wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

AJ Styles dostanie wolny miesiąc?, Nietypowy tatuaż Sashy Banks, Federacja niezależna odwołała galę w związku z urazem Lucha Bros, Cody Rhodes o swojej wejściówce na DoN, Road Dogg pracuje przy NXT, Rola Tony'ego Khana przy Double or Nothing, Kto zajmuje się kwestiami produkcyjnymi w AEW?, Awesome Kong o swoim niespodziewanym występie, Kolejna potyczka Young Bucksów z Lucha Bros, Występ Jona Moxleya dla Northeast Wrestling, Moxley zadebiutuje w Japonii?, Starrcast III podczas weekendu All Out
Dodano: 27-05-2019, 10:58
Możliwe, że AJ Styles dostanie wkrótce więcej wolnego na podleczenie paru mniejszych urazów z którymi się zmaga. Nie przeszkadzają one w dalszych występach, lecz towarzyszą zawodnikowi niemal od początku roku i WWE prawdopodobnie da mu czas na odpoczynek. Już teraz Styles omija live eventy, bowiem WWE postanowiło oszczędzać go po WrestleManii. W kontekście przyszłego miesiąca Styles awizowany jest tylko na Super ShowDown, natomiast nie zapowiedziano go na żadne live eventy czy tygodniówki.

Na nietypowy tatuaż zdecydowała się Sasha Banks:

Lucha Empire zdecydowało się odwołać swoją galę, bowiem Lucha Bros poinformowali ich, że po Double or Nothing są zbyt poobijani by zaliczyć wkrótce kolejny występ. Pentagon i Rey Fenix mieli być głównymi gwiazdami show, więc federacja zdecydowała się anulować cały event.

Cody Rhodes wypowiedział się o swojej wejściówce z Double or Nothing, która w oczywisty sposób skierowana była w stronę Triple H’a. Cody stwierdził, że wie, iż mówili o robieniu swojego, a nie konkurowaniu, lecz to nasuwa się samo przez siebie. Dodał, że taka wejściówka nie miała na celu zaatakowania Triple H’a, tylko chciał podkreślenia jego roli w AEW – jest bowiem wiceprezesem, ale przede wszystkim czuje się wrestlerem i to chciał zaakcentować.

Brian „Road Dogg” James powrócił do pracy w WWE, lecz zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami – współpracuje teraz tylko i wyłącznie z Triple H’em przy NXT. Wcześniej James zrezygnował z roli członka Creative Teamu SmackDown w związku z frustracją jaką wywoływała u niego postawa Vince’a McMahona i nie chciał on dalej pracować z szefem WWE.

Co ciekawe Tony Khan był mocno zaangażowany w produkcję Double or Nothing i nadzorował tak zwane „Gorilla Position”, a więc miejsce z którego kontroluje się przebieg show. Tony był odpowiedzialny za dysponowanie czasem przeznaczonym na walki i pilnował by się nie przeciągały. Okazało się to bardzo ważne, bowiem zapewnił on kontrolę nad galą, czego zabrakło przy okazji All In, gdy sami wrestlerzy wyłożyli się na tym właśnie gruncie, przez co przynajmniej kilka walk przebiegało zupełnie inaczej i dłużej niż zakładano. Słowa uznania wobec pracy wykonanej przez Khana wyraził Cody Rhodes, który stwierdził, że do pełnienia takiej roli potrzeba zwykle wielu lat przygotowań, a Tony spróbował po raz pierwszy i od razu podołał zadaniu. Khan zaimponował także szatni swoim zaangażowaniem, bowiem poza kontrolowaniem programu osobiście dziękował każdemu po zakończeniu ich walk i przejściu na zaplecze.

Jeśli chodzi o kwestie produkcyjne to filmami promocyjnymi zajmował się Kevin Sullivan, znany ze swojej pracy dla Impact Wrestling. Nad przygotowaniem ringu pracował były pracownik TNA – Steve Small, natomiast zespołem do spraw produkcyjnych przewodził Keith Mitchell. Co ciekawe pośród szeregowych pracowników znalazło się ponoć sporo osób pracujących kiedyś przy WCW.

Awesome Kong poinformowała, że jej występ na Double or Nothing zaaranżowany był właściwie cztery miesiące temu, ale wiedziało o tym jedynie kilka osób i utrzymali taki stan do samego PPV, by była to prawdziwa niespodzianka.

To nie koniec rywalizacji Young Bucksów z Lucha Bros, bowiem ich kolejną walkę zapowiedziano na galę AAA odbywającą się 16 czerwca.

Tymczasem na galę Northeast Wrestling z 16 sierpnia (pod nazwą Prison Break) zapowiedziano pojedynek Jona Moxleya z Pentagonem Jr. Co ciekawe na gali awizowana jest też obecność związanych obecnie z WWE Jerry’ego „The Kinga” Lawlera oraz Renee Young.

Jeśli chodzi o Moxleya to możliwe, że rozpocznie on również przygodę z Japonią, bowiem w najnowszym wideo opublikowanym na Twitterze wskazał na datę 6 czerwca, a wtedy odbywa się gala NJPW z finałem Best of the Super Juniors. Możliwe, że wtedy Jon zadebiutuje w Japonii.

Tymczasem na weekend w który odbywać się będzie All Out w Chicago (30-31 sierpnia) ogłoszono trzecią edycję Starrcast.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 27-05-2019, 20:56
Host: do-stimo-255-36.arsim.one.pl, IP: 31.179.255.36

Też mam taką nadzieję, że AEW wyjdzie na bardzo dobrą federację. Po pierwszej gali udało im się osiągnąć sukces. Mam nadzieję, że WWE da to do myślenia. Nie mówię, że już WWE jest na straconej w chyj pozycji, nie zapędzajmy się z tym słowem. Skończą tą debilną galę w Arabii i zobaczymy co dalej Siwy zrobi.

autor: The Viper1

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.