wrestling wwe tna ecw


Jeszcze nie zdarzyło się na WrestleFans, aby w trakcie trwania sondy, wydarzenia z WWE zmusiły do jej przerwania. Tak właśnie stało się tym razem, kiedy głosowaliście, czy Kofi Kingston powinien zostać mistrzem WWE na Fastlane. Oto dotychczasowe wyniki.
SONDA
Czy Kofi Kingston powinien zdobyć mistrzostwo WWE na Fastlane?
Tak (332) 63%
Nie (194) 37%
Łącznie oddano
526 głosów

Kofi nie jest już pretendentem, a jego miejsce zajął Kevin Owens. Sęk w tym, że nie była to jedyna taka zagrywka prezesa WWE Vince'a McMahona. Rozpoczynamy głosowanie, jak odbieracie tego typu posunięcia.


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.



WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Fastlane 2019
Środa 13.03.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00





Prawdopodobna data konferencji z ogłoszeniem gospodarza WrestleManii 36, Widownia Total Bellas, Najwyższa oglądalność RAW od pół roku, CM Punk chce definitywnego zakończenia sprawy z Coltem Cabaną, Kenny Omega o występach kobiet w NJPW, Dobre recenzje i otwarcie kinowe "Fighting With My Family", Jeff Jarrett domaga się 5 milionów odszkodowania od Anthem/Impact Wrestling
Dodano: 27-02-2019, 08:36
„Wrestling Inc” informuje, że 7 marca w Tampie odbędzie się konferencja prasowa z oficjalnym potwierdzeniem, iż w tym właśnie mieście zorganizowana zostanie WrestleMania 36.

Oglądalność ostatniego „Total Bellas” wyniosła 424 tysiące widzów, więc jest to wynik bardzo zbliżony do 426 tysięcy sprzed tygodnia.

Tymczasem widownia RAW wyniosła w tym tygodniu 2.922 miliona widzów, co oznacza poprawę względem 2.771 miliona sprzed tygodnia i największą widownię od 20 sierpnia 2018 roku. Nie trudno zgadnąć, że wielu widzów zainteresowało ogłoszenie Romana Reignsa, które było zapowiadane na początkowy segment. Widać to po oglądalności pierwszej godziny programu, choć i druga godzina RAW wykręciła w tym tygodniu bardzo przyzwoity jak na obecne standardy wynik. Godzinowa oglądalność ostatniego RAW:
- pierwsza godzina: 3.167 miliona widzów
- druga godzina: 2.952 miliona
- trzecia godzina: 2.648 miliona.

Prawnicy CM Punka wystąpili już o definitywnie zamknięcie sprawy pozwu ze strony Colta Cabany, przedstawiając dowody, iż drugi już wniosek Cabany dalej nie przedstawia żadnych konkretów i nie powinien być w ogóle rozpatrzony. Przypomnę, że pierwszy pozew Cabany przeciwko Punkowi został odrzucony przez sąd, więc jest to jego ostatnia szansa na pozytywne rozpatrzenie. Cała sprawa dotyczy wydarzeń sięgających pozwu Chrisa Amanna przeciwko CM Punkowi i Coltowi Cabanie, gdy oskarżał ich o pomówienia w podcaście Cabany. Sprawę wygrali wtedy Punk i Cabana, ale Colt twierdził, że Punk zobowiązał się opłacić wszystkie koszty tamtej sprawy, które przekraczały możliwości Colta i ten tylko dlatego nie zdecydował się wcześniej na ugodę z Amannem oraz WWE. Po całej sprawie Punk żądał jednak od Cabany opłacenia jego części kosztów, a jak się okazało panowie nie spisali niczego na piśmie, co postawiło Cabanę na z góry przegranej pozycji.

Ciekawej wypowiedzi udzielił „Tokyo Sports” nie kto inny jak Kenny Omega, który skrytykował tym razem New Japan Pro Wrestling za to, że uparcie nie chcą dopuścić w swojej federacji do występów kobiet. Omega przyznał, że proponował to NJPW jeszcze w ubiegłym roku, ale spotkał się z odmową. Kenny stwierdził, że mamy rok 2019 i kobiety występują już w ringu na tych samych zasadach co mężczyźni, więc jego zdaniem NJPW popełnia błąd, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę to ile utalentowanych zawodniczek pochodzi właśnie z Japonii.

Film „Fighting With My Family” zbiera bardzo dobre recenzje i pierwszy tydzień emisji filmu dał przychody na poziomie ponad 8 milionów dolarów ze sprzedaży biletów. W miniony weekend film był kinowym numerem cztery, bowiem większe zainteresowanie wzbudziły jedynie „How to Train Your Dragon: The Hidden World” (w Polsce „Jak wytresować smoka 3”), „Battle Angel: Alita” oraz „The LEGO Movie 2”. Przypomnę, że produkcja przygotowana wspólnie przez WWE Studios i prowadzone przez The Rocka Seven Bucks Productions, to film o rodzinie Bevis/Knight, ze szczególnym skupieniem na osobie byłej mistrzyni Div WWE – Paige.

W dalszym ciągu trwa sprawa Jeffa Jarretta przeciwko Impact Wrestling i właścicielowi tej federacji – Anthem. Chodzi o nagrania Global Force Wrestling, które Anthem wykorzystało w okresie w którym Jarrett współpracował z IW. Jeff twierdził, że nie przekazał im pełnych praw do materiałów, a Anthem mimo wszystko dalej z nich korzystało. Teraz okazało się także, że pod koniec ubiegłego roku Anthem zniszczyło materiały GFW Amped, tłumacząc to „naturalnym procesem czyszczenia magazynów”. Jarrett domaga się obecnie 5 milionów dolarów odszkodowania za zniszczenie materiałów, wyceniając jedną godzinę materiału na około 300 tysięcy dolarów.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski



Dodano: 27-02-2019, 14:07
Host: user-5-173-168-201.play-internet.pl, IP: 5.173.168.201

Bardzo dobrze bo Owena jest Fenomenalny!

autor: Szakal

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]




Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:

pozytywne, uatrakcyjniają show
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic
negatywne bezzasadną zmianą zasad



10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
vs
Aleister Black i Ricochet
vs
Chad Gable i Bobby Roode

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
vs
Nia Jax i Tamina

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Charlotte
vs
Becky Lynch

6 Man Tag Team Match
The Shield

vs
Baron Corbin
Drew McIntyre
i Bobby Lashley

Kick-off
Andrade
vs
Rey Mysterio




17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa
Randy'ego Ortona
Jeffa Hardy'ego
Samoa Joe
Kofiego Kingstona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Bayley i Sasha Banks
pokonały
Nię Jax i Taminę
Riott Squad
Mandy Rose i Sonyę Deville
IIconics
Naomi i Carmellę

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego
i Lio Rusha

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę

No Disqualification Match
Baron Corbin
pokonał
Brauna Strowmana





Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.