wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez zadebiutował w WWE podczas premiery SmackDown na FOX i zmierzy się z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo WWE na gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Według informacji ESPN, Velasquez związał się z WWE kilkuletnią umową i wiąże swoją przyszłość z wrestlingiem. Zawodnik poinformował już UFC o zakończeniu swojej kariery w MMA.

WWE poinformowało, że Bruce Prichard zastąpił Erica Bischoffa na stanowisku dyrektora wykonawczego Friday Night SmackDown. Prichard będzie nadzorował show i odpowiadał bezpośrednio przed Vincem McMahonem. Sam Bischoff został definitywnie zwolniony z federacji.

Ember Moon doznała we wrześniu kontuzji nogi i istnieje podejrzenie, że uszkodziła ścięgno Achillesa. Jeśli doniesienia się potwierdzą, to Moon może czekać nawet roczny rozbrat z ringiem.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Crown Jewel 2019
Środa 6.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

AEW Dynamite zdecydowanie pokonało NXT w pierwszym tygodniu środowych rywalizacji, Czy WWE planuje jakieś zmiany w NXT?, Program o Tommaso Ciampie na WWE Network, CM Punk już dogadany z FOX?, Doskonały wynik segmentu Hulka Hogana i Rica Flaira na RAW, Randy Orton wyzywa The Rocka do walki na WrestleManii 36?, Kolejne kłopoty brata Kurta Angle'a, Tony Khan o tym czemu Jon Moxley korzysta z opieki zdrowotnej od WWE
Dodano: 04-10-2019, 08:35
Tak jak się można było spodziewać, AEW Dynamite wygrało pierwszą „bitwę” z NXT, choć rozmiary tego zwycięstwa są już sporym zaskoczeniem. Oglądalność debiutanckiego programu AEW wyniosła 1.409 miliona widzów, podczas gdy NXT oglądało 891 tysięcy osób. Żółta tygodniówka odnotowała słabsze wyniki niż w poprzednich dwóch tygodniach (1.179 miliona widzów i 1.006 miliona). AEW zaliczyło znaczne zwycięstwa wśród osób w wieku 18-49, zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. Jedyna kategoria widzów w której NXT było lepsze to osoby powyżej 50 roku życia.
Co ciekawe, po tym jak pojawiły się te informacje, WWE postanowiło... pogratulować rywalowi. WWE wysłało do mediów oświadczenie w którym gratulują AEW udanej premiery. Podkreślono, że prawdziwymi zwycięzcami są widzowie, którzy mogą śledzić odbywające się w tym samym czasie transmisje NXT na USA Network oraz AEW na TNT i liczyć na mocną rywalizację, która będzie maratonem, a nie krótkodystansowym sprintem.

Póki co, nie należy się spodziewać by WWE miało podjąć jakieś specjalne działania w kierunku zmian przy NXT, gdyż federacja jest obecnie skupiona głównie na zmianach przy RAW i SmackDown. Z pewnością Triple H i jego sztab dostaną sporo czasu żeby samemu działać na rzecz lepszych wyników NXT względem AEW. Nie można wykluczyć, że na pewnym etapie zostanie natomiast podjęta decyzja o tym by NXT opuściło Full Sail University i ruszyło w trasę, dzięki czemu gale będą się odbywały na większych halach, co lepiej wygląda potem w telewizji.

WWE poinformowało, że w środę 9 października na WWE Network ukaże się specjalny program o Tommaso Ciampie, ukazujący jego drogę do powrotu na ring.

Według informacji z konta „Fight Oracle” na Twitterze, które w przeszłości podawało już wiele sprawdzonych wiadomości przed czasem, CM Punk podpisał już umowę z FOX i z całą pewnością będzie pracował przy WWE Backstage.

„Wrestling Observer” podaje, że dokładne analizy oglądalności ostatniego RAW wykazały ogromny sukces segmentu w którym wzięli udział Hulk Hogan i Ric Flair. Okazuje się, że przed tą częścią show, transmisję włączyło ponad pół miliona dodatkowych widzów, którzy wyłączyli też program, gdy tylko segment dobiegł końca. Jest to z pewnością imponujący wynik – motywy z udziałem legend zwykle osiągają lepsze rezultaty, lecz jeszcze nigdy nie było segmentu, który tak wyróżniłby się na tle reszty show.

Randy Orton zamieścił ciekawą wiadomość na Twitterze, w której odnosząc się do obecności The Rocka na dzisiejszym SmackDown sugeruje, że mogliby się spotkać w ringu na WrestleManii 36, by rozstrzygnąć który z nich jest najlepszym zawodnikiem trzeciego pokolenia. Oczywiście raczej nie należy tego brać na poważnie, gdyż Randy lubi zamieszczać różne ciekawe, a czasem nawet kontrowersyjne wpisy w mediach społecznościowych.

„CBS Pittsburgh” informuje o kolejnych kłopotach Erica Angle’a – brata WWE Hall of Famera, Kurta Angle’a. Eric został tym razem oskarżony o sprzedawanie sterydów i narkotyków w sieci. Z tego co wiadomo, współpracował on z dwoma osobami, sprzedając takie środki poprzez Dark Web i wysyłając je przez UPS pod fałszywymi danymi. Same sterydy miały pochodzić z różnych niepewnych źródeł, między innymi z Chin. Płatności były dokonywane w gotówce i poprzez transakcje kryptowalutami.

Tony Khan zdradził podczas wypowiedzi prasowych po AEW Dynamite, że Jon Moxley korzysta z ubezpieczenia zdrowotnego... od WWE. Wynika to z faktu, że w tej federacji pracuje jego żona Renee Young, a WWE zapewnia taką opiekę także współmałżonkom swoich pracowników. Khan dodał, że rzecz jasna samo AEW też oferuje opiekę zdrowotną dla wszystkich chętnych z rosteru i korzysta z niej zdecydowana większość szatni AEW.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


31. października 2019

Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
Seth Rollins
vs
"The Fien" Bray Wyatt

Brock Lesnar
vs
Cain Velasquez

Braun Strowman
vs
Tyson Fury

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The New Day
vs
The Viking Raiders
vs
Heavy Machinery
vs
Lucha House Party
vs
Zack Ryder i Curt Hawkins
vs
The Revival
vs
The O.C.
vs
Dolph Ziggler
i Robert Roode
vs
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
???
???
vs
Team Flair
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
Kng Corbin
Bobby Lashley
???

Mansoor
vs
Cesaro
6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt
(bez rezultatu)

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo
Tag Teamów Kobiet

Kabuki Warriors
pokonały
Alexę Bliss i Nikki Cross

Tornado Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
pokonali
Ericka Rowana
i Luka Harpera

6 Man Tag Team Match
The Viking Raiders
i Braun Strowman
pokonali
The OC

Chad Gable
pokonał
Barona Corbina

Randy Orton
pokonał
Aliego

Pre-show
Natalya
pokonała
Lacey Evans31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.