieć, że on już nie jest tym gościem, który usiadł na scenie w Las Vegas 8 lat temu, ani nawet tym, który opuszczał WWE w 2014. To był Phil sprzed pięciu lat, a teraz jest innym człowiekiem. Jeśli ktoś mówi zatem, że „on na pewno nienawidzi WWE” to jest w błędzie. Dawno to odpuścił i o tym zapomniał, choć wielu fanów wciąż się tego trzyma. On jednak zostawił to daleko z tyłu, rozpoczął już nową przygodę i dalej pisze swoją historię.

AEW planuje ponoć organizowanie 100-120 gal rocznie. W obrębie tych dat miałyby być przynajmniej 4 gale PPV, 51 eventów telewizyjnych i do tego kilkadziesiąt live eventów. W obrębie poszczególnych kart miałyby być stosowane rotacje, tak by topowe gwiazdy występowały u nich mniej więcej w 75 walkach rocznie.

Tymczasem AEW zakontraktowało byłego członka sztabu medycznego WWE – Michaela Sampsona. Wieloletni pracownik WWE będzie teraz szefem lekarzy AEW. Nazwisko Sampsona może się kojarzyć wielu osobom, gdyż to właśnie on przewodził akcji ratunkowej Jerry’ego Lawlera, gdy ten doznał zawału serca w 2012 roku podczas RAW.

WWE poinformowało, że Matt Riddle ponownie wystąpi na galach EVOLVE. 24 sierpnia na EVOLVE 133 jego rywalem będzie Josh Briggs, a dzień później na EVOLVE 134 połączy siły z Curtem Stallionem w walce z AR Foxem i Leonem Ruffem o tytuły tag teamowe tej federacji.

Choć WWE sporo kombinowało z datami jesiennego touru po Europie, pod kątem przesunięcia planowanej gali w Arabii Saudyjskiej to ponoć odbędzie się ona jednak według oryginalnego planu – 1 listopada w King Saudi University Stadium w Riyadh. Gala odbędzie się zatem w piątek, więc pytaniem pozostaje jak będzie wyglądała sytuacja ze SmackDown. Opcje są właściwie dwie – WWE nagra ten epizod wcześniej lub do Arabii uda się tym razem tylko roster RAW. Wiele będzie pewnie zależało od tego co powie FOX, które może wymagać od WWE gali na żywo.

„Wrestling Observer” informuje, że Corey Graves nie zjawił się na SmackDown, gdyż poleciał do Vancouver na zdjęcia do jakiegoś filmu od WWE Studios. W produkcji ma też brać udział Renee Young.

WWE opublikowało oficjalny plakat SummerSlam, na którym znaleźli się Seth Rollins, Kofi Kingston, Becky Lynch, Roman Reigns i Brock Lesnar.

Podczas niedawnej wizyty w Japonii Triple H spotkał się ponoć z władzami Dragon Gate oraz STARDOM. Na razie nie wiadomo czego dotyczyły rozmowy, natomiast nie jest tajemnicą, że WWE myśli o kolejnych ośrodkach WWE Performance Center (w Japonii i Australii), a także o japońskiej wersji NXT (wzorem NXT UK).

WWE przygotowuje w dniach 7-9 sierpnia try-outy w Mississuaga w Ontario (Kanada), które poprowadzi prawdopodobnie Santino Marella. Pojawił się też koncept PC lub NXT w Kanadzie, któremu mógłby przewodzić właśnie Marella. Co ciekawe są to pierwsze try-outy WWE w Kanadzie, gdyż osoby z tego kraju zwykle były zapraszane po prostu do Orlando.

Choć we wczorajszym raporcie finansowym WWE wykazano pewne spadki w przychodach to wieści zostały mimo wszystko pozytywnie przyjęte przez inwestorów oraz analityków z Wall Street, co poskutkowało tym, że po konferencji cena akcji WWE poszła w górę o 8%, sięgając blisko 75 dolarów. Stało się tak z uwagi na to, że wcześniej analitycy prognozowali dużo gorsze wyniki niż te rzeczywiście osiągnięte przez federację. Także inwestorzy nastawiali się na stratę na poziomie 3 centów za akcję, a tymczasem osiągnęli zysk rzędu 11 centów za akcję. O ile w pierwszym kwartale 2019 roku WWE odnotowało netto („na czysto”) 8 milionów straty, to w drugim kwartale było to już 10 milionów zysku.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.